fdroidserver 0.9 - en to fa translation catalogue (109 entries)

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
fa: {path} ‏local_copy_dir وجود ندارد!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
fa: {apkfilename} از پیش روی {dev} نصب شده.

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
fa: "{path}" وجود دارد ولی s3cmd نصب نیست!

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
fa: {path} قالب پروندهٔ پشتیبانی شده‌ای نیست (استفاده: ‪metadata/*.yml‬)

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
fa: {path} به دست کلیدی که مجاز نیست امضا شده:

en: "{url}" is not a valid URL!
fa: {url} نشانی معتبری نیست!

en: %(option)s option requires %(number)d argument | %(option)s option requires %(number)d arguments
fa[0]: گزینهٔ %(option)s نیاز به %(number)d آرگومان دارد
fa[1]: گزینهٔ %(option)s نیاز به %(number)d آرگومان دارد

en: %(prog)s: error: %(message)s
fa: %(prog)s: خطا: %(message)s

en: %d problems found
fa: %d مشکل پیدا شد

en: %prog [options]
fa: %prog [گزینه‌ها]

en: %r is not callable
fa: ‏%r قابل فراخوانی نیست

en: %s option does not take a value
fa: گزینۀ %s مقدار نمی‌گیرد

en: 'keypass' not found in config.yml!
fa: keypass در config.yml پیدا نشد!

en: 'keystore' not found in config.yml!
fa: keystore در config.yml پیدا نشد!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
fa: keystorepass در config.yml پیدا نشد!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
fa: repo_keyalias در config.yml پیدا نشد!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
fa: required آرگومانی نامعتبر برای موقعیتی‌هاست

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
fa: sdk_path در config.yml تنظیم نشده!

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
fa: '{aapt}' بیش از حد قدیمی است. اف‌دروید به build- tools-{version} یا جدیدتر نیاز دارد!

en: '{field}' will be in random order! Use () or [] brackets if order is important!
fa: ترتیب {field} کاتوره‌ای خواهد بود! اگر ترتیب مهم است از () یا [] استفاده کنید!

en: '{path}' failed to execute!
fa: اجرای {path} شکست خورد!

en: .__call__() not defined
fa: ‪.__call__()‬ تعریف نشده است

en: /issues is missing
fa: ‪/issues‬ موجود نیست

en: Android AAR library
fa: کتابخانهٔ AAR اندروید

en: Android APK file
fa: پروندهٔ APK اندروید

en: Android DEX code
fa: کد DEX اندروید

en: Broken symlink: {path}
fa: پیوند نمادین خراب: {path}

en: Build a package from source
fa: ساخت بسته از کد مبدأ

en: Cannot rewrite "{path}"
fa: نمی‌توان {path} را بازنویسی کرد

en: Check for updates to applications
fa: بررسی برای به‌روز رسانی‌های برنامه‌ها

en: Command '%s' not recognised.
fa: فرمان «%s» شناسایی نشد.

en: Commit changes
fa: ثبت دگرگونی‌ها

en: Creating log directory
fa: ایجاد کردن شاخهٔ log

en: Creating output directory
fa: ایجاد کردن شاخهٔ output

en: Creating temporary directory
fa: ایجاد کردن شاخهٔ temporary

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
fa: حذف APKها و یا OBBهای بدون فراداده از مخزن

en: Downloading %s
fa: بار گرفتن %s

en: ERROR: %(message)s
fa: خطا: %(message)s

en: Finished
fa: پایان یافته

en: Forbidden HTML tags
fa: برچسب‌های HTML ممنوعه

en: Git clean failed
fa: پاک سازی گیت شکست خورد

en: Git fetch failed
fa: واکشی گیت شکست خورد

en: Git reset failed
fa: بازنشانی گیت شکست خورد

en: Initialising submodules
fa: مقداردهی نخستین زیرپیمانه‌ها

en: Install built packages on devices
fa: نصب بسته های ساخته روی افزاره‌ها

en: Installing %s...
fa: نصب کردن %s…

en: Interact with the repo HTTP server
fa: تعامل با کارساز HTTP مخزن

en: Invalid APK
fa: APK نامعتبر

en: Invalid VercodeOperation: {field}
fa: VercodeOperation نامعتبر: {field}

en: Invalid boolean '%s'
fa: دودویی نامعتبر %s

en: Invalid bulleted list
fa: سیاههٔ گلوله‌ای نامعتبر

en: Java JAR file
fa: پروندهٔ JAR جاوا

en: Java compiled class
fa: کلاس ترجمه شدهٔ جاوا

en: Malformed repository mirrors.
fa: آینه‌های مخزن بدریخت.

en: Malformed serverwebroot line:
fa: خط ریشهٔ وب کارساز بدریخت:

en: Missing output directory
fa: شاخهٔ output نیست

en: No information found.
fa: هیچ طّلاعاتی وجود ندارد.

en: No packages specified
fa: هیچ بسته‌ای مشخّص نشده

en: Nothing to do
fa: کاری برای انجام نیست

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Outputting JSON
fa: خروجی دادن JSON

en: Process auto-updates
fa: پردازش به‌روز رسانی‌های خودکار

en: Processing {apkfilename}
fa: پردازش {apkfilename}

en: Processing {appid}
fa: پردازش {appid}

en: Pushing to {url}
fa: فرستادن به {url}

en: Quickly start a new repository
fa: آغاز سریع مخزنی جدید

en: Reading '{config_file}'
fa: خواندن {config_file}

en: Removing specified files
fa: برداشتن پرونده‌های مشخّص

en: Removing {path}"
fa: برداشتن {path}

en: Rewriting '{appid}'
fa: بازنویسی {appid}

en: Skipping {appid}: disabled
fa: پرش از {appid}: از کار افتاده

en: Unknown exception found!
fa: استثنایی ناشناخته پیدا شد!

en: Unnecessary leading space
fa: فضای پیشین نالازم

en: Unnecessary trailing space
fa: فضای پسین نالازم

en: Usage
fa: استفاده

en: Usage: %s
fa: استفاده: %s

en: Use build server
fa: استفاده از کارساز ساخت

en: Valid commands are:
fa: فرمان‌های معتبر عبارت‌اند از:

en: Verifying index signature:
fa: تأیید کردن امضای نمایه:

en: ZIP file archive
fa: بایگانی پروندهٔ ZIP

en: cloning {url}
fa: شبیه‌سازی {url}

en: complex
fa: پیچیده

en: created {path}
fa: {path} را ایجاد کرد

en: deleting: repo/{apkfilename}
fa: حذف کردن: ‪repo/{apkfilename}‬

en: downloading '{}'
fa: بار گرفتن «{}»

en: expected %s argument | expected %s arguments
fa[0]: انتظار %s آرگومان می‌رفت
fa[1]: انتظار %s آرگومان می‌رفت

en: expected one argument
fa: انتظار آرگومان می‌رفت

en: floating-point
fa: ممیّز شناور

en: gzip file archive
fa: بایگانی پروندهٔ gzip

en: integer
fa: عدد صحیح

en: no APK supplied
fa: هیج APKای داده نشده

en: option -%s not recognized
fa: گزینه -%s شناسایی نشد

en: option -%s requires argument
fa: گزینه -%s نیازمند آرگومان است

en: option --%s not recognized
fa: گزینه --%s شناسایی نشد

en: optional arguments
fa: آرگومان‌های اختیاری

en: options
fa: گزینه‌ها

en: overwriting existing {path}
fa: پایمالی {path} موجود

en: positional arguments
fa: آرگومان‌های موقعیتی

en: shared library
fa: کتابخانهٔ اشتراکی

en: show program's version number and exit
fa: نمایش نگارش برنامه و خروج

en: show this help message and exit
fa: نمایش این پیام راهنما و خروج

en: static library
fa: کتابخانهٔ ایستا

en: true
fa: درست

en: unrecognized arguments: %s
fa: آرگومان‌های ناشناخته: %s

en: usage:
fa: استفاده:

en: yes
fa: بله

en: {path} is not a standard config file!
fa: {path} پروندهٔ پیکربندی استانداردی نیست!

en: {} build failed | {} builds failed
fa[0]: {} ساخت شکست خورد
fa[1]: {} ساخت شکست خوردند

en: {} build succeeded | {} builds succeeded
fa[0]: {} ساخت موفّق شد
fa[1]: {} ساخت موفّق شدند
