fdroidserver 2.2.1-143-g1a5ee449 - en to be translation catalogue (33 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
be: 
    публічны ключ SSH будзе ключом разгортвання:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
be: 
    файл {path} зашыфраваны для сакрэтнай зменнай DEBUG_KEYSTORE:

en: "%s/" has no matching metadata file!
be: "%s/" не супадае з файлам метаданных!

en: %(prog)s: error: %(message)s
be: %(prog)s: памылка: %(message)s

en: %r is not callable
be: %r нельга выклікаць

en: .__call__() not defined
be: .__call__() не вызначана

en: Build a package from source
be: Сабраць пакет з зыходнага кода

en: Check for updates to applications
be: Праверце наяўнасць абнаўленняў праграм

en: Command '%s' not recognised.
be: Каманда '%s' не распазнана.

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
be: Выдаліце APK і/або OBB без метададзеных з рэпазітара

en: Install built packages on devices
be: Усталюйце ўбудаваныя пакеты на прылады

en: Interact with the repo HTTP server
be: Узаемадзейнічайце з HTTP-серверам рэпазітара

en: Quickly start a new repository
be: Хутка запусціце новы рэпазітар

en: Read all the metadata files and exit
be: Прачытайце ўсе файлы метададзеных і выйдзіце

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
be: Перайменуйце файлы APK, якія не адпавядаюць package.name_123.apk

en: Rewrite all the metadata files
be: Перапішыце ўсе файлы метададзеных

en: Scan the source code of a package
be: Сканіруйце зыходны код пакета

en: Sign and place packages in the repo
be: Падпішыце і зафіксуйце пакеты ў рэпазітары

en: Sign indexes created using update --nosign
be: Падпісвайце індэксы, створаныя з дапамогай update --nosign

en: Unknown exception found!
be: Знойдзена невядомае выключэнне!

en: Update repo information for new packages
be: Абнаўленне інфармацыі рэпазітара для новых пакетаў

en: Update the binary transparency log for a URL
be: Абнавіць бінарны журнал празрыстасці для URL

en: Valid commands are:
be: Дапушчальныя каманды:

en: Verify the integrity of downloaded packages
be: Праверце цэласнасць спампаваных пакетаў

en: Warn about possible metadata errors
be: Папярэджваць аб магчымых памылках метададзеных

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
be: неадназначны варыянт: %(option)s можа адпавядаць %(matches)s

en: positional arguments
be: пазіцыйныя аргументы

en: show this help message and exit
be: паказаць гэта паведамленне дапамогі і выйсці

en: the following arguments are required: %s
be: патрабуюцца наступныя аргументы: %s

en: unexpected option string: %s
be: нечаканы параметр: %s

en: unrecognized arguments: %s
be: незнаёмыя аргументы: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
be: небяспечныя дазволы доступу для '{config_file}' (патрэбна быць 0600)!

en: usage:
be: выкарыстанне:
