fcitx5-hangul - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Hangul
he: הנגול

en: Hanja Mode
he: מצב הנג׳ה

en: Keyboard Layout
he: פריסת מקלדת

en: Next Page
he: העמוד הבא

en: Prev Page
he: העמוד הקודם

en: Use Hangul
he: שימוש בהנגול

en: Use Hanja
he: שימוש בהנג׳ה
