fcitx5-libthai - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Basic check
fr: Vérification basique

en: Keyboard Map
fr: Carte du cavier

en: LibThai Addon of Fcitx
fr: Extension LibThai pour Fcitx

en: Strictness
fr: Discipline

en: Thai
fr: Thaï

en: Thai language input method
fr: méthode de saisie de langue thaï
