fcitx5-m17n - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Chewing Symbol
vi: Ký tự Chewing

en: Enable Deprecated
vi: Bật phản đối

en: Keyboard
vi: Bàn phím

en: M17N IM Support For Fcitx
vi: Bộ gõ M17N hỗ trợ cho Fcitx

en: M17N Input method
vi: Kiểu gõ M17N

en: M17N for Fcitx 5
vi: M17N cho Fcitx 5

note: remember to update "default" in the same directory.
en: Pinyin Symbol
vi: Ký tự Pinyin

en: Quick
vi: Nhanh

en: Tone Pinyin
vi: Âm điệu Pinyin
