fcitx5-libthai - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Basic check
da: Grundlæggende tjek

en: Correction
da: Rettelse

en: Keyboard Map
da: Tastaturkort

en: LibThai Addon of Fcitx
da: LibThai-tilføjelse til Fcitx

en: Passthrough
da: Gennemsending

en: Strict
da: Strikt

en: Strictness
da: Strikthed

en: Thai language input method
da: Thai-inputmetode
