fcitx5-table-extra - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Additional Table based Chinese input method
ja: 追加テーブルによる中国語入力メソッド

en: Cantonese Pinyin
ja: 教育学院拼音方案

en: Jyutping Table
ja: 香港語言学学会粤語拼音方案テーブル

en: Table Extra
ja: テーブルエクストラ

en: ZhengmaPinyin
ja: Zhengmaピンイン
