fcitx5-qt - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: %1 is a system file, do you want to delete all phrases instead?
ca: %1 és un fitxer de sistema, voleu eliminar en canvi totes les frases?

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:52 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
ca: &Afegeix

en: &Apply
ca: &Aplica

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:63 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, batchEditButton)
en: &Batch Edit
ca: Edita per &lots

en: &Close
ca: Tan&ca

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:74 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: &Delete
ca: &Elimina

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:103 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton)
en: &Import
ca: &Importa

en: &Ok
ca: D'ac&ord

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:45 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, operationButton)
en: &Operation
ca: &Operació

en: &Reset
ca: %Restableix

en: A launcher for Fcitx Gui plugin.
ca: Un llançador per al connector de la interfície gràfica de Fcitx.

en: Add File
ca: Afegeix un fitxer

en: Are you sure to delete %1?
ca: Segur que voleu eliminar %1?

en: Cannot create file %1.
ca: No es pot crear el fitxer %1.

en: Cannot remove system file
ca: No es pot eliminar el fitxer de sistema

en: Confirm deletion
ca: Confirma l'eliminació

en: Create new file
ca: Crea un fitxer nou

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:85 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: De&lete All
ca: E&limina-ho tot

en: Default
ca: Per defecte

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/editor.ui:114 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportButton)
en: E&xport
ca: E&xporta

en: Empty
ca: Buit

en: Error while deleting %1.
ca: S'ha produït un error quan s'estava eliminant %1.

en: File Operation Failed
ca: Ha fallat l'operació de fitxer

en: File name should not contain '/'.
ca: El nom de fitxer no hauria de contenir «/».

en: Invalid filename
ca: Nom de fitxer no vàlid

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Phrase
ca: Frase

en: Please input a filename for newfile
ca: Si us plau, introduïu un nom de fitxer per al fitxer nou

en: Quick Phrase Editor
ca: Editor ràpid de frases

en: Refresh List
ca: Refresca la llista

en: Remove File
ca: Elimina un fitxer

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: The content has changed.
    Do you want to save the changes or discard them?
ca: El contingut ha canviat.
    Voleu desar els canvis o descartar-los?

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
ca: La tecla que acabeu de prémer no té suport de Qt.

en: Unsupported Key
ca: Tecla sense suport

note: i18n: file: qt5/quickphrase-editor/batchdialog.ui:50 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, infoLabel)
en: Use <Keyword> <Phrase> format on every line.
ca: Useu el format <Paraula clau><Frase> a cada línia.

en: path
ca: camí
