fcitx5-m17n - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Chewing Symbol
tr: Çiğneme Sembolü

en: Enable Deprecated
tr: Kullanımdan Kaldırmayı Etkinleştir

en: Keyboard
tr: Klavye

en: M17N IM Support For Fcitx
tr: Fcitx için M17N IM Desteği

en: M17N Input method
tr: M17N Giriş yöntemi

en: M17N for Fcitx 5
tr: Fcitx 5 için M17N

note: remember to update "default" in the same directory.
en: Pinyin Symbol
tr: Pinyin Sembol

en: Tone Pinyin
tr: Pinyin Tonu
