fcitx5-table-other - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Additional Table for Fcitx 5
da: Yderligere tabel til Fcitx 5

en: Additional table based input method for Fcitx 5
da: Yderligere tabelbaseret-inputmetode til Fcitx 5

en: Amharic (Table)
da: Amharisk (tabel)

en: Arabic (Table)
da: Arabisk (tabel)

en: CNS11643 (Table)
da: CNS11643 (tabel)

en: Compose (Table)
da: Sammensæt (tabel)

en: Emoji (Table)
da: Emoji (tabel)

en: IPA-X-SAMPA (Table)
da: IPA-X-SAMPA (tabel)

en: Inscript - Bengali (Table)
da: Inscript - Bengali (tabel)

en: Inscript - Gujarati (Table)
da: Inscript - Gujarati (tabel)

en: Inscript - Hindi (Table)
da: Inscript - Hindi (tabel)

en: Inscript - Kannada (Table)
da: Inscript - Kannada (tabel)

en: Inscript - Malayalam (Table)
da: Inscript - Malayalam (tabel)

en: Inscript - Punjabi (Table)
da: Inscript - Punjabi (tabel)

en: Inscript - Tamil (Table)
da: Inscript - Tamil (tabel)

en: Inscript - Telugu (Table)
da: Inscript - Telugu (tabel)

en: Jhelum - Punjabi (Table)
da: Jhelum - Punjabi (tabel)

en: KGP - Kannada (Table)
da: KGP - Kannada (tabel)

en: Latex (Table)
da: Latex (tabel)

en: Phonetic - Gujarati (Table)
da: Fonetisk - Gujarati (tabel)

en: Phonetic - Hindi (Table)
da: Fonetisk - Hindi (tabel)

en: Phonetic - Punjabi (Table)
da: Fonetisk - Punjabi (tabel)

en: Phonetic - Tamil (Table)
da: Fonetisk - Tamil (tabel)

en: Probhat (phonetic) - Bengali (Table)
da: Probhat (fonetisk) - Bengali (tabel)

en: Remington - Tamil (Table)
da: Remington - Tamil (tabel)

en: Romanized - Nepali (Table)
da: Romaniseret - Nepali (tabel)

en: Russian Traditional (Table)
da: Russisk (traditionel) (tabel)

en: Swanalekha - Malayalam (Table)
da: Swanalekha - Malayalam (tabel)

en: Thai (Table)
da: Thai (tabel)

en: Traditional - Nepali (Table)
da: Traditionel - Nepalesisk (tabel)

en: Translit - Russian (Table)
da: Translit - Russisk (tabel)

en: Ua-Translit (Table)
da: Ua-Translit (tabel)

en: Viqr (Table)
da: Viqr (tabel)

en: Yawerty - Russian (Table)
da: Yawerty - Russisk (tabel)
