fcitx5-rime - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Deploy
de: Einsetzen

en: Latin Mode
de: Lateinischer Modus

en: Modules
de: Module

en: Rime Wrapper For Fcitx
de: Rime Wrapper für Fcitx

en: Rime is ready.
de: Rime ist bereit.

en: Simplified Chinese is enabled.
de: Vereinfachtes Chinesisch ist aktiviert.

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Traditional Chinese is enabled.
de: Traditionelles Chinesisch ist aktiviert.
