fcitx5-qt - en to he translation catalogue (6 entries)

en: &Close
he: &סגירה

en: Add File
he: הוספת קובץ

en: Create new file
he: יצירת קובץ חדש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Save Changes
he: שמירת השינויים
