fcitx5-table-other - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Additional Table for Fcitx 5
ja: Fcitx5の追加テーブル

en: Additional table based input method for Fcitx 5
ja: 追加テーブルによる Fcitx 5 入力メソッド

en: Amharic (Table)
ja: アムハラ語 (テーブル)

en: Arabic (Table)
ja: アラビア語 (テーブル)

en: CNS11643 (Table)
ja: CNS11643 (テーブル)

en: Compose (Table)
ja: Compose (テーブル)

en: Emoji (Table)
ja: Emoji (テーブル)

en: IPA-X-SAMPA (Table)
ja: IPA-X-SAMPA (テーブル)

en: Inscript - Bengali (Table)
ja: インスクリプト - ベンガル語 (テーブル)

en: Inscript - Gujarati (Table)
ja: インスクリプト - グジャラート語 (テーブル)

en: Inscript - Hindi (Table)
ja: インスクリプト - ヒンディ語 (テーブル)

en: Inscript - Kannada (Table)
ja: インスクリプト - カンナダ語 (テーブル)

en: Inscript - Malayalam (Table)
ja: インスクリプト - マラヤーラム語 (テーブル)

en: Inscript - Punjabi (Table)
ja: インスクリプト - パンジャブ語 (テーブル)

en: Inscript - Tamil (Table)
ja: インスクリプト - タミル語 (テーブル)

en: Inscript - Telugu (Table)
ja: インスクリプト - テルグ語 (テーブル)

en: Jhelum - Punjabi (Table)
ja: Jhelum - パンジャブ語 (テーブル)

en: KGP - Kannada (Table)
ja: KGP - カンナダ語 (テーブル)

en: Latex (Table)
ja: Latex (テーブル)

en: Phonetic - Gujarati (Table)
ja: フォネティック - グジャラート語 (テーブル)

en: Phonetic - Hindi (Table)
ja: フォネティック - ヒンディ語 (テーブル)

en: Phonetic - Punjabi (Table)
ja: フォネティック - パンジャブ語 (テーブル)

en: Phonetic - Tamil (Table)
ja: フォネティック - タミル語 (テーブル)

en: Probhat (phonetic) - Bengali (Table)
ja: Probhat (phonetic) - ベンガル語 (テーブル)

en: Remington - Tamil (Table)
ja: レミントン-タミル語 (テーブル)

en: Romanized - Nepali (Table)
ja: ローマ字 - ネパール語 (テーブル)

en: Russian Traditional (Table)
ja: 伝統的ロシア語 (テーブル)

en: Swanalekha - Malayalam (Table)
ja: スワナレカ - マラヤーラム語 (テーブル)

en: Thai (Table)
ja: タイ語 (テーブル)

en: Traditional - Nepali (Table)
ja: 伝統的 - ネパール語 (テーブル)

en: Translit - Russian (Table)
ja: Translit - ロシア語 (テーブル)

en: Ua-Translit (Table)
ja: Ua-Translit (テーブル)

en: Viqr (Table)
ja: Viqr (テーブル)

en: Yawerty - Russian (Table)
ja: Yawerty - ロシア語 (テーブル)
