fcitx5-table-other - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Amharic (Table)
de: Amharisch (Tabelle)

en: Arabic (Table)
de: Arabisch (Tabelle)

en: Phonetic - Hindi (Table)
de: Phonetisch - Hindi (Tabelle)

en: Phonetic - Punjabi (Table)
de: Phonetisch - Panjabi (Tabelle)

en: Phonetic - Tamil (Table)
de: Phonetisch - Tamilisch (Tabelle)

en: Romanized - Nepali (Table)
de: Romanisiert - Nepali (Tabelle)

en: Russian Traditional (Table)
de: Traditionelles Russisch (Tabelle)

en: Thai (Table)
de: Thailändisch (Tabelle)

en: Traditional - Nepali (Table)
de: Traditionell - Nepali (Tabelle)
