fcitx5-rime - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Deploy
da: Udsend

en: Latin Mode
da: Latinsk tilstand

en: Rime Wrapper For Fcitx
da: Rime-wrapper til Fcitx

en: Rime for Fcitx 5
da: Rime til Fcitx 5

en: Rime input method
da: Rime-inputmetode

en: Rime is ready.
da: Rime er klar.

en: Rime is under maintenance. It may take a few seconds. Please wait until it is finished...
da: Rime er ved at blive vedligeholdt. Det kan tage nogle sekunder. Vent venligst til den er færdig ...

en: Synchronize
da: Synkroniser
