fcitx5-libthai - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Basic check
ru: Базовая проверка

en: Correction
ru: Исправление

en: Keyboard Map
ru: Карта клавиатуры

en: LibThai Addon of Fcitx
ru: Дополнение LibThai для Fcitx

en: Passthrough
ru: Пройти через

en: Strict
ru: Строгий

en: Strictness
ru: Строгость

en: Thai
ru: Тайский

en: Thai language input method
ru: Метод ввода на тайском языке
