fcitx5-m17n - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Cangjie
ru: Цанцзе

en: Chewing Symbol
ru: Символ Чжуинь

en: Enable Deprecated
ru: Включить устаревший метод ввода

en: Hanja
ru: Ханча

en: Keyboard
ru: Клавиатура

en: M17N IM Support For Fcitx
ru: Поддержка M17N IM в Fcitx

en: M17N Input method
ru: Метод ввода M17N

en: M17N for Fcitx 5
ru: M17N для Fcitx 5

en: Pinyin
ru: Пиньинь

note: remember to update "default" in the same directory.
en: Pinyin Symbol
ru: Символ Пиньинь

en: Quick
ru: Упрощённый метод Цанцзе

en: Tone Pinyin
ru: Тон Пиньинь
