fcitx5-kkc - en to vi translation catalogue (11 entries)

note: i18n: file: gui/addshortcutdialog.ui:71 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyLabel_)
en: &Key:
vi: Phím:

en: Direct input
vi: Nhập trực tiếp

en: Initial Input Mode
vi: Kiểu Gõ Ban Đầu

en: Japanese input method
vi: Kiểu gõ tiếng Nhật

en: Key
vi: Phím

en: Key Conflict
vi: Xung Đột Phím

en: Key to add is conflict with existing shortcut.
vi: Phím để thêm là xung đột với phím tắt hiện có.

en: Save Changes
vi: Lưu Thay Đổi

en: Select Dictionary Directory
vi: Chọn Thư Mục Từ Điển

en: Select Dictionary File
vi: Chọn Tệp Từ Điển

en: The content has changed.
    Do you want to save the changes or discard them?
vi: Nội dung đã thay đổi.
    Bạn có muốn lưu các thay đổi hoặc loại bỏ chúng?
