fcitx5-unikey - en to he translation catalogue (8 entries)

note: i18n: file: macro-editor/editor.ui:36 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: &Add
he: &הוספה

note: i18n: file: keymap-editor/editor.ui:161 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton) i18n: file: macro-editor/editor.ui:47
en: &Delete
he: מ&חיקה

note: i18n: file: keymap-editor/editor.ui:201 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exportButton) i18n: file: macro-editor/editor.ui:87
en: &Export
he: יי&צוא

note: i18n: file: keymap-editor/editor.ui:190 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importButton) i18n: file: macro-editor/editor.ui:76
en: &Import
he: יי&בוא

note: i18n: file: keymap-editor/editor.ui:172 i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton) i18n: file: macro-editor/editor.ui:58
en: De&lete All
he: למח&וק הכול

note: i18n: file: macro-editor/dialog.ui:14 i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, Dialog)
en: Dialog
he: דו־שיח

note: i18n: file: macro-editor/dialog.ui:32 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Macro:
he: מאקרו:

note: i18n: file: macro-editor/dialog.ui:25 i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Word:
he: מילה:
