fcitx5-hangul - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Auto Reorder
tr: Otomatik Tekrar Sıralama

en: Hangul Wrapper For Fcitx
tr: Fcitx için Hangul Wrapper

en: Hangul engine for Fcitx 5
tr: Fcitx 5 için Hangul motoru

en: Hangul for Fcitx 5
tr: Fcitx 5 için Hangul

en: Hanja Mode
tr: Hanja Modu

en: Hanja Mode Toggle Key
tr: Haja Modu Anahtar Değişimi

en: Keyboard Layout
tr: Klavye Düzeni

en: Next Candidate
tr: Sonraki Aday

en: Next Page
tr: Sonraki Sayfa

en: Prev Candidate
tr: Önceki Aday

en: Prev Page
tr: Önceki Sayfa

en: Use Hangul
tr: Hangul Kullan

en: Use Hanja
tr: Hanja Kullan

en: Word Commit
tr: Kelime İşleme
