fdroidserver 1.0.0-95-gd7af22b - en to cs translation catalogue (549 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
cs: 
    Veřejný klíč SSH, který se použijte jako klíč pro nasazení:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
cs: 
    {path} zakódováno pro tajnou proměnnou DEBUG_KEYSTORE:

en: "%s/" has no matching metadata file!
cs: "%s/" nemá žádný odpovídající soubor metadat!

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
cs: "local_copy_dir" {path} neexistuje!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
cs: aplikace "{apkfilename}" je již nainstalována na {dev}.

en: "{path}" contains outdated {name} ({version})
cs: "{path}" obsahuje zastaralý název {name} ({version})

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
cs: "{path}" obsahuje nedávné {name} ({version})

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
cs: "{path}" existuje, ale s3cmd není nainstalován!

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
cs: "{path}" není podporovaný formát souboru (použijte: metadata/*.yml)

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
cs: "{path}" je podepsáno klíčem, který není povolen:

en: "{url}" is not a valid URL!
cs: "{url}" není platná adresa URL!

en: %(option)s option requires %(number)d argument | %(option)s option requires %(number)d arguments
cs[0]: možnost %(option)s vyžaduje %(number)d argument
cs[1]: možnost %(option)s vyžaduje %(number)d argumenty
cs[2]: možnost %(option)s vyžaduje %(number)d argumentů

en: %(prog)s: error: %(message)s
cs: %(prog)s: chyba: %(message)s

en: %d problems found
cs: nalezeno %d problémů

en: %prog [options]
cs: %prog [možnosti]

en: %r is not callable
cs: %r není možné volat

en: %s did not produce a dict!
cs: %s nevytvořil dict!

en: %s has bad SHA-256: %s
cs: %s má špatný kód SHA-256: %s

en: %s is not an accepted build field
cs: %s není akceptované pole sestavení

en: %s option does not take a value
cs: možnost %s nepřebírá hodnotu

en: 'keypass' not found in config.yml!
cs: 'keypass' nebyl nalezen v souboru config.yml!

en: 'keystore' is NONE and 'smartcardoptions' is blank!
cs: 'keystore' je NONE a 'smartcardoptions' je prázdný!

en: 'keystore' not found in config.yml!
cs: 'keystore' nebyl nalezen v souboru config.yml!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
cs: 'keystorepass' nebyl nalezen v souboru config.yml!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
cs: 'repo_keyalias' nebyl nalezen v config.yml!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
cs: 'povinné' je Neplatný argument pro pozicials

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
cs: 'sdk_path' není nastaven v souboru config.yml!

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
cs: '{aapt}' je příliš starý, fdroid vyžaduje build-tools-{version} nebo novější!

en: '{field}' will be in random order! Use () or [] brackets if order is important!
cs: '{field}' bude v náhodném pořadí! Pokud je pořadí důležité, použijte závorky () nebo []!

en: '{path}' failed to execute!
cs: '{path}' nepodařilo se provést!

en: '{path}' has invalid format, it should be a dictionary!
cs: '{path}' má neplatný formát, měl by to být slovník!

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
cs: '{value}' není platný {field} v {appid}. Vzor regulárního výrazu: {pattern}

en: '{value}' is not a valid {field}, should be {pattern}
cs: '{value}' není platný {field}, měl by to být {pattern}

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
cs: ...kontrola selhala pro {appid} : {error}

en: .__call__() not defined
cs: .__call__() není definováno

en: /issues is missing
cs: /issues chybí

en: A URL is required as an argument!
cs: Jako argument je vyžadována adresa URL!

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
cs: Přidejte podpisy PGP pomocí GnuPG pro balíčky v repo

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
cs: Přidejte podpisový klíč repo k nepodepsanému repo

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
cs: Přidání souborů metadat kostry pro soubory APK, které chybí

en: Adding new repo for only {name}
cs: Přidání nového repozitáře pouze pro {name}

en: Alias of the repo signing key in the keystore
cs: Alias podepisovacího klíče repozitáře v keystore

en: AllowedAPKSigningKeys missing but reference binary supplied
cs: Chybí AllowedAPKSigningKeys, ale byl dodán referenční binární soubor

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
cs: Umožňuje zadat jinou revizi (nebo větev gitu) pro počáteční import

en: Also mirror the full archive section
cs: Také zrcadlit celou sekci archivu

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
cs: Také varovat před problémy s formátování, jako rewritemeta -l

en: Android AAR library
cs: Knihovna AAR pro Android

en: Android APK file
cs: Soubor APK pro Android

en: Android DEX code
cs: Kód Android DEX

en: Android SDK not found at {path}!
cs: Android SDK nebylo nalezeno v {path}!

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
cs: Android SDK s cestou '{path}' neexistuje!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
cs: Cesta Android SDK '{path}' není adresář!

en: Android SDK tool {cmd} not found!
cs: Nástroj Android SDK {cmd} nenalezen!

en: App has Binaries but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
cs: Aplikace má binární soubory, ale nemá odpovídající AllowedAPKSigningKeys pro připnutí certifikátu.

en: App has NoSourceSince or ArchivePolicy "0 versions" but AutoUpdateMode or UpdateCheckMode are not None
cs: Aplikace má NoSourceSince nebo ArchivePolicy "0 versions", ale AutoUpdateMode nebo UpdateCheckMode nejsou None

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
cs: Aplikace je v repozitáři '{repo}' ale má odkaz na {url}

en: App version has binary but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
cs: Verze aplikace má binární soubor, ale nemá odpovídající AllowedAPKSigningKeys pro připnutí certifikátu.

en: Appending .git is not necessary
cs: Přidání .git není nutné

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
cs: Archivování {apkfilename} s neplatným podpisem!

en: AutoUpdateMode with UpdateCheckMode: HTTP must have a pattern.
cs: AutoUpdateMode s UpdateCheckMode: HTTP musí mít vzor.

en: Bad entry type "{mirrortype}" in mirrors config: {mirror}
cs: Nesprávný typ záznamu "{mirrortype}" v konfiguraci zrcadel: {mirror}

en: Base URL to mirror, can include the index signing key using the query string: ?fingerprint=
cs: Základní adresa URL pro zrcadlení, může obsahovat klíč pro podepisování indexu pomocí řetězce dotazu: ?fingerprint=

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Branch '{branch}' used as commit in build '{versionName}'
cs: Větev '{branch}' použitá jako revize v sestavení '{versionName}'

en: Branch '{branch}' used as commit in srclib '{srclib}'
cs: Větev '{branch}' použitá jako revize v srclib '{srclib}'

en: Broken symlink: {path}
cs: Rozbitý symlink: {path}

en: Build a package from source
cs: Sestavit balíček ze zdroje

en: Build all applications available
cs: Sestavit všechny dostupné aplikace

en: Build generated by `fdroid import` - remove disable line once ready
cs: Sestavení vygenerováno pomocí `fdroid import` - odeberte řádek se zakázáním po dokončení

en: Build metadata git repo has uncommited changes!
cs: Git repozitář s metadaty sestavení má neodeslané změny!

en: Build only the latest version of each package
cs: Sestavit pouze nejnovější verzi každého balíčku

en: Built repo based in "%s" with this config:
cs: Sestaven repozitář založený v „%s“ s touto konfigurací:

en: Can't auto-update app with no CurrentVersionCode
cs: Nelze automaticky aktualizovat aplikaci bez CurrentVersionCode

en: Can't build due to {} error while scanning | Can't build due to {} errors while scanning
cs[0]: Nelze sestavit kvůli {} chybě při skenování
cs[1]: Nelze sestavit kvůli {} chybám při skenování
cs[2]: Nelze sestavit kvůli {} chybám při skenování

en: Cannot rewrite "{path}"
cs: Nelze přepsat „{path}“

en: Categories '%s' is not valid
cs: Kategorie „%s“ není platná

en: Categories are not set
cs: Kategorie nejsou nastavené

en: Check for updates to applications
cs: Zkontrolujte aktualizace aplikací

en: Checking archiving for {appid} - apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}
cs: Kontrola archivace u {appid} - apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}

en: Clean update - don't uses caches, reprocess all APKs
cs: Čistá aktualizace - nepoužívat mezipaměti, znovu zpracovat všechny soubory APK

en: Comma separated list of categories.
cs: Seznam kategorií oddělený čárkami.

en: Command '%s' not recognised.
cs: Příkaz '%s' nebyl rozpoznán.

en: Commit changes
cs: Odeslat změny

en: Conflicting "{field}" definitions between .yml and localized files:
cs: Konfliktní definice "{field}" mezi soubory .yml a lokalizovanými soubory:

en: Conflicting arguments: '--verbose' and '--quiet' can not be specified at the same time.
cs: Konfliktní argumenty: '--verbose' a '--quiet' nelze zadat současně.

en: Conflicting config files! Using {newfile}, ignoring {oldfile}!
cs: Konfliktní konfigurační soubory! Používám {newfile}, ignoruji {oldfile}!

en: Could not find '{command}' on your system
cs: Ve vašem systému se nepodařilo najít příkaz '{command}'

en: Could not find latest version code
cs: Nepodařilo se najít kód poslední verze

en: Could not find latest version name
cs: Nepodařilo se najít název poslední verze

en: Could not find {path} to remove it
cs: Nepodařilo se nalézt {path} k odstranění

en: Could not open APK {path} for analysis:
cs: Nepodařilo se otevřít APK {path} pro analýzu:

en: Could not parse size "{size}", wrong type "{type}"
cs: Nepodařilo se zpracovat velikost „{size}“, nesprávný typ „{type}“

en: Couldn't find Application ID
cs: Nedaří se nalézt ID aplikace

en: Couldn't find any version information
cs: Nepodařilo se najít žádné informace o verzi

en: Couldn't find package ID
cs: Nedaří se nalézt identif. balíčku

en: Cowardily refusing to overwrite existing signing key setup!
cs: Zbaběle odmítám přepsat existující nastavení podpisového klíče!

en: Created new container "{name}"
cs: Vytvořen nový kontejner „{name}“

en: Creating "{path}" for configuring s3cmd.
cs: Vytváření „{path}“ pro konfiguraci s3cmd.

en: Creating log directory
cs: Vytváření adresáře protokolů

en: Creating new S3 bucket: {url}
cs: Vytváření nového bucketu S3: {url}

en: Creating output directory
cs: Vytváření výstupního adresáře

en: Creating signed index with this key (SHA256):
cs: Vytváření podepsaného indexu s tímto klíčem (SHA256):

en: Creating temporary directory
cs: Vytváření dočasné složky

en: Creating unsigned index in preparation for signing
cs: Vytváření nepodepsaného indexu v rámci přípravy na podpis

en: CurrentVersionCode {cv} is less than oldest build entry {versionCode}
cs: CurrentVersionCode {cv} je menší než nejstarší položka sestavení {versionCode}

en: DEBUG_KEYSTORE is not set or the value is incomplete
cs: DEBUG_KEYSTORE není nastaven nebo je hodnota neúplná

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
cs: Odstraňte soubory APK a/nebo OBB bez metadat z úložiště

en: Deleting archive, repo is too big ({size} max {limit})
cs: Mazání archivu, repozitář je příliš velký ({size} max {limit})

en: Deleting git-mirror history, repo is too big ({size} max {limit})
cs: Mazání historie git-mirroru, repozitář je příliš velký ({size} max {limit})

en: Deleting unknown file: {path}
cs: Mazání neznámého souboru: {path}

en: Description '%s' is just the app's summary
cs: Popis ‚%s‘ je pouze souhrn aplikace

en: Description has a duplicate line
cs: Popis má duplicitní řádek

en: Description has a list (%s) but it isn't bulleted (*) nor numbered (#)
cs: Popis má seznam (%s) ale není opatřen odrážkami (*) ani očíslován (#)

en: Description of length {length} is over the {limit} char limit
cs: Popis délky {length} přesahuje limit {limit} znaků

en: Do not add 'disable:' to the generated build entries
cs: Nepřidávat ‚disable:‘ k vygenerovaným položkám sestavení

en: Do not deploy the new files to the repo
cs: Nevydávat nové soubory do repozitáře

en: Do not include "{path}" in URL!
cs: V URL neuvádějte „{path}“!

en: Do not prompt for Android SDK path, just fail
cs: Nevyžadovat cestu Android SDK, prostě selhat

en: Do not remove the private keys generated from the keystore
cs: Nemazat soukromé klíče vygenerované z keystore

en: Don't create a source tarball, useful when testing a build
cs: Nevytvářet zdrojový tarball, užitečné při testování sestavení

en: Don't refresh the repository, useful when testing a build with no internet connection
cs: Neobnovovat repozitář, užitečné při testování bez připojení k internetu

en: Don't use rsync checksums
cs: Nepoužívat kontrolní součty rsync

en: Download complete mirrors of small repos
cs: Stáhnout kompletní mirrory malých repozitářů

en: Downloading %s
cs: Stahování %s

en: Downloading the repository already failed once, not trying again.
cs: Stahování repozitáře již jednou selhalo, nezkouším to znovu.

en: Downloading {url} failed. {error}
cs: Stahování {url} selhalo. {error}

en: Duplicate Anti-Feature declaration at {path} was ignored!
cs: Duplicitní prohlášení Anti-Vlastností na adrese {path} bylo ignorováno!

en: Duplicate entry "%s" in mirrors config!
cs: Duplicitní záznam "%s" v konfiguraci zrcadel!

en: Duplicate link in '{field}': {url}
cs: Duplicitní odkaz v '{field}': {url}

en: ERROR: The "server" subcommand has been removed, use "deploy"!
cs: CHYBA: Podpříkaz „server“ byl odebrán, použijte „deploy“!

en: ERROR: this command should never be used to mirror f-droid.org!
    A full mirror of f-droid.org requires more than 200GB.
cs: CHYBA: tento příkaz by nikdy neměl být použit k zrcadlení f-droid.org!
    Celý mirror f-droid.org vyžaduje více než 200GB.

en: ERROR: unsupported CI type, patches welcome!
cs: CHYBA: nepodporovaný typ CI, opravy vítány!

en: ERROR: unsupported git host "%s", patches welcome!
cs: CHYBA: nepodporovaný git host "%s", opravy vítány!

en: Encoding is set to '{enc}' fdroid might run into encoding issues. Please set it to 'UTF-8' for best results.
cs: Kódování je nastaveno na ‚{enc}‘ fdroid může mít problémy s kódováním. Pro dosažení nejlepších výsledků jej prosím nastavte na ‚UTF-8‘.

en: Enter the path to the Android SDK (%s) here:
    >
cs: Zadejte cestu k Android SDK (%s) zde:
    >

en: Environment variable {var} from {configname} is not set!
cs: Proměnná prostředí {var} z {configname} není nastavena!

en: Error while getting repo address
cs: Chyba při získávání adresy repozitáře

en: Exit with a non-zero code if problems were found
cs: Ukončit s nenulovým kódem při nalezení problémů

en: Extract application metadata from a source repository
cs: Extrahovat metadata aplikace ze zdrojového repozitáře

en: Extract signatures from APKs
cs: Extrahovat podpisy ze souborů APK

en: Failed copying {path}: {error}
cs: Chyba při kopírování {path}: {error}

en: Failed fetching signatures for '{apkfilename}': {error}
cs: Chyba při načítání podpisů pro ‚{apkfilename}‘: {error}

en: Failed reading {path}: {error}
cs: Chyba při čtení {path}: {error}

en: Failed resizing {path}: {error}
cs: Chyba při změně velikosti {path}: {error}

en: Failed to create S3 bucket: {url}
cs: Nepodařilo se vytvořit bucket S3: {url}

en: Failed to get APK information, deleting {path}
cs: Nepodařilo se získat informace o APK, mazání {path}

en: Failed to get APK information, skipping {path}
cs: Nepodařilo se získat informace o APK, přeskakování {path}

en: Failed to get APK signing key fingerprint
cs: Nepodařilo se získat otisk podpisového klíče APK

en: Failed to install '{apkfilename}' on {dev}: {error}
cs: Nepodařilo se nainstalovat ‚{apkfilename}‘ na {dev}: {error}

en: Failed to sign application
cs: Nepodařilo se podepsat aplikaci

en: Fetched buildserverid from VM: {buildserverid}
cs: Načteno buildserverid z VM: {buildserverid}

en: Fetched signatures for '{apkfilename}' -> '{sigdir}'
cs: Načteny podpisy pro ‚{apkfilename}‘ -> ‚{sigdir}‘

en: File disappeared while processing it: {path}
cs: Soubor zmizel při jeho zpracování: {path}

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Flattr donation methods belong in the FlattrID: field
cs: Metody darování Flattr patří do pole „FlattrID:“

en: Forbidden HTML tags
cs: Zakázané značky HTML

en: Force build of disabled apps, and carries on regardless of scan problems. Only allowed in test mode.
cs: Vynutí sestavení zakázaných aplikací a pokračuje bez ohledu na problémy se skenováním. Povoleno pouze v testovacím režimu.

en: Force halting build after {0} sec timeout!
cs: Vynutit zastavení sestavování po uplynutí časového limitu {0} sekund!

en: Force scan of disabled apps and builds.
cs: Vynutit kontrolu zakázaných aplikací a sestavení.

en: Found "{path}" graphic without metadata for app "{name}"!
cs: Nalezena grafika „{path}“ bez metadat u aplikace „{name}“!

en: Found bad funding file "{path}" for "{name}":
cs: Nalezeno špatné financování souboru „{path}“ pro „{name}“:

en: Found invalid appids in arguments
cs: V argumentech nalezena neplatná id aplikací

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Found invalid versionCodes for some apps
cs: U některých aplikací nalezeny neplatné versionCodes

en: Found multiple JAR Signature Block Files in {path}
cs: V {path} nalezeno několik podpisových bloků JAR

en: Found multiple metadata files for {appid}
cs: Nalezeno několik souborů metadat pro {appid}

en: Found multiple signing certificates for repository.
cs: Nalezeno více podpisových certifikátů pro repozitář.

en: Found no signing certificates for repository.
cs: Pro repozitář nenalezen žádný podpisový certifikát.

en: Found non-file at %s
cs: Nalezen ne-soubor v %s

en: Found {apkfilename} at {url}
cs: Nalezen {apkfilename} na {url}

en: Found {count} problems in {filename}
cs: Skener našel {count} problémů v {filename}

en: Found {count} warnings in {filename}
cs: Nalezeno {count} varování v {filename}

en: Generated skeleton metadata for {appid}
cs: Vygenerována kostra metadat pro {appid}

en: Git checkout of '%s' failed
cs: Git checkout '%s' se nezdařil

en: Git clean failed
cs: Git clean se nezdařil

en: Git fetch failed
cs: Git fetch se nezdařil

en: Git prune failed
cs: Git prune se nezdařil

en: Git remote set-head failed: "%s"
cs: Git remote set-head se nezdařil: „%s“

en: Git reset failed
cs: Git reset se nezdařil

en: Git submodule sync failed
cs: Git submodule sync se nezdařil

en: Git submodule update failed
cs: Git submodule update se nezdařil

en: HTTPS must be used with Subversion URLs!
cs: U URL adres Subversion musí být použito HTTPS!

en: If a git mirror gets to big, allow the archive to be deleted
cs: Pokud se git mirror stane příliš velkým, umožnit smazání archivu

en: If this upload fails, try manually uploading to {url}
cs: Pokud toto nahrání selže, zkuste manuálně nahrát na {url}

en: Ignoring '{field}' in '{metapath}' metadata because it is deprecated.
cs: Ignorování pole ‚{field}‘ v metadatech ‚{metapath}‘, protože je zastaralé.

en: Ignoring FUNDING.yml entry longer than 2048: %s
cs: Ignorování vstupu FUNDING.yml delšího než 2048: %s

en: Ignoring bad element in manifest: %s
cs: Ignorování nesprávného prvku v manifestu: %s

en: Ignoring package without metadata:
cs: Ignorování balíčku bez metadat:

en: Ignoring stale cache data for {apkfilename}
cs: Ignorování zastaralých dat mezipaměti {apkfilename}

en: Include APKs that are signed with disabled algorithms like MD5
cs: Zahrnout soubory APK, které jsou podepsané zakázanými algoritmy jako MD5

en: Include the PGP signature .asc files in the mirror
cs: Zahrnout .asc soubory podpisu PGP do mirroru

en: Include the build logs in the mirror
cs: Zahrnout protokoly sestavení do mirroru

en: Include the source tarballs in the mirror
cs: Zahrnout zdrojové tarbally do mirroru

en: Including metadata from %s@%s
cs: Včetně metadat z %s@%s

en: Including metadata from {path}
cs: Včetně metadat z {path}

en: Initialising submodules
cs: Inicializace submodulů

en: Install all signed applications available
cs: Instalace všech dostupných podepsaných aplikací

en: Install built packages on devices
cs: Nainstalujte vestavěné balíčky na zařízení

en: Installing %s...
cs: Instalace %s...

en: Installing '{apkfilename}' on {dev}...
cs: Instalace ‚{apkfilename}‘ na {dev}...

en: Interact with the repo HTTP server
cs: Interakce se serverem repo HTTP

en: Invalid APK
cs: Neplatné APK

en: Invalid AutoUpdateMode: {mode}
cs: Neplatný AutoUpdateMode: {mode}

en: Invalid UpdateCheckMode: {mode}
cs: Neplatný UpdateCheckMode: {mode}

en: Invalid VercodeOperation: {field}
cs: Neplatný VercodeOperation: {field}

en: Invalid VercodeOperation: {invalid_ops}
cs: Neplatný VercodeOperation: {invalid_ops}

en: Invalid application ID {appid}
cs: Neplatné ID aplikace {appid}

en: Invalid boolean '%s'
cs: Neplatná logická hodnota ‚%s‘

en: Invalid bulleted list
cs: Neplatný seznam s odrážkami

en: Invalid name for published file: %s
cs: Neplatný název pro publikovaný soubor: %s

en: Invalid ndk: entry in build: "{ndk}"
cs: Neplatné ndk: záznam v sestavení: „{ndk}“

en: Invalid redirect to non-HTTPS: {before} -> {after}
cs: Neplatné přesměrování na jiný než HTTPS: {before} -> {after}

en: Invalid scrlib metadata: '{file}' does not exist
cs: Neplatná metadata scrlib: ‚{file}‘ neexistuje

en: Invalid srclib metadata: could not parse '{file}'
cs: Neplatná srclib metadata: nelze parsovat ‚{file}‘

en: Invalid srclib metadata: unknown key '{key}' in '{file}'
cs: Neplatná srclib metadata: neznámý klíč ‚{key}‘ v ‚{file}‘

en: JAR signature failed to verify: {path}
cs: Podpis JAR se nepodařilo ověřit: {path}

en: JAR signature verified: {path}
cs: Ověření podpisu JAR: {path}

en: Java JAR file
cs: Soubor Java JAR

en: Java JDK not found! Install in standard location or set java_paths!
cs: Java JDK nenalezeno! Nainstalujte jej do standardního umístění nebo nastavte java_paths!

en: Java compiled class
cs: Zkompilovaná třída Java

en: Java jarsigner not found! Install in standard location or set java_paths!
cs: Java jarsigner nebyl nalezen! Nainstalujte jej do standardního umístění nebo nastavte java_paths!

en: Javascript in HTML src attributes
cs: Javascript v atributech HTML src

en: Keeping failed build "{apkfilename}"
cs: Uchovávání neúspěšného sestavení „{apkfilename}“

en: Keystore for signing key:
cs: Úložiště klíčů pro podpisový klíč:

en: Last used commit '{commit}' looks like a tag, but UpdateCheckMode is '{ucm}'
cs: Poslední použitá revize ‚{commit}‘ vypadá jako značka, ale UpdateCheckMode je ‚{ucm}‘

en: Liberapay donation methods belong in the Liberapay: field
cs: Darovací metody Liberapay patří do pole Liberapay: pole

en: List files that would be reformatted (dry run)
cs: Seznam souborů, které budou přeformátovány (zkušební provoz)

en: Locale included in f-droid.org URL
cs: Překlad obsažený v URL f-droid.org

en: Make the build stop on exceptions
cs: Zastavení sestavování při výjimkách

en: Malformed repository mirrors.
cs: Poškozené mirrory repozitáře.

en: Malformed serverwebroot line:
cs: Poškozený řádek serverwebroot:

en: Max recursion depth in ZIP file reached: %s
cs: Dosažena maximální hloubka rekurze v souboru ZIP: %s

en: Mirror the full repo and archive, all file types.
cs: Zrcadlení celého repozitáře a archivu, všechny typy souborů.

en: Missing output directory
cs: Chybějící výstupní adresář

en: Moving Anti-Features declarations to localized files:
cs: Přesun deklarací Anti-Features do lokalizovaných souborů:

en: Neither "repo_pubkey" nor "keystorepass" set in config.yml
cs: V souboru config.yml není nastaven "repo_pubkey" ani "keystorepass"

en: No APK for package: %s
cs: Žádné APK pro balíček: %s

en: No Android SDK found!
cs: Nebylo nalezeno Android SDK!

en: No attached devices found
cs: Nebyla nalezena žádná připojená zařízení

en: No fingerprint in URL.
cs: V adrese URL není otisk prstu.

en: No git submodules available
cs: Nejsou k dispozici žádné submoduly git

en: No gradle project could be found. Specify --subdir?
cs: Nebyl nalezen žádný projekt gradle. Specifikujte --subdir?

en: No information found.
cs: Nebyly nalezeny žádné informace.

en: No matching tags found
cs: Nebyly nalezeny žádné odpovídající štítky

en: No minimum SDK version found in {0}, using default (3).
cs: V {0} nebyla nalezena minimální verze SDK, použita výchozí (3).

en: No need to specify that the app is Free Software
cs: Není třeba uvádět, že aplikace je svobodný software

en: No need to specify that the app is for Android
cs: Není třeba uvádět, že je aplikace určena pro Android

en: No option set! Edit your config.yml to set at least one of these:
cs: Není nastavena žádná možnost! Upravte svůj config.yml a nastavte alespoň jedno z těchto:

en: No packages specified
cs: Nebyly zadány žádné balíčky

en: No signed APK available for %s
cs: Žádné podepsané APK k dispozici pro %s

en: No signed output directory - nothing to do
cs: Žádný podepsaný výstupní adresář - není co dělat

en: No signing certificates found in {path}
cs: Nenalezeny žádné podpisové certifikáty v {path}

en: No such package: %s
cs: Žádný takový balíček: %s

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: No such versionCode {versionCode} for app {appid}
cs: Žádný takový versionCode {versionCode} pro aplikaci {appid}

en: No tags found
cs: Nebyly nalezeny žádné značky

en: No unsigned directory - nothing to do
cs: Žádný nepodepsaný adresář - není co dělat

en: Not a valid size definition: "{}"
cs: Neplatná definice velikosti: "{}"

en: Nothing to do
cs: Není co dělat

en: Nothing to do for {appid}.
cs: Pro {appid} není co dělat.

en: Now set these in config.yml:
cs: Nyní nastavte následující v config.yml:

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: OBB file has newer versionCode({integer}) than any APK:
cs: Soubor OBB má novější versionCode({integer}) než jakýkoli APK:

en: OBB filename must start with "main." or "patch.":
cs: Název souboru OBB musí začínat s "main." nebo "patch.":

en: OBB's packagename does not match a supported APK:
cs: Packagename souboru OBB neodpovídá podporovanému souboru APK:

en: Offline machine, skipping git mirror generation until `fdroid deploy`
cs: Offline počítač, přeskočení generování mirroru git až do `fdroid deploy`

en: Only PNG and JPEG are supported for graphics, found: {path}
cs: Pro grafiku jsou podporovány pouze formáty PNG a JPEG, nalezeno: {path}

en: Only print differences with the Play Store
cs: Zobrazit pouze rozdíly s Obchodem Play

en: Only process apps with auto-updates
cs: Zpracovat pouze aplikace s automatickými aktualizacemi

en: OpenCollective donation methods belong in the OpenCollective: field
cs: Darovací metody OpenCollective patří do pole OpenCollective: pole

en: Options
cs: Možnosti

en: Output JSON report to file named after APK.
cs: Uložit hlášení JSON do souboru pojmenovaného podle APK.

en: Output JSON to stdout.
cs: Uložit JSON do stdout.

en: Outputting JSON
cs: Ukládání výstupu JSON

en: Overall license of the project.
cs: Celková licence projektu.

en: Overriding blank versionName in {apkfilename} from metadata: {version}
cs: Přepisování prázdného versionName v {apkfilename} z metadat: {version}

en: Package "{appid}" already exists
cs: Balíček „{appid}“ již existuje

en: Parsing manifest at '{path}'
cs: Parsování manifestu v ‚{path}‘

en: Password required with username
cs: Vyžadováno heslo s uživatelským jménem

en: Path to main Android project subdirectory, if not in root.
cs: Cesta k hlavnímu podadresáři projektu Android, pokud není v kořenovém adresáři.

en: Path to the Android SDK (sometimes set in ANDROID_HOME)
cs: Cesta k Android SDK (někdy nastavena v ANDROID_HOME)

en: Path to the git repo to use as the log
cs: Cesta ke git repozitáři k použití jako protokol

en: Path to the keystore for the repo signing key
cs: Cesta k úložišti klíčů pro podpisový klíč repozitáře

en: Print the secret variable to the terminal for easy copy/paste
cs: Zobrazit tajnou proměnnou v terminálu pro jednoduché kopírování/vložení

en: Problem with ZIP file: %s, error %s
cs: Problém se souborem ZIP: %s, chyba %s

en: Problem with xml at '{path}'
cs: Problém s xml v '{path}'

en: Process auto-updates
cs: Zpracovat auto-aktualizace

en: Processing {apkfilename}
cs: Zpracování {apkfilename}

en: Processing {appid}
cs: Zpracování {appid}

en: Produce human-readable XML/JSON for index files
cs: Vytváření lidsky čitelných souborů XML/JSON pro indexové soubory

en: Project URL to import from.
cs: Adresa URL projektu, ze které se má importovat.

en: Punctuation should be avoided
cs: Mělo by být vyvarováno interpunkce

en: Push the log to this git remote repository
cs: Odeslat protokol do tohoto vzdáleného git repozitáře

en: Pushing binary transparency log to {url}
cs: Odeslání protokolu binární průhlednosti do {url}

en: Pushing to {url}
cs: Odesílání do {url}

en: Quickly start a new repository
cs: Rychle spusťte nové úložiště

en: Read all the metadata files and exit
cs: Přečtěte si všechny soubory metadat a ukončete

en: Reading '{config_file}'
cs: Čtení ‚{config_file}‘

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed, APK invalid: '{apkfilename}'
cs: Čtení packageName/versionCode/versionName se nezdařilo, APK nepatné: ‚{apkfilename}‘

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed,APK invalid: '{apkfilename}'
cs: Čtení packageName/versionCode/versionName se nezdařilo, APK nepatné: ‚{apkfilename}‘

en: Reading {apkfilename} from cache
cs: Čtení {apkfilename} z mezipaměti

en: Removing specified files
cs: Odebírání určených souborů

en: Removing {path}"
cs: Odebírání {path}"

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
cs: Přejmenujte soubory APK, které se neshodují s package.name_123.apk

en: RepoTrunk update mode only makes sense in git-svn repositories
cs: Režim aktualizace RepoTrunk má smysl pouze v repozitářích git-svn

en: Reset and create a brand new build server, even if the existing one appears to be ok.
cs: Resetovat a vytvořit zcela nový server sestavení, i když se stávající zdá být v pořádku.

en: Resigning {apkfilename} with provided debug.keystore
cs: Opětovné podepisování {apkfilename} s poskytnutým debug.keystore

en: Resize all the icons exceeding the max pixel size and exit
cs: Změnit velikost všech ikon přesahujících maximální velikost pixelů a ukončit aplikaci

en: Restrict output to warnings and errors
cs: Omezit výstup na varování a chyby

en: Rewrite all the metadata files
cs: Přepsat všechny soubory metadat

en: Rewriting '{appid}'
cs: Přepisování ‚{appid}‘

en: Run on git repo that has uncommitted changes
cs: Spustit v repozitáři git s nezveřejněnými změnami

en: Run rewritemeta to fix formatting
cs: Spustit rewritemeta pro opravu formátování

en: Running first pass with MD5 checking disabled
cs: Spuštění prvního průchodu s vypnutou kontrolou MD5

en: Running wget in {path}
cs: Spouštění wget v {path}

en: SHA-256 of {url} does not match entry!
cs: SHA-256 z {url} neodpovídá zadání!

en: Scan the resulting APK(s) for known non-free classes.
cs: Oskenovat výsledná APK, zda neobsahují známé nesvobodné třídy.

en: Scan the source code of a package
cs: Naskenujte zdrojový kód balíčku

en: Scanner found {count} problems in {apk}
cs: Skener našel {count} problémů v {apk}

en: Scanner found {count} problems in {appid}:
cs: Skener našel {count} problémů v {appid}:

en: Scanner found {count} problems in {appid}:{versionCode}:
cs: Skener našel {count} problémů v {appid}:{versionCode}:

en: Scanner found {} problem | Scanner found {} problems
cs[0]: Skener našel {} problém
cs[1]: Skener našel {} problémy
cs[2]: Skener našel {} problémů

en: Scanning APK with dexdump for known non-free classes.
cs: Skenování APK pomocí dexdump na známé nesvobodné třídy.

en: Set NDK {release} ({version}) up
cs: Nastavit NDK {release} ({version})

en: Set clock to that time using:
cs: Nastavit hodiny na daný čas pomocí:

en: Set maximum releases in repo before older ones are archived
cs: Nastavit maximální počet vydání před archivací starších

en: Set open file limit to {integer}
cs: Nastavit limit otevřených souborů na {integer}

en: Set up an app build for a nightly build repo
cs: Nastavit sestavení aplikace pro nightly sestavení repozitáře

en: Setting open file limit failed:
cs: Nastavení limitu otevřených souborů se nezdařilo:

en: Setting {0} sec timeout for this build
cs: Nastavení časového limitu {0} sek pro toto sestavení

en: Sign and place packages in the repo
cs: Podepsat a umístit balíčky v repo

en: Sign indexes created using update --nosign
cs: Podepsat indexy vytvořené pomocí aktualizace -- nosign

en: Skip scanning the source code for binaries and other problems
cs: Přeskočení kontroly zdrojového kódu binárních souborů a dalších problémů

en: Skipping '{apkfilename}' with invalid signature!
cs: Přeskakování ‚{apkfilename}‘ s neplatným podpisem!

en: Skipping GitLab Pages mirror because the repo is too large (>%.2fGB)!
cs: Přeskakování mirroru GitLab Pages, protože je repozitář příliš velký (>%.2fGB)!

en: Skipping index generation for {appid}
cs: Přeskakování generování indexu pro {appid}

en: Skipping {apkfilename} with invalid signature!
cs: Přeskakování {apkfilename} s neplatným podpisem!

en: Skipping {appid}: disabled
cs: Přeskakování {appid}: zakázáno

en: Specify a local folder to sync the repo to
cs: Určete místní složku, do které chcete synchronizovat repozitář

en: Specify an identity file to provide to SSH for rsyncing
cs: Určete soubor identity k poskytnutí pro SSH pro rsyncing

en: Specify which debug keystore file to use.
cs: Určete, který ladicí soubor úložiště klíčů se má použít.

en: Spew out even more information than normal
cs: Zobrazovat ještě více informací než normálně

en: Stripping mystery signature from {apkfilename}
cs: Odstraňování tajemného podpisu z {apkfilename}

en: Summary '%s' is just the app's name
cs: Shrnutí ‚%s‘ je pouze název aplikace

en: Summary of length {length} is over the {limit} char limit
cs: Souhrn délky {length} je nad limitem {limit} znaků

en: System clock is older than date in {path}!
cs: Systémové hodiny jsou starší než datum v {path}!

en: Tags update mode only works for git, hg, bzr and git-svn repositories currently
cs: Režim aktualizace štítků v současné době funguje pouze pro repozitáře git, hg, bzr a git-svn

en: Tags update mode used in git-svn, but the repo was not set up with tags
cs: Režim aktualizace pomocí značek se používá v git-svn, ale repozitář nebyl nastaven se značkami

en: Test mode - put output in the tmp directory only, and always build, even if the output already exists.
cs: Testovací režim - výstup se ukládá pouze do adresáře tmp a vždy se sestavuje, i když výstup již existuje.

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: The OBB version code must come after "{name}.":
cs: Kód verze OBB musí být uveden za „{name}.“:

en: The base URL for the repo to log (default: https://f-droid.org)
cs: Základní URL repozitáře k logování (výchozí: https://f-droid.org)

en: The directory to write the mirror to
cs: Adresář, do kterého se má zapsat mirror

en: The file to be included in the repo (path or glob)
cs: Soubor, který má být zahrnut do repozitáře (cesta nebo glob)

en: The repository's fingerprint does not match.
cs: Otisk prstu repozitáře se neshoduje.

en: The root dir for local_copy_dir "{path}" does not exist!
cs: Kořenový adresář pro local_copy_dir „{path}“ neexistuje!

en: There is a keyalias collision - publishing halted
cs: Došlo ke kolizi keyalias – publikování zastaveno

en: These are the apps that have been archived from the main repo.
cs: Aplikace, které byly archivovány z hlavního repozitáře.

en: This is a repository of apps to be used with F-Droid. Applications in this repository are either official binaries built by the original application developers, or are binaries built from source by the admin of f-droid.org using the tools on https://gitlab.com/fdroid.
cs: Toto je repozitář aplikací, který lze používat s aplikací F-Droid. Aplikace v tomto repozitáři jsou buď oficiální binární soubory sestavené původními vývojáři aplikací, nebo binární soubory sestavené ze zdrojových kódů správcem f-droid.org pomocí nástrojů na adrese https://gitlab.com/fdroid.

en: This repo already has local metadata: %s
cs: Tento repozitář již má místní metadata: %s

en: To complete the setup, add your APKs to "%s"
    then run "fdroid update -c; fdroid update".  You might also want to edit
    "config.yml" to set the URL, repo name, and more.  You should also set up
    a signing key (a temporary one might have been automatically generated).
    
    For more info: https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    and https://f-droid.org/docs/Signing_Process
cs: Chcete-li dokončit nastavení, přidejte soubory APK na adresu "%s".
    poté spusťte příkaz „fdroid update -c; fdroid update“.  Možná budete chtít také upravit
    „config.yml“, abyste nastavili adresu URL, název repozitáře a další údaje.  Měli byste také nastavit
    podpisový klíč (dočasný klíč již mohl být vygenerován automaticky).
    
    Další informace: https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    a https://f-droid.org/docs/Signing_Process

en: To use awsbucket, awssecretkey and awsaccesskeyid must also be set in config.yml!
cs: Chcete-li používat awsbucket, musí být v souboru config.yml nastaven také awssecretkey a awsaccesskeyid!

en: URL must start with https:// or http://
cs: URL musí začínat s https:// nebo http://

en: URL shorteners should not be used
cs: Zkracovače URL by neměly být používány

en: URL {url} in Description: {error}
cs: URL {url} v popisu: {error}

en: Unexpected license tag "{}"! Only use FSF or OSI approved tags from https://spdx.org/license-list
cs: Neočekávaná licenční značka „{}“! Používejte pouze značky schválené FSF nebo OSI z https://spdx.org/license-list

en: Unexpected license tag "{}"! Only use license tags configured in your config file
cs: Neočekávaná licenční značka „{}“! Používejte pouze licenční značky nakonfigurované v konfiguračním souboru

en: Unexpected symlink target: {link} -> {target}
cs: Neočekávaný cíl symlinku: {link} -> {target}

en: Unknown entry {key} in {configname}
cs: Neznámá položka {key} in {configname}

en: Unknown exception found!
cs: Došlo k neznámé chybě!

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Unknown file '{filename}' in build '{versionName}'
cs: Neznámý soubor ‚{filename}‘ v sestavení ‚{versionName}‘

en: Unknown metadata format: %s
cs: Neznámý formát metadat: %s

en: Unknown metadata format: {path} (use: *.yml)
cs: Neznámý formát metadat: {path} (použijte: *.yml)

en: Unknown version of aapt, might cause problems:
cs: Neznámá verze aapt, může způsobit problémy:

en: Unnecessary leading space
cs: Zbytečná úvodní mezera

en: Unnecessary trailing space
cs: Zbytečná mezera na konci

en: Unrecognised app field '{fieldname}' in '{path}'
cs: Nerozpoznané pole aplikace ‚{fieldname}‘ v ‚{path}‘

en: Unrecognised build flag '{build_flag}' in '{path}'
cs: Nerozpoznaný příznak sestavení ‚{build_flag}‘ v ‚{path}‘

en: Unsupported file type "{extension}" for repo graphic
cs: Nepodporovaný typ souboru „{extension}“ pro grafiku repozitáře

en: Unsupported graphics file found: {path}
cs: Nalezen nepodporovaný soubor grafiky: {path}

en: Unused extlib at %s
cs: Nepoužitý extlib na %s

en: Unused file at %s
cs: Nepoužitý soubor na %s

en: Unused scandelete path: %s
cs: Nepoužitá cesta scandelete: %s

en: Unused scanignore path: %s
cs: Nepoužitá cesta scanignore: %s

en: Unzipping to %s
cs: Rozbalování do %s

en: Update repo information for new packages
cs: Aktualizujte informace o repo pro nové balíčky

en: Update the binary transparency log for a URL
cs: Aktualizujte protokol binárního průhlednosti pro adresu URL

en: UpdateCheckData has invalid URL: {url}
cs: UpdateCheckData má neplatnou URL: {url}

en: UpdateCheckData must match the version code as integer (\d or [0-9]): {codeex}
cs: UpdateCheckData musí odpovídat kódu verze jako celému číslu (\d nebo [0-9]): {codeex}

en: UpdateCheckData must use HTTPS URL: {url}
cs: UpdateCheckData musí používat HTTPS URL: {url}

en: UpdateCheckData not a valid URL: {url}
cs: UpdateCheckData není platná URL: {url}

note: Translators: https://developer.android.com/studio/build/application-id
en: UpdateCheckMode is set but it looks like checkupdates hasn't been run yet.
cs: UpdateCheckMode je nastaven, ale vypadá to, že akce checkupdates ještě nebyla spuštěna.

en: UpdateCheckName is set to the known application ID, it can be removed
cs: UpdateCheckName je nastaveno na známé ID aplikace, lze jej odstranit

en: Uploading {apkfilename} to androidobservatory.org
cs: Nahrávání {apkfilename} na androidobservatory.org

en: Uploading {apkfilename} to virustotal
cs: Nahrávání {apkfilename} na virustotal

en: Usage
cs: Použití

en: Usage: %s
cs: Použití: %s

en: Use /HEAD instead of /master to point at a file in the default branch
cs: Použijte /HEAD místo /master k ukázání na soubor ve výchozí větvi

en: Use `fdroid update -c` to create it.
cs: K vytvoření použijte `fdroid update -c`.

en: Use build server
cs: Použít server pro sestavení

en: Use date from APK instead of current time for newly added APKs
cs: Pro nově přidaná APK použít datum z APK místo aktuálního času

en: Using "{path}" for configuring s3cmd.
cs: Používám „{path}“ pro konfiguraci s3cmd.

en: Using APK Signature v2
cs: Používám APK Signature v2

en: Using APK Signature v3
cs: Používám APK Signature v3

en: Using Java's jarsigner, not recommended for verifying APKs! Use apksigner
cs: Používám jarsigner Javy, není doporučeno pro ověřování APK! Použijte apksigner

en: Using androguard from "{path}"
cs: Používám androguard z „{path}“

en: Using blank dictionary instead of contents of {path}!
cs: Použití prázdného slovníku místo obsahu {path}!

en: Using existing keystore "{path}"
cs: Používám existující keystore „{path}“

en: Using s3cmd to sync with: {url}
cs: Používám s3cmd pro synchronizaci s: {url}

en: Valid commands are:
cs: Platné příkazy jsou:

en: Verify against locally cached copy rather than redownloading.
cs: Ověřit proti lokálně uložené kopii místo opětovného stahování.

en: Verify the integrity of downloaded packages
cs: Ověřte integritu stažených balíčků

en: Verifying index signature:
cs: Ověřování podpisu indexu:

en: VirusTotal API key cannot upload files larger than 32MB, use {url} to upload {path}.
cs: Klíč API VirusTotal neumožňuje nahrávání souborů větších než 32 MB, k nahrání {path} použijte {url}.

en: Warn about possible metadata errors
cs: Varovat ohledně možných chyb metadat

en: When configured for signed indexes, create only unsigned indexes at this stage
cs: Pokud jsou nakonfigurovány podepsané indexy, vytvořit v této fázi pouze nepodepsané indexy

en: When linting the entire repository yamllint is disabled by default. This option forces yamllint regardless.
cs: Při lintingu celého úložiště je yamllint ve výchozím nastavení zakázán. Tato volba vynucuje yamllint bez ohledu na to.

en: X.509 'Distinguished Name' used when generating keys
cs: X.509 'Distinguished Name' používané při generování klíčů

en: You can use ANDROID_HOME to set the path to your SDK, i.e.:
cs: Pro nastavení cesty k vašemu SDK můžete použít ANDROID_HOME, např.:

en: ZIP file archive
cs: Archiv souborů ZIP

en: adding IdentityFile to {path}
cs: přidávám IdentityFile do {path}

en: adding to {name}: {path}
cs: přidávání do {name}: {path}

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
cs: nejednoznačná možnost: %(option)s by mohlo odpovídat %(matches)s

en: ambiguous option: %s (%s?)
cs: nejednoznačná možnost: %s (%s?)

en: apksigner not found! Cannot sign or verify modern APKs
cs: apksigner nenalezen! Nelze podepsat nebo ověřit moderní APK

en: apksigner not found, it's required for signing!
cs: apksigner nenalezen, je vyžadován k podepisování!

en: application ID of file to operate on
cs: ID aplikace nebo soubor, se kterým se má pracovat

en: application ID with optional versionCode in the form APPID[:VERCODE]
cs: ID aplikace s nepovinným kódem verze ve tvaru APPID[:VERCODE]

en: archive_url needs to end with /archive
cs: archive_url musí končit na /archive

en: argument "-" with mode %r
cs: argument "-" s režimem %r

en: attempting bare SSH connection to test deploy key:
cs: pokus o holé připojení SSH k testování klíče pro nasazení:

en: can not parse scrlib spec (not a string): '{}'
cs: nelze parsovat specifikaci scrlib (není to řetězec): ‚{}‘

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
cs: nelze otevřít '%(filename)s': %(error)s

en: can't open non-https url: '{};
cs: nelze otevřít non-https url: '{};

en: cannot find required srclibs: "{path}"
cs: nelze najít požadované srclibs: „{path}“

en: cannot have multiple subparser arguments
cs: nelze mít více argumentů subparseru

en: cannot merge actions - two groups are named %r
cs: nelze sloučit akce - dvě skupiny jsou pojmenovány %r

en: cannot publish update, did you set the deploy key?
cs: nelze publikovat aktualizaci, nastavili jste klíč pro nasazení?

en: cloning {url}
cs: klonování {url}

en: commands from plugin modules:
cs: příkazy z modulů pluginů:

en: complex
cs: komplexní

en: conflicting option string: %s | conflicting option strings: %s
cs[0]: konfliktní řetězec možnosti: %s
cs[1]: konfliktní řetězce možnosti: %s
cs[2]: konfliktní řetězce možnosti: %s

en: conflicting subparser alias: %s
cs: konfliktní alias subparseru: %s

en: conflicting subparser: %s
cs: konfliktní subparser: %s

en: could not parse '{path}'
cs: nepodařilo se parsovat '{path}'

en: could not parse srclib spec (no ref specified): '{}'
cs: nepodařilo se parsovat srclib spec (není určen ref): '{}'

en: could not parse srclib spec (too many '@' signs): '{}'
cs: nepodařilo se parsovat srclib spec (příliš mnoho značek '@'): '{}'

en: created {path}
cs: vytvořeno {path}

en: current version is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
cs: současná verze je novější: starý vercode={old}, nový vercode={new}

en: deleting: repo/{apkfilename}
cs: mazání: repo/{apkfilename}

en: deployed process log {path} to {dest}
cs: protokol procesu {path} nasazen do {dest}

en: dest= is required for options like %r
cs: dest= je vyžadován pro možnosti jako %r

en: downloading '{}'
cs: stahování ‚{}‘

en: downloading scanner signatures from '{}' failed
cs: stahování podpisů skeneru z ‚{}‘ se nezdařilo

en: executable binary, possibly code
cs: spustitelná binárka, případně kód

en: expected %s argument | expected %s arguments
cs[0]: očekáván %s argument
cs[1]: očekávány %s argumenty
cs[2]: očekáváno %s argumentů

en: expected at least one argument
cs: očekáván alespoň jeden argument

en: expected at most one argument
cs: očekáván maximálně jeden argument

en: expected one argument
cs: očekáván jeden argument

en: fdroid [<command>] [-h|--help|--version|<args>]
cs: fdroid [<příkaz>] [-h|--help|--version|<argumenty>]

en: fetch the latest version of signatures from the web
cs: stáhnout nejnovější verzi podpisů z webu

en: force metadata errors (default) to be warnings, or to be ignored.
cs: vynutit, aby chyby metadat (výchozí) byly varovány nebo vyly ignorovány.

en: git svn clone failed
cs: git svn clone selhalo

en: gzip file archive
cs: archiv souborů gzip

en: ignored explicit argument %r
cs: ignorován explicitní argument %r

en: index-v1 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
cs: index-v1 musí mít podpis, použijte `fdroid signindex` pro jeho vytvoření!

en: index-v2 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
cs: index-v2 musí mít podpis, použijte `fdroid signindex` pro jeho vytvoření!

en: integer
cs: celé číslo

en: invalid %(type)s value: %(value)r
cs: neplatná hodnota %(type)s: %(value)r

en: invalid choice: %(value)r (choose from %(choices)s)
cs: neplatná volba: %(value)r (vyberte si z %(choices)s)

en: invalid conflict_resolution value: %r
cs: neplatná hodnota conflict_resolution: %r

en: invalid option string %(option)r: must start with a character %(prefix_chars)r
cs: neplatný řetězec možnosti %(option)r: musí začínat znakem %(prefix_chars)r

en: ipfs_cid not found, skipping CIDv1 generation
cs: ipfs_cid nenalezeno, přeskakování generování CIDv1

en: latest build recipe is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
cs: poslední recept sestavení je novější: starý vercode={old}, nový vercode={new}

en: local_copy_dir does not end with "fdroid", perhaps you meant: "{path}"
cs: local_copy_dir nekončí s "fdroid", možná jste měli na mysli: "{path}"

en: local_copy_dir must be an absolute path!
cs: local_copy_dir musí být absolutní cesta!

en: local_copy_dir must be directory, not a file!
cs: local_copy_dir musí být adresář, ne soubor!

en: mirror '%s' does not end with 'fdroid'!
cs: mirror '%s' nekončí s 'fdroid'!

en: mutually exclusive arguments must be optional
cs: společně exkluzivní argumenty musí být volitelné

en: next {name} cache update due in {time}
cs: příští aktualizace mezipaměti {name} proběhne za {time}

en: no "icon" in {appid}
cs: žádná "icon" v {appid}

en: no APK supplied
cs: neposkytnuto APK

en: no such option: %s
cs: žádná taková volba: %s

en: no version info found!
cs: nenalezeno info o verzi!

en: no version information found
cs: nenalezeny informace o verzi

en: not allowed with argument %s
cs: není povoleno s argumentem %s

en: one of the arguments %s is required
cs: jeden z argumentů %s je vyžadován

en: only accepts strings, lists, and tuples
cs: přijímá pouze řetězce, seznamy a tuply

en: option %s: If you really want to install all the signed apps, use --all
cs: možnost %s: pokud opravdu chcete nainstalovat všechny podepsané aplikace, použijte --all

en: option %s: invalid %s value: %r
cs: možnost %s: neplatná hodnota %s: %r

en: option %s: invalid choice: %r (choose from %s)
cs: možnost %s: neplatná volba: %r (vyberte si z %s)

en: option -%s not recognized
cs: možnost - %s není rozpoznána

en: option -%s requires argument
cs: možnost - %s vyžaduje argument

en: option --%s must not have an argument
cs: možnost --%s nesmí mít argument

en: option --%s not a unique prefix
cs: možnost --%s není jedinečná předpona

en: option --%s not recognized
cs: možnost -%s není rozpoznána

en: option --%s requires argument
cs: možnost --%s vyžaduje argument

en: optional arguments
cs: volitelné argumenty

en: options
cs: možnosti

en: overwriting existing {path}
cs: přepisování existující {path}

en: positional arguments
cs: poziční argumenty

en: process log deploy {path} to {dest} failed!
cs: proces nasazení protokolu {path} do {dest} selhal!

en: reference binary missing signature
cs: chybějící podpis v referenčním binárním souboru

en: refuse downloading via insecure HTTP connection (use HTTPS or specify --no-https-check): {apkfilename}
cs: odmítnout stahování přes nezabezpečené spojení HTTP (použít HTTPS nebo upřesnit --no-https-check): {apkfilename}

en: repo_icon "repo/icons/%s" does not exist, generating placeholder.
cs: repo_icon "repo/icons/%s" neexistuje, generování placeholderu.

en: repo_url needs to end with /repo
cs: repo_url musí končit na /repo

en: ruamel.yaml not installed, can not write metadata.
cs: ruamel.yaml není nainstalován, nelze zapisovat metadata.

en: s3cmd sync indexes {path} to {url} and delete
cs: s3cmd sync indexes {path} do {url} a odstranit

en: scanner cache is malformed! You can clear it with: '{clear}'
cs: mezipaměť skeneru je poškozena! Můžete ji vymazat pomocí: ‚{clear}‘

en: shared library
cs: sdílená knihovna

en: show program's version number and exit
cs: zobrazit číslo verze programu a ukončit

en: show this help message and exit
cs: zobrazí tuto nápovědu a skončí

en: signed APK, either a file-path or HTTPS URL.
cs: podepsané APK, buď file-path nebo HTTPS URL.

en: skip deploying full build logs: log content is empty
cs: přeskočit nasazení plných protokolů sestavení: obsah protokolu je prázdný

en: skip deploying full build logs: not enabled in config
cs: přeskočit nasazení plných protokolů sestavení: není povoleno v configu

en: skipping source tarball: {path}
cs: přeskakování zdrojového tarballu: {path}

en: srclibs missing name and/or @
cs: scribls chybí název a/nebo @

en: static library
cs: statická knihovna

en: supplied reference binary has allowed signer {signer}
cs: dodaný referenční binární soubor umožnil podepisujícího {signer}

en: the following arguments are required: %s
cs: jsou vyžadovány následující argumenty: %s

en: unexpected option string: %s
cs: neočekávaný řetězec možností: %s

en: unknown parser %(parser_name)r (choices: %(choices)s)
cs: neznámý parser %(parser_name)r (volby: %(choices)s)

en: unrecognized arguments: %s
cs: nerozpoznané argumenty: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
cs: nebezpečné oprávnění na '{config_file}' (má být 0600)!

en: usage:
cs: použití:

en: using Apache libcloud to sync with {url}
cs: používám Apache libcloud pro synchronizaci s {url}

en: virustotal.com is rate limiting, waiting to retry...
cs: virustotal.com omezuje rychlost, čekám na opětovný pokus...

en: {0} app, {1} key aliases | {0} apps, {1} key aliases
cs[0]: {0} aplikace, {1} aliasů klíčů
cs[1]: {0} aplikace, {1} aliasů klíčů
cs[2]: {0} aplikací, {1} aliasů klíčů

en: {apkfilename} ({appid}) has no metadata!
cs: {apkfilename} ({appid}) nemá žádná metadata!

en: {apkfilename} has multiple {name} files, looks like Master Key exploit!
cs: {apkfilename} má několik souborů {name}, vypadá to na exploit Master Key!

en: {apkfilename}'s AndroidManifest.xml has a bad date:
cs: AndroidManifest.xml aplikace {apkfilename} má špatné datum:

en: {appid} does not have a name! Using application ID instead.
cs: {appid} nemá název! Používám ID aplikace.

en: {appid} from {path} is not a valid Android application ID!
cs: {appid} z {path} není platné ID Android aplikace!

en: {appid} from {path} is not a valid Java Package Name!
cs: {appid} z {path} není platný název balíčku Java!

en: {appid} has both APKs and files: {files}
cs: {appid} má APK i soubory: {files}

en: {appid} is missing {name}
cs: {appid} chybí {name}

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: {appid}: Unknown extlib {path} in build '{versionName}'
cs: {appid}: Neznámá extlib {path} v sestavení '{versionName}'

en: {appid}: no builds specified, running on current source state
cs: {appid}: žádná určená sestavení, běžím na současném stavu zdroje

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}!'
cs: {appid}: {field} musí být '{type}', ale je '{fieldtype}!'

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}'!
cs: {appid}: {field} musí být '{type}', ale je '{fieldtype}'!

en: {build_flag} must be an integer, found: {value}
cs: {build_flag} musí být celé číslo, nalezeno: {value}

en: {build_flag} must be list or string, found: {value}
cs: {build_flag} musí být seznam nebo řetězec, nalezeno: {value}

en: {file} is blank or corrupt!
cs: {file} je prázdný nebo poškozený!

en: {name} "{section}/icons/{path}" does not exist! Check "config.yml".
cs: {name} "{section}/icons/{path}" neexistuje! Zkontrolujte "config.yml".

en: {oldfile} is deprecated, use {newfile}
cs: {oldfile} je zastaralý, použijte {newfile}

en: {path} already exists, ignoring import results!
cs: {path} již existuje, ignorování importování výsledků!

en: {path} does not exist!  Create it by running:
cs: {path} neexistuje!  Vytvořte ji spuštěním:

en: {path} has bad file signature "{pattern}", possible Janus exploit!
cs: {path} má nesprávný podpis balíčku "{pattern}", možný exploit Janus!

en: {path} is zero size!
cs: {path} má nulovou velikost!

en: {path} more than 200MB, manually upload: {url}
cs: {path} více než 200 MB, ruční nahrání: {url}

en: {url} does not end with "fdroid", check the URL path!
cs: {url} nekončí s "fdroid", zkontrolujte cestu URL!

en: {url} does not start with "http"!
cs: {url} nezačíná s "http"!

en: {} build failed | {} builds failed
cs[0]: {} sestavení selhalo
cs[1]: {} sestavení selhala
cs[2]: {} sestavení selhalo

en: {} build succeeded | {} builds succeeded
cs[0]: {} sestavení úspěšné
cs[1]: {} sestavení úspěšná
cs[2]: {} sestavení úspěšných
