fcitx5-m17n - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Chewing Symbol
ja: Chewing 記号

en: Enable Deprecated
ja: 廃止予定を有効

en: Keyboard
ja: キーボード

en: M17N IM Support For Fcitx
ja: Fcitxの M17N IMサポート

en: M17N Input method
ja: M17N 入力メソッド

note: remember to update "default" in the same directory.
en: Pinyin Symbol
ja: Pinyin 記号
