fcitx5-rime - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Action when switching input method
vi: Hành động khi chuyển đổi kiểu gõ

en: All
vi: Tất cả

en: Deploy
vi: Triển khai

en: Follow Global Configuration
vi: Theo Cấu Hình Chung

en: Rime Wrapper For Fcitx
vi: Bộ Wrapper cho Fcitx

en: Rime is ready.
vi: Rime sẵn sàng,

en: Synchronize
vi: Đồng bộ hóa
