fcitx5-libthai - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Basic check
ja: 基本チェック

en: Correction
ja: 修正

en: Keyboard Map
ja: キーボードマップ

en: LibThai Addon of Fcitx
ja: Fcitx 用 LibThai アドオン

en: Passthrough
ja: パススルー

en: Strict
ja: 厳格

en: Strictness
ja: 厳格さ

en: Thai
ja: タイ語

en: Thai language input method
ja: タイ語入力メソッド
