fdroidserver 2.1b0 - en to he translation catalogue (18 entries)

en: %(prog)s: error: %(message)s
he: %(prog)s: שגיאה: %(message)s

en: %r is not callable
he: אי אפשר לקרוא ל־%r

en: .__call__() not defined
he: ‎.__call__()‎ לא מוגדר

en: Build a package from source
he: בניית חבילה מקוד מקור

en: Check for updates to applications
he: איתור עדכונים ליישומונים

en: Command '%s' not recognised.
he: הפקודה ‚%s’ אינה מוכרת.

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
he: מחיקת קובצי APK ו/או OBB ללא נתוני העל מהמאגר

en: Install built packages on devices
he: התקנת חבילות שנבנו על מכשירים

en: Interact with the repo HTTP server
he: תפעול שרת ה־HTTP של המאגר

en: Quickly start a new repository
he: פתיחת מאגר חדש במהירות

en: Read all the metadata files and exit
he: לקרוא את כל קובצי נתוני העל ולצאת

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
he: לשנות שמות של קובצי APK שאינם בתבנית package.name_123.apk

en: Rewrite all the metadata files
he: לשכתב את כל קובצי נתוני העל

en: Unknown exception found!
he: אירעה חריגה לא מוכרת!

en: Valid commands are:
he: פקודות תקינות:

en: options
he: אפשרויות

en: show this help message and exit
he: להציג את הודעת העזרה הזאת ולצאת

en: usage:
he: שימוש:
