fcitx5-table-other - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Additional Table for Fcitx 5
ru: Дополнительная таблица для Fcitx 5

en: Additional table based input method for Fcitx 5
ru: Дополнительный метод ввода "таблица" для Fcitx 5

en: Amharic (Table)
ru: Амхарский (Таблица)

en: Arabic (Table)
ru: Арабский (Таблица)

en: CNS11643 (Table)
ru: CNS11643 (Таблица)

en: Compose (Table)
ru: Compose (Таблица)

en: Emoji (Table)
ru: Эмодзи (Таблица)

en: IPA-X-SAMPA (Table)
ru: IPA-X-SAMPA (Таблица)

en: Inscript - Bengali (Table)
ru: Inscript - Бенгальский (Таблица)

en: Inscript - Gujarati (Table)
ru: Inscript - Гуджарати (Таблица)

en: Inscript - Hindi (Table)
ru: Inscript - Хинди (Таблица)

en: Inscript - Kannada (Table)
ru: Inscript - Каннада (Таблица)

en: Inscript - Malayalam (Table)
ru: Inscript - Малаялам (Таблица)

en: Inscript - Punjabi (Table)
ru: Inscript - Панджаби (Таблица)

en: Inscript - Tamil (Table)
ru: Inscript - Тамильский (Таблица)

en: Inscript - Telugu (Table)
ru: Inscript - Телугу (Таблица)

en: Jhelum - Punjabi (Table)
ru: Джелум - Панджаби (Таблица)

en: KGP - Kannada (Table)
ru: KGP - Каннада (Таблица)

en: Latex (Table)
ru: Latex (Таблица)

en: Phonetic - Gujarati (Table)
ru: Фонетический - Гуджарати (Таблица)

en: Phonetic - Hindi (Table)
ru: Фонетический - Хинди (Таблица)

en: Phonetic - Punjabi (Table)
ru: Фонетический - Панджаби (Таблица)

en: Phonetic - Tamil (Table)
ru: Фонетический - Тамильский (Таблица)

en: Probhat (phonetic) - Bengali (Table)
ru: Пробхат (фонетический) - Бенгальский (Таблица)

en: Remington - Tamil (Table)
ru: Ремингтон - Тамильский (Таблица)

en: Romanized - Nepali (Table)
ru: Романизированный – Непальский (Таблица)

en: Russian Traditional (Table)
ru: Русский Традиционный (Таблица)

en: Swanalekha - Malayalam (Table)
ru: Сваналекха - Малаялам (Таблица)

en: Thai (Table)
ru: Тайский (Таблица)

en: Traditional - Nepali (Table)
ru: Традиционный - Непальский (Таблица)

en: Translit - Russian (Table)
ru: Транслит - Русский (Таблица)

en: Ua-Translit (Table)
ru: Украинский - Транслит (Таблица)

en: Viqr (Table)
ru: Viqr Вьетнамский (Таблица)

en: Yawerty - Russian (Table)
ru: Yawerty - Русский (Таблица)
