fcitx5-table-other - en to fr translation catalogue (34 entries)

en: Additional Table for Fcitx 5
fr: Tableau supplémentaire pour Fcitx 5

en: Additional table based input method for Fcitx 5
fr: Méthode de saisie supplémentaire basée sur un tableau pour Fcitx 5

en: Amharic (Table)
fr: Amharique (Tableau)

en: Arabic (Table)
fr: Arabe (Tableau)

en: CNS11643 (Table)
fr: CNS11643 (Tableau)

en: Compose (Table)
fr: Composer (Tableau)

en: Emoji (Table)
fr: Emoji (Tableau)

en: IPA-X-SAMPA (Table)
fr: IPA-X-SAMPA (Tableau)

en: Inscript - Bengali (Table)
fr: Inscript - Bengali (Tableau)

en: Inscript - Gujarati (Table)
fr: Inscript - Gujarati (Tableau)

en: Inscript - Hindi (Table)
fr: Inscript - Hindi (Tableau)

en: Inscript - Kannada (Table)
fr: Inscript - Kannada (Tableau)

en: Inscript - Malayalam (Table)
fr: Inscript - Malayalam (Tableau)

en: Inscript - Punjabi (Table)
fr: Inscript - Punjabi (Tableau)

en: Inscript - Tamil (Table)
fr: Inscript - Tamil (Tableau)

en: Inscript - Telugu (Table)
fr: Inscript - Telugu (Tableau)

en: Jhelum - Punjabi (Table)
fr: Jhelum - Punjabi (Tableau)

en: KGP - Kannada (Table)
fr: KGP - Kannada (Tableau)

en: Latex (Table)
fr: Latex (Tableau)

en: Phonetic - Gujarati (Table)
fr: Phonétique - gujarati (Tableau)

en: Phonetic - Hindi (Table)
fr: Phonétique - hindi (Tableau)

en: Phonetic - Punjabi (Table)
fr: Phonétique - pendjabi (Tableau)

en: Phonetic - Tamil (Table)
fr: Phonétique - tamoul (Tableau)

en: Probhat (phonetic) - Bengali (Table)
fr: Probhat (Phonétique) - Bengali (Tableau)

en: Remington - Tamil (Table)
fr: Remington - Tamoul (Tableau)

en: Romanized - Nepali (Table)
fr: Romanisé - Népalais (Tableau)

en: Russian Traditional (Table)
fr: Russe Traditionnel (Tableau)

en: Swanalekha - Malayalam (Table)
fr: Swanalekha - Malayalam (Tableau)

en: Thai (Table)
fr: Thaï (Tableau)

en: Traditional - Nepali (Table)
fr: Traditionnel - Népalais (Tableau)

en: Translit - Russian (Table)
fr: Translit - Russe (Tableau)

en: Ua-Translit (Table)
fr: Ua-Translit (Tableau)

en: Viqr (Table)
fr: Viqr (Tableau)

en: Yawerty - Russian (Table)
fr: Yawerty - Russe (Tableau)
