fdroidserver 2.0 - en to fy translation catalogue (18 entries)

en: %(prog)s: error: %(message)s
fy: %(prog)s: flater: %(message)s

en: %r is not callable
fy: %r is net opropber

en: .__call__() not defined
fy: .__call__() net definiearre

en: Build a package from source
fy: In pakket fan út de boarne opbouwe

en: Check for updates to applications
fy: Kontrolearje op fernijingen fan applikaasjes

en: Command '%s' not recognised.
fy: Kommando '%s' net werkend.

en: Options
fy: Opsjes

en: Unknown exception found!
fy: Ûnbekende útsûndering fûn!

en: Usage
fy: Gebrûk

en: Usage: %s
fy: Gebrûk: %s

en: Valid commands are:
fy: Jildige kommando's binne:

en: option -%s not recognized
fy: opsje -%s wurd net werkend

en: option -%s requires argument
fy: opsje -%s hat in argumint nedich

en: option --%s not recognized
fy: opsje --%s wurd net werkend

en: optional arguments
fy: opsjonele arguminten

en: show program's version number and exit
fy: lit it ferzje nûmer fan de applikaasje sjen en slút ôf

en: show this help message and exit
fy: dit help berjocht sjen litte en ôfslute

en: usage:
fy: gebrûk:
