fcitx5-hangul - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Auto Reorder
da: Automatisk genplacering

en: Hangul Wrapper For Fcitx
da: Hangul-wrapper til Fcitx

en: Hangul engine for Fcitx 5
da: Hangul-motor til Fcitx 5

en: Hangul for Fcitx 5
da: Hangul til Fcitx 5

en: Hanja Mode
da: Hanja-tilstand

en: Hanja Mode Toggle Key
da: Tast til at skifte Hanja-tilstand

en: Keyboard Layout
da: Tastaturlayout

en: Next Candidate
da: Næste kandidat

en: Next Page
da: Næste side

en: Prev Candidate
da: Forrige kandidat

en: Prev Page
da: Forrige side

en: Sebeolsik Dubeol Layout
da: Sebeolsik Dubeol-layout

en: Use Hangul
da: Brug Hangul

en: Use Hanja
da: Brug Hanja

en: Word Commit
da: Ordudfør
