fcitx5-hangul - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Auto Reorder
ca: Reordenament automàtic

en: Dubeolsik Yetgeul
ca: Dubeolsik yetgeul

en: Hangul Wrapper For Fcitx
ca: Contenidor hangul per al fcitx

en: Hanja Mode
ca: Mode hanja

en: Hanja Mode Toggle Key
ca: Tecla de commutació de mode hanja

en: Keyboard Layout
ca: Disposició de teclat

en: Sebeolsik Dubeol Layout
ca: Disposició sebeolsik dubeol

en: Sebeolsik Final
ca: Sebeolsik final

en: Sebeolsik Noshift
ca: Sebeolsik sense desplaçament

en: Sebeolsik Yetgeul
ca: Sebeolsik yetgeul

en: Use Hangul
ca: Usa hangul

en: Use Hanja
ca: Usa hanja

en: Word Commit
ca: Enviament de paraula
