fdroidserver 1.0.0-95-gd7af22b - en to pl translation catalogue (565 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
pl: 
    Klucz publiczny SSH, który ma być używany jako klucz wdrażania:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
pl: 
    {path} kodowane dla zmiennej tajnej DEBUG_KEYSTORE:

en: "%s/" has no matching metadata file!
pl: "%s/" nie ma pasującego pliku metadanych!

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
pl: „local_copy_dir” {path} nie istnieje!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
pl: "{apkfilename}" jest już zainstalowany na {dev}.

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
pl: "{path}" zawiera najnowsze {name} ({version})

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
pl: "{path}" istnieje, ale s3cmd nie jest zainstalowany!

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
pl: „{path}” nie jest obsługiwanym formatem pliku (użyj: metadata/*.yml)

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
pl: „{path}” jest podpisany kluczem, który jest niedozwolony:

en: "{url}" is not a valid URL!
pl: "{url}" nie jest prawidłowym adresem URL!

en: %(prog)s: error: %(message)s
pl: %(prog)s: błąd: %(message)s

en: %d APKs failed to be signed or verified!
pl: Nie udało się podpisać lub zweryfikować %d plików APK!

en: %d problems found
pl: %d problemy odnalezione

en: %r is not callable
pl: %r nie można wywołać

en: %s did not produce a dict!
pl: %s nie wytworzyło dict!

en: %s has bad SHA-256: %s
pl: %s ma zły SHA-256: %s

en: %s is not an accepted build field
pl: %s nie jest akceptowanym polem kompilacji

en: 'keypass' not found in config.yml!
pl: 'keypass' nie znaleziono w config.yml!

en: 'keystore' is NONE and 'smartcardoptions' is blank!
pl: "keystore" nie ma, a "smartcardoptions" jest puste!

en: 'keystore' not found in config.yml!
pl: 'Plik kluczy' nie został znaleziony w pliku config.yml!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
pl: 'keystorepass' nie znaleziono w config.yml!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
pl: 'repo_keyalias' nie znaleziono w config.yml!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
pl: 'wymagane' jest nieprawidłowym argumentem dla pozycji

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
pl: 'sdk_path' nie jest ustawiony w config.yml!

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
pl: '{aapt}' jest zbyt stary, fdroid wymaga narzędzi-kompilacji-{version} lub nowsze!

en: '{path}' failed to execute!
pl: '{path}' nie udało się wykonać!

en: '{path}' has invalid format, it should be a dictionary!
pl: '{path}' ma nieprawidłowy format, powinien być słownikiem!

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
pl: '{value}' nie jest prawidłowy {field} w {appid}. Wzór Regex: {pattern}

en: '{value}' is not a valid {field}, should be {pattern}
pl: '{value}' nie jest prawidłowym {field}, powinno być {pattern}

en: --merge-request only runs on a single appid!
pl: --merge-request działa tylko na pojedynczym appid!

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
pl: ...sprawdzenie aktualizacji nie powiodło się {appid} : {error}

en: .__call__() not defined
pl: .__call__() nie określono

en: /issues is missing
pl: /nie ma problemów

en: A URL is required as an argument!
pl: Adres URL jest wymagany jako argument!

en: APK signatures have different certificates in {path}:
pl: Podpisy plików APK mają różne certyfikaty w {path}:

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
pl: Dodaj podpisy PGP za pomocą GnuPG dla pakietów w repozytorium

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
pl: Dodaj klucz podpisu repozytorium do niepodpisanego repozytorium

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
pl: Dodaj pliki metadanych szkieletu dla pakietów APK, które ich nie zawierają

en: Adding new repo for only {name}
pl: Dodaje tylko nowe repozytorium {name}

en: Alias of the repo signing key in the keystore
pl: Alias klucza podpisu repozytorium w magazynie kluczy

en: AllowedAPKSigningKeys missing but reference binary supplied
pl: Brak AllowedAPKSigningKeys, ale dostarczono referencyjny plik binarny

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
pl: Umożliwia określenie innej wersji (lub gałęzi git) dla początkowego importu

en: Also mirror the full archive section
pl: Również odzwierciedla całą sekcję archiwów

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
pl: Ostrzeż także o problemach z formatowaniem, takich jak rewritemeta -l

en: Android AAR library
pl: Biblioteka AAR systemu Android

en: Android APK file
pl: Plik APK systemu Android

en: Android DEX code
pl: Kod DEX Android

en: Android SDK not found at {path}!
pl: Nie znaleziono zestawu SDK systemu Android pod adresem {path}!

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
pl: Android SDK ścieżka '{path}' nie istnieje!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
pl: Android SDK ścieżka '{path}' nie jest katalogiem!

en: Android SDK tool {cmd} not found!
pl: Nie znaleziono narzędzia Android SDK {cmd}!

en: App has Binaries but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
pl: Aplikacja ma Binaries, ale nie ma odpowiednich kluczy AllowedAPKSingKeys do przypięcia certyfikatu.

en: App has NoSourceSince or ArchivePolicy "0 versions" or 0 but AutoUpdateMode or UpdateCheckMode are not None
pl: Aplikacja ma NoSourceSince lub ArchivePolicy „0 versions”, ale AutoUpdateMode lub UpdateCheckMode nie są None

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
pl: Aplikacja jest w '{repo}' ale ma link do {url}

en: App version has binary but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
pl: Wersja aplikacji ma plik binarny, ale nie ma odpowiednich kluczy AllowedAPKSigningKeys do przypięcia certyfikatu.

en: Appending .git is not necessary
pl: Dołączanie .git nie jest konieczne

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
pl: Archiwizacja {apkfilename} z nieprawidłowym podpisem!

en: AutoUpdateMode with UpdateCheckMode: HTTP must have a pattern.
pl: AutoUpdateMode z UpdateCheckMode: HTTP musi mieć wzorzec.

en: Automatic no to all prompts.
pl: Automatyczna odmowa na wszystkie monity.

en: Automatic yes to all prompts.
pl: Automatyczna odpowiedź twierdząca na wszystkie monity.

en: Bad entry type "{mirrortype}" in mirrors config: {mirror}
pl: Błędny typ wpisu „{mirrortype}” w konfiguracji serwerów lustrzanych: {mirror}

en: Base URL to mirror, can include the index signing key using the query string: ?fingerprint=
pl: Bazowy adres URL do serwera lustrzanego, może zawierać klucz do podpisywania indeksu za pomocą łańcucha zapytania: ?fingerprint=

en: Branch '{branch}' used as commit in build '{versionName}'
pl: Oddział '{branch}' używany jako commit w kompilacji '{versionName}'

en: Branch '{branch}' used as commit in srclib '{srclib}'
pl: Gałąź '{branch}' używana jako commit w srclib '{srclib}'

en: Broken symlink: {path}
pl: Uszkodzone dowiązanie symboliczne: {path}

en: Build a package from source
pl: Zbuduj pakiet ze źródła

en: Build all applications available
pl: Zbuduj wszystkie dostępne aplikacje

en: Build generated by `fdroid import` - remove disable line once ready
pl: Kompilacja generowana przez `fdroid import` - usuń wyłączenie linii po przygotowaniu

en: Build metadata git repo has uncommited changes!
pl: Repozytorium git metadanych kompilacji zawiera niescommitowane zmiany!

en: Build only the latest version of each package
pl: Twórz tylko najnowszą wersję każdego pakietu

en: Built repo based in "%s" with this config:
pl: Zbudowane repo w oparciu o "%s" z tą konfiguracją:

en: Can't auto-update app with no CurrentVersionCode
pl: Nie można automatycznie zaktualizować aplikacji bez CurrentVersionCode

en: Can't build due to {} error while scanning | Can't build due to {} errors while scanning
pl[0]: Nie można zbudować z powodu błędu {} podczas skanowania
pl[1]: Nie można zbudować z powodu błędów {} podczas skanowania
pl[2]: Nie można zbudować z powodu błędów {} podczas skanowania

en: Cannot rewrite "{path}"
pl: Nie można odczytać "{path}"

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Categories '%s' is not valid
pl: Kategorie '%s' są nieprawidłowe

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Categories are not set
pl: Kategorie nie są ustawione

en: Category "{category}" defined but not used for any apps!
pl: Kategoria „{category}” zdefiniowana, ale nieużywana dla żadnej aplikacji!

en: Check for updates to applications
pl: Sprawdź aktualizacje aplikacji

en: Checking archiving for {appid} - apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}
pl: Sprawdzanie archiwizacji dla {appid} - apks: {integer}, keepversions: {keep}, archapks: {arch}

en: Clean update - don't uses caches, reprocess all APKs
pl: Czysta aktualizacja - nie używa pamięci podręcznych, przetwarzaj ponownie wszystkie pakiety APK

en: Color the log output
pl: Koloruj wpisy w dzienniku zdarzeń

en: Comma separated list of categories.
pl: Rozdzielana przecinkami lista kategorii.

en: Command '%s' not recognised.
pl: Polecenie '%s' nie rozpoznane.

en: Commit changes
pl: Scommituj zmiany

en: Commit changes, push, then make a merge request
pl: Zatwierdź zmiany, wypchnij, a następnie utwórz żądanie scalenia

en: Conflicting "{field}" definitions between .yml and localized files:
pl: Sprzeczne definicje „{field}” między plikami .yml a przetłumaczonymi:

en: Conflicting arguments: '--verbose' and '--quiet' can not be specified at the same time.
pl: Sprzeczne argumenty: '--verbose' i '--quiet' nie mogą być podane w tym samym czasie.

en: Could not find '{command}' on your system
pl: Nie można znaleźć '{command}' w twoim systemie

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Could not find latest version code
pl: Nie można znaleźć najnowszej wersji kodu

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Could not find latest version name
pl: Nie można odnaleźć nazwy najnowszej wersji

en: Could not find {path} to remove it
pl: Nie można znaleźć pliku {path}, aby go usunąć

en: Could not open APK {path} for analysis:
pl: Nie można otworzyć pliku APK {path} do analizy:

en: Could not parse size "{size}", wrong type "{type}"
pl: Nie można przeanalizować rozmiaru "{size}", nieprawidłowy typ "{type}"

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: Couldn't find Application ID
pl: Nie można odnaleźć identyfikatora aplikacji

en: Couldn't find any version information
pl: Nie udało się znaleźć żadnych informacji o wersji

en: Couldn't find package ID
pl: Nie można znaleźć identyfikatora pakietu

en: Cowardily refusing to overwrite existing signing key setup!
pl: Tchórzliwa odmowa nadpisania istniejącej konfiguracji klucza podpisu!

en: Created new container "{name}"
pl: Utworzono nowy kontener "{name}"

en: Creating "{path}" for configuring s3cmd.
pl: Tworzenie "{path}" do konfiguracji s3cmd.

en: Creating log directory
pl: Tworzenie katalogu dzienników

en: Creating new S3 bucket: {url}
pl: Tworzenie nowego zasobnika S3: {url}

en: Creating output directory
pl: Tworzenie katalogu wyjściowego

en: Creating signed index with this key (SHA256):
pl: Tworzenie podpisanego indeksu za pomocą tego klucza (SHA256):

en: Creating temporary directory
pl: Tworzenie katalogu tymczasowego

en: Creating unsigned index in preparation for signing
pl: Tworzenie niepodpisanego indeksu w ramach przygotowań do podpisania

en: CurrentVersionCode {cv} is less than oldest build entry {versionCode}
pl: CurrentVersionCode {cv} jest mniejszy niż najstarszy wpis kompilacji {versionCode}

en: DEBUG_KEYSTORE is not set or the value is incomplete
pl: DEBUG_KEYSTORE nie jest ustawione lub wartość jest niepełna

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
pl: Usuń pliki APK i/lub OBB bez metadanych z repozytorium

en: Deleting archive, repo is too big ({size} max {limit})
pl: Usuwanie archiwum, repozytorium jest zbyt duże ({size} maks {limit})

en: Deleting git-mirror history, repo is too big ({size} max {limit})
pl: Usuwanie historii git-mirror, repozytorium jest zbyt duże ({size} max {limit})

en: Deleting unknown file: {path}
pl: Usuwanie nieznanego pliku: {path}

en: Description '%s' is just the app's summary
pl: Opis "%s" to tylko podsumowanie aplikacji

en: Description has a duplicate line
pl: Opis ma zduplikowaną linię

en: Description of length {length} is over the {limit} char limit
pl: Opis długości {length} przekracza limit {limit} char

en: Did you mean config/{name}.yml?
pl: Czy miałeś na myśli config/{name}.yml?

en: Did you mean {code}?
pl: Czy miałeś na myśli {code}?

en: Do not add 'disable:' to the generated build entries
pl: Nie dodawaj „wyłącz:” do wygenerowanych wpisów kompilacji

en: Do not deploy the new files to the repo
pl: Nie wdrażaj nowych plików w repozytorium

en: Do not include "{path}" in URL!
pl: Nie podawaj "{path}" w adresie URL!

en: Do not prompt for Android SDK path, just fail
pl: Nie pytaj o ścieżkę SDK systemu Android, po prostu nie

en: Do not remove the private keys generated from the keystore
pl: Nie usuwaj kluczy prywatnych wygenerowanych z magazynu kluczy

en: Don't create a source tarball, useful when testing a build
pl: Nie twórz archiwum źródłowego, przydatnego podczas testowania kompilacji

en: Don't refresh the repository, useful when testing a build with no internet connection
pl: Nie odświeżaj repozytorium, przydatne podczas testowania kompilacji bez połączenia z Internetem

en: Don't use rsync checksums
pl: Nie używaj sum kontrolnych rsync

en: Download F-Droid.apk using mirrors that leak less to the network
pl: Pobierz F-Droid.apk za pomocą serwerów lustrzanych, które wyciekają mniej do sieci

en: Download complete mirrors of small repos
pl: Pobierz pełne mirrors małych repozytoriów

en: Downloading the repository already failed once, not trying again.
pl: Pobieranie repozytorium już raz się nie powiodło, nie próbuje ponownie.

en: Downloading {url} failed. {error}
pl: Pobieranie {url} nie powiodło się. {error}

en: Duplicate Anti-Feature declaration at {path} was ignored!
pl: Zduplikowana deklaracja niepożądanej funkcji w {path} została zignorowana!

en: Duplicate entry "%s" in mirrors config!
pl: Zduplikowany wpis „%s” w konfiguracji serwerów lustrzanych!

en: Duplicate link in '{field}': {url}
pl: Zduplikowany link w '{field}': {url}

en: ERROR: %(message)s
pl: BŁĄD: %(message)s

en: ERROR: The "server" subcommand has been removed, use "deploy"!
pl: BŁĄD: podkomenda „serwer” została usunięta, użyj polecenia „deploy”!

en: ERROR: unsupported CI type, patches welcome!
pl: BŁĄD: nieobsługiwany typ CI, mile widziane poprawki!

en: ERROR: unsupported git host "%s", patches welcome!
pl: BŁĄD: nieobsługiwany host git „%s”, łatki mile widziane!

en: ERROR: {key} in {path} is not "archive" or "repo"!
pl: BŁĄD: {key} w {path} nie jest "archive" lub "repo"!

en: ERROR: {key}:{subkey} in {path} is not in allowed keys: {allowed_keys}!
pl: BŁĄD: {key}:{subkey} w {path} nie jest jednym z dozwolonych kluczy: {allowed_keys}!

en: Encoding is set to '{enc}' fdroid might run into encoding issues. Please set it to 'UTF-8' for best results.
pl: Kodowanie jest ustawione na '{enc}'. Fdroid może napotkać problemy z kodowaniem. Aby uzyskać najlepsze wyniki, ustaw go na 'UTF-8'.

en: Enter the path to the Android SDK (%s) here:
    >
pl: Podaj ścieżkę do zestawu SDK systemu Android (%s) tutaj:
     >

en: Environment variable {var} from {configname} is not set!
pl: Zmienna środowiskowa {var} z {configname} nie jest ustawiona!

en: Error deploying 'github_releases', {} not present. (You might need to run `fdroid update` first.)
pl: Błąd wdrożenia 'github_releases', {} nie występuje. (Może być konieczne wcześniejsze uruchomienie `fdroid update`)

en: Error while getting repo address
pl: Błąd podczas uzyskiwania adresu repo

en: Exit with a non-zero code if problems were found
pl: Zakończ z niezerowym kodem, jeśli znaleziono problemy

en: Extract application metadata from a source repository
pl: Wyodrębnij metadane aplikacji z repozytorium źródłowego

en: Extract signatures from APKs
pl: Wyciągnij podpisy z plików APK

en: F-Droid.apk could not be downloaded from any known source!
pl: F-Droid.apk nie może być pobrany z żadnego znanego źródła!

en: Failed copying {path}: {error}
pl: Nieudane kopiowanie {path}: {error}

en: Failed fetching signatures for '{apkfilename}': {error}
pl: Nie powiodło się pobieranie podpisów dla '{apkfilename}': {error}

en: Failed reading {path}: {error}
pl: Błąd odczytu {path}: {error}

en: Failed resizing {path}: {error}
pl: Nie udało się zmienić rozmiaru {path}: {error}

en: Failed to create S3 bucket: {url}
pl: Nie można utworzyć zasobnika S3: {url}

en: Failed to get APK information, deleting {path}
pl: Nie udało się uzyskać informacji o APK, usunięcie {path}

en: Failed to get APK information, skipping {path}
pl: Nie udało się uzyskać informacji o APK, pomijając {path}

en: Failed to get APK signing key fingerprint
pl: Nie udało się uzyskać odcisku palca klucza podpisywania APK

en: Failed to install '{apkfilename}' on {dev}: {error}
pl: Instalacja nie powiodła się '{apkfilename}' na {dev}: {error}

en: Failed to sign application
pl: Nie udało się podpisać aplikacji

en: Fetched buildserverid from VM: {buildserverid}
pl: Pobrano buildserverid z VM: {buildserverid}

en: Fetched signatures for '{apkfilename}' -> '{sigdir}'
pl: Pobrane podpisy dla '{apkfilename}' -> '{sigdir}'

en: File disappeared while processing it: {path}
pl: Plik zniknął podczas przetwarzania go: {path}

en: Finished
pl: Skończone

en: Forbidden HTML tags
pl: Zakazane tagi HTML

en: Force build of disabled apps, and carries on regardless of scan problems. Only allowed in test mode.
pl: Wymuszaj budowanie wyłączonych aplikacji i działa niezależnie od problemów ze skanowaniem. Dopuszczalne tylko w trybie testowym.

en: Force halting build after {0} sec timeout!
pl: Wymuś zatrzymanie kompilacji po {0} upływie limitu czasu!

en: Force scan of disabled apps and builds.
pl: Wymuś skanowanie wyłączonych aplikacji i kompilacji.

en: Found "{path}" graphic without metadata for app "{name}"!
pl: Znaleziono "{path}" grafiki bez metadanych dla aplikacji "{name}"!

en: Found bad funding file "{path}" for "{name}":
pl: Znaleziono zły plik finansowania "{path}" dla "{name}":

en: Found invalid appids in arguments
pl: Znaleziono nieprawidłowe pliki w argumentach

en: Found invalid versionCodes for some apps
pl: Znaleziono nieprawidłowe kody wersji dla niektórych aplikacji

en: Found multiple JAR Signature Block Files in {path}
pl: Znaleziono wiele plików bloków podpisów JAR w {path}

en: Found multiple Signer Certificates!
pl: Znaleziono wiele certyfikatów do podpisywania!

en: Found multiple metadata files for {appid}
pl: Znaleziono wiele plików metadanych dla {appid}

en: Found multiple signing certificates for repository.
pl: Znaleziono wiele certyfikatów do podpisywania dla repozytorium.

en: Found no signing certificates for repository.
pl: Nie znaleziono certyfikatów do podpisywania dla repozytorium.

en: Found non-file at %s
pl: Znaleziono plik nieprzechowy na %s

en: Found {apkfilename} at {url}
pl: Znaleziono {apkfilename} na {url}

en: Found {count} problems in {filename}
pl: Znaleziono {count} problemy(-ów) w {filename}

en: Found {count} warnings in {filename}
pl: Znaleziono {count} ostrzeżeń(-nia) w {filename}

en: Generated skeleton metadata for {appid}
pl: Wygenerowano metadane szkieletu dla {appid}

en: Git checkout of '%s' failed
pl: Git checkout z '%s' nie powiodło się

en: Git clean failed
pl: Git clean nie powiódł się

en: Git fetch failed
pl: Pobranie Git nie powiodło się

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Git remote set-head failed: "%s"
pl: Błąd zdalnego ustawiania Git: "%s"

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Git reset failed
pl: Resetowanie Git nie powiodło się

en: Git submodule deinit failed
pl: Deinit podmodułu Git nie powiódł się

en: Git submodule sync failed
pl: Nie udało się zsynchronizować modułu submodule Git

en: Git submodule update failed
pl: Aktualizacja submodułu Git nie powiodła się

en: HTTPS must be used with Subversion URLs!
pl: HTTPS musi być używany z adresami URL Subversion!

en: If a git mirror gets to big, allow the archive to be deleted
pl: Jeśli serwer lustrzany git stanie się Duży, Zezwól na usunięcie archiwum

en: If this upload fails, try manually uploading to {url}
pl: Jeśli przesyłanie się nie uda, spróbuj przesłać ręcznie do {url}

en: Ignoring '{field}' in '{metapath}' metadata because it is deprecated.
pl: Ignorowanie metadanych '{field}' w '{metapath}' ponieważ są one przestarzałe.

en: Ignoring FUNDING.yml entry longer than 2048: %s
pl: Ignorowanie wpisu FUNDING.yml dłuższego niż 2048: %s

en: Ignoring bad element in manifest: %s
pl: Ignorowanie błędnego elementu w manifeście: %s

en: Ignoring package without metadata:
pl: Ignorowanie pakietu bez metadanych:

en: Ignoring stale cache data for {apkfilename}
pl: Ignorowanie starych danych pamięci podręcznej dla {apkfilename}

en: Include APKs that are signed with disabled algorithms like MD5
pl: Dołącz pliki APK, które są podpisane przy użyciu wyłączonych algorytmów, takich jak MD5

en: Include the PGP signature .asc files in the mirror
pl: Dołącz podpis PGP .pliki asc w lustrze

en: Include the build logs in the mirror
pl: Dołącz dzienniki budowy do lustra

en: Include the source tarballs in the mirror
pl: Dołącz źródło tarballs w lustrze

en: Including metadata from %s@%s
pl: Włączenie metadanych z %s@%s

en: Including metadata from {path}
pl: Włączenie metadanych z {path}

en: Initialising submodules
pl: Inicjowanie submodułów

en: Install all signed applications available
pl: Zainstaluj wszystkie dostępne podpisane aplikacje

en: Install built packages on devices
pl: Zainstaluj wbudowane pakiety na urządzeniach

en: Installing %s...
pl: Instalowanie %s…

en: Installing '{apkfilename}' on {dev}...
pl: Instalowanie '{apkfilename}' na {dev}…

en: Interact with the repo HTTP server
pl: Wejdź w interakcje z repozytorium serwera HTTP

en: Invalid APK
pl: Nieprawidłowy plik APK

en: Invalid AutoUpdateMode: {mode}
pl: Nieprawidłowy AutoUpdateMode: {mode}

en: Invalid UpdateCheckMode: {mode}
pl: Nieprawidłowy UpdateCheckMode: {mode}

en: Invalid VercodeOperation: {field}
pl: Nieprawidłowa VercodeOperation: {field}

en: Invalid VercodeOperation: {invalid_ops}
pl: Nieprawidłowa VercodeOperation: {invalid_ops}

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: Invalid application ID {appid}
pl: Nieprawidłowy ID aplikacji {appid}

en: Invalid bulleted list
pl: Nieprawidłowa lista wypunktowana

en: Invalid name for published file: %s
pl: Niepoprawna nazwa opublikowanego pliku: %s

en: Invalid ndk: entry in build: "{ndk}"
pl: Nieprawidłowy ndk: wpis w kompilacji: „{ndk}”

en: Invalid redirect to non-HTTPS: {before} -> {after}
pl: Nieprawidłowe przekierowanie do nie-HTTPS: {before} -> {after}

en: Invalid scrlib metadata: '{file}' does not exist
pl: Nieprawidłowe metadane scrlib: '{file}' nie istnieje

en: Invalid srclib metadata: could not parse '{file}'
pl: Nieprawidłowe metadane srclib: nie można przeanalizować '{file}'

en: Invalid srclib metadata: unknown key '{key}' in '{file}'
pl: Nieprawidłowe metadane srclib: nieznany klucz '{key}' w '{file}'

en: JAR signature failed to verify: {path}
pl: Podpis JAR nie mógł zweryfikować: {path}

en: JAR signature verified: {path}
pl: Podpis JAR potwierdzony: {path}

en: Java JAR file
pl: Plik Java JAR

en: Java JDK not found! Install in standard location or set java_paths!
pl: Nie znaleziono Java JDK! Zainstaluj w standardowej lokalizacji lub ustaw ścieżki java!

en: Java compiled class
pl: Klasa skompilowana Java

en: Java jarsigner not found! Install in standard location or set java_paths!
pl: Jarsigner Java nie został znaleziony! Zainstaluj w standardowej lokalizacji lub ustaw ścieżki java (java_paths)!

en: Javascript in HTML src attributes
pl: JavaScript w atrybutach src HTML

en: Keeping failed build "{apkfilename}"
pl: Utrzymywanie nieudanej kompilacji „{apkfilename}”

en: Keystore for signing key:
pl: Magazyn kluczy do podpisywania klucza:

en: Known debug key is used in AllowedAPKSigningKeys:
pl: Znany klucz debugowania jest używany w AllowedAPKSigningKeys:

en: Last used commit '{commit}' looks like a tag, but UpdateCheckMode is '{ucm}'
pl: Ostatnio używany commit '{commit}' wygląda jak tag, ale UpdateCheckMode to '{ucm}'

en: Liberapay donation methods belong in the Liberapay: field
pl: Metody darowizny Liberapay należą do Liberapay: field

en: List files that would be reformatted (dry run)
pl: Lista plików, które mają zostać ponownie sformatowane (przebieg próbny)

en: Locale included in f-droid.org URL
pl: Ustawienia regionalne zawarte w adresie URL f-droid.org

en: Make the build stop on exceptions
pl: Wykonaj zatrzymanie kompilacji z wyjątkami

en: Malformed repository mirrors.
pl: Nieprawidłowo repozytorium mirrors.

en: Malformed serverwebroot line:
pl: Nieprawidłowy wiersz serverwebroot:

en: Max recursion depth in ZIP file reached: %s
pl: Osiągnięto maksymalną głębokość rekurencji w pliku ZIP: %s

en: Mirror the full repo and archive, all file types.
pl: Mirror pełnego repo i archiwum, wszystkie typy plików.

en: Missing output directory
pl: Brakujący katalog wyjściowy

en: Moving Anti-Features declarations to localized files:
pl: Przenoszenie deklaracji niepożądanych funkcji do przetłumaczonych plików:

en: Neither "repo_pubkey" nor "keystorepass" set in config.yml
pl: Ani „repo_pubkey”, ani „keystorepass” nie są ustawione w config.yml

en: No APK for package: %s
pl: Brak APK dla pakietu: %s

en: No Android SDK found!
pl: Nie znaleziono pakietu SDK Androida!

en: No attached devices found
pl: Nie znaleziono podłączonych urządzeń

en: No devices found for `adb install`! Please plug one in.
pl: Nie znaleziono urządzeń dla `adb install`! Podłącz jedno urządzenie.

en: No fingerprint in URL.
pl: Brak odcisku palca w adresie URL.

en: No git submodules available
pl: Brak dostępnych submodułów git

en: No gradle project could be found. Specify --subdir?
pl: Nie można znaleźć żadnego projektu gradle. Podaj --subdir?

en: No information found.
pl: Nie znaleziono informacji.

en: No matching tags found
pl: Nie znaleziono pasujących tagów

en: No minimum SDK version found in {0}, using default (3).
pl: Nie znaleziono minimalnej wersji SDK w {0}, użyto domyślnej (3).

en: No need to specify that the app is Free Software
pl: Nie musisz określać, że aplikacja jest wolnym oprogramowaniem

en: No need to specify that the app is for Android
pl: Nie musisz określać, że aplikacja jest przeznaczona dla Androida

en: No option set! Edit your config.yml to set at least one of these:
pl: Brak opcji! Edytuj plik config.yml, aby ustawić co najmniej jedno z poniższych:

en: No packages specified
pl: Nie określono pakietów

en: No signed APK available for %s
pl: Żaden podpisany APK nie jest dostępny dla %s

en: No signed output directory - nothing to do
pl: Brak podpisanego katalogu wyjściowego - nic nie można zrobić

en: No signing certificates found in {path}
pl: Nie znaleziono certyfikatów do podpisu w {path}

en: No such package: %s
pl: Brak takiego pakietu: %s

en: No such versionCode {versionCode} for app {appid}
pl: Brak takiego kodu wersji {versionCode} dla aplikacji {appid}

en: No tags found
pl: Nie znaleziono tagów

en: No unsigned directory - nothing to do
pl: Brak katalogu bez podpisu - nic nie można zrobić

en: No version information could be found.
pl: Nie udało się znaleźć informacji o wersji.

en: Not a valid size definition: "{}"
pl: Nieprawidłowa definicja rozmiaru: "{}"

en: Nothing to do
pl: Nie ma nic do roboty

en: Nothing to do for {appid}.
pl: Nic nie robić w {appid}.

en: Now set these in config.yml:
pl: Teraz ustaw je w config.yml:

en: OBB file has newer versionCode({integer}) than any APK:
pl: Plik OBB ma nowszą wersjęCode ({integer}) niż jakikolwiek pakiet APK:

en: OBB filename must start with "main." or "patch.":
pl: Nazwa pliku OBB musi zaczynać się od "main". lub "patch.":

en: OBB's packagename does not match a supported APK:
pl: Nazwa pakietu OBB nie jest zgodna z obsługiwanym pakietem APK:

en: Offline machine, skipping git mirror generation until `fdroid deploy`
pl: Maszyna Offline, pomijając generowanie git mirror aż do ' fdroid deploy`

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'packageNames' value. skipping ...
pl: Jeden z elementów 'github_releases' nie posiada wartości 'packageNames'. pomijanie...

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'projectUrl' value. skipping ...
pl: Jeden z elementów 'github_releases' nie posiada wartości 'projectUrl'. pomijanie...

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'token' value. skipping ...
pl: Jeden z elementów 'github_releases' nie posiada wartości 'token'. pomijanie...

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Only PNG and JPEG are supported for graphics, found: {path}
pl: Tylko PNG i JPEG są obsługiwane dla grafiki, znaleziono: {path}

en: Only process apps with auto-updates
pl: Przetwarzaj tylko aplikacje z automatycznymi aktualizacjami

en: OpenCollective donation methods belong in the OpenCollective: field
pl: Metody darowizn OpenCollective należą do OpenCollective: field

en: Output JSON report to file named after APK.
pl: Wyjście raportu JSON do pliku o nazwie po APK.

en: Output JSON to stdout.
pl: Wyjście JSON na stdout.

en: Outputting JSON
pl: Wyprowadzanie JSON

en: Overall license of the project.
pl: Całkowita licencja na projekt.

en: Overriding blank versionName in {apkfilename} from metadata: {version}
pl: Przesłaniam pustą versionName w {apkfilename} z metadanych: {version}

en: Package "{appid}" already exists
pl: Pakiet "{appid}" już istnieje

en: Parsing manifest at '{path}'
pl: Analizowanie manifestu w{path}

en: Password required with username
pl: Hasło wymagane przy użyciu nazwy użytkownika

en: Path to main Android project subdirectory, if not in root.
pl: Ścieżka do głównego podkatalogu projektu Android, jeśli nie w katalogu głównym.

en: Path to the Android SDK (sometimes set in ANDROID_HOME)
pl: Ścieżka do zestawu SDK systemu Android (czasami jest ustawiona w ANDROID_HOME)

en: Path to the git repo to use as the log
pl: Ścieżka do repozytorium git do użycia jako dziennik

en: Path to the keystore for the repo signing key
pl: Ścieżka do magazynu kluczy dla klucza podpisywania repo

en: Print the secret variable to the terminal for easy copy/paste
pl: Wydrukuj tajną zmienną do terminala, aby ułatwić kopiowanie/wklejanie

en: Privacy mode was enabled based on your locale ({country_code}).
pl: Tryb prywatności został włączony w oparciu o ustawienia regionalne ({country_code}).

en: Problem with ZIP file: %s, error %s
pl: Problem z plikiem ZIP: %s, błąd %s

en: Problem with xml at '{path}'
pl: Problem z xml na {path}

en: Process auto-updates
pl: Proces auto aktualizacji

en: Processing {apkfilename}
pl: Przetwarzanie {apkfilename}

en: Processing {appid}
pl: Przetwarzanie {appid}

en: Produce human-readable XML/JSON for index files
pl: Przygotuj czytelny dla człowieka XML/JSON dla plików index

en: Project URL to import from.
pl: Adres URL projektu do zaimportowania z.

en: Punctuation should be avoided
pl: Należy unikać interpunkcji

en: Push the log to this git remote repository
pl: Przepchnij dziennik do tego zdalnego repozytorium git

en: Pushing binary transparency log to {url}
pl: Przesyłanie dziennika przejrzystości plików binarnych do {url}

en: Pushing to remote server failed!
pl: Przesyłanie na serwer zdalny nie powiodło się!

en: Pushing to {url}
pl: Wyślij do {url}

en: Quickly start a new repository
pl: Szybko uruchom nowe repozytorium

en: Read all the metadata files and exit
pl: Przeczytaj wszystkie pliki metadanych i zakończ

en: Reading '{config_file}'
pl: Czytaj '{config_file}'

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed, APK invalid: '{apkfilename}'
pl: Nie można odczytać packageName/versionCode/versionName, niepoprawny pakiet APK: '{apkfilename}'

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed,APK invalid: '{apkfilename}'
pl: Nie udało się odczytać packageName/versionCode/versionName, nieprawidłowy plik APK: „{apkfilename}”

en: Reading {apkfilename} from cache
pl: Czytanie {apkfilename} z pamięci podręcznej

en: Refresh and cache scanner rules and signatures from the network
pl: Odświeżanie i buforowanie reguł skanera i sygnatur z sieci

en: Remove source tarball and any APKs if successfully verified.
pl: Usuń źródłowy plik tarball i wszystkie pliki APK, jeśli pomyślnie zweryfikowano.

en: Removing specified files
pl: Usuwanie określonych plików

en: Removing {path}"
pl: Usuwanie „{path}”

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
pl: Zmień nazwy plików APK, które nie pasują do pliku package.name_123.apk

en: Resigning {apkfilename} with provided debug.keystore
pl: Rezygnacja z pliku {apkfilename} za pomocą dostarczonego pliku debug.keystore

en: Resize all the icons exceeding the max pixel size and exit
pl: Zmień rozmiar wszystkich ikon przekraczających maksymalny rozmiar pikseli i zakończ

en: Restrict output to warnings and errors
pl: Ogranicz wyjście do ostrzeżeń i błędów

en: Retrying failed download: %s
pl: Ponowna próba pobrania nie powiodła się: %s

en: Rewrite all the metadata files
pl: Przepisz wszystkie pliki metadanych

en: Rewriting '{appid}'
pl: Przepisywanie '{appid}'

en: Run on git repo that has uncommitted changes
pl: Uruchom ponownie repozytorium git z niescommitowanymi zmianami

en: Run over {cibase} to find -debug.apk. and skip repo_basedir {repo_basedir}
pl: Uruchom {cibase}, aby znaleźć -debug.apk. i pomiń repo_basedir {repo_basedir}

en: Run rewritemeta to fix formatting
pl: Uruchom rewritemeta, aby naprawić formatowanie

en: Running first pass with MD5 checking disabled
pl: Uruchomienie pierwszego przejścia z wyłączonym sprawdzaniem MD5

en: Running wget in {path}
pl: Uruchomienie wget w {path}

en: SHA-256 of {url} does not match entry!
pl: SHA-256 z {url} nie pasuje do wpisu!

en: Scan the resulting APK(s) for known non-free classes.
pl: Przeskanuj otrzymany plik APK w poszukiwaniu znanych niewolnych klas.

en: Scan the source code of a package
pl: Zeskanuj kod źródłowy pakietu

en: Scanner found {count} problems in {apk}
pl: Skaner znalazł {count} problemy(-ów) w {apk}

en: Scanner found {count} problems in {appid}:
pl: Skaner znalazł {count} problem w {appid}:

en: Scanner found {count} problems in {appid}:{versionCode}:
pl: Skaner znalazł {count} problem w {appid}:{versionCode}:

en: Scanner found {} problem | Scanner found {} problems
pl[0]: Skaner znalazł {} problem
pl[1]: Skaner znalazł {} problemów
pl[2]: Skaner znalazł {} problemy

en: Scanning APK for extra signing blocks.
pl: Skanowanie APK w poszukiwaniu dodatkowych bloków podpisywania.

en: Scanning APK with dexdump for known non-free classes.
pl: Skanowanie pakietu APK za pomocą dexdump w poszukiwaniu znanych niewolnych klas.

en: Set NDK {release} ({version}) up
pl: Ustaw NDK {release} ({version})

en: Set clock to that time using:
pl: Ustaw zegar na ten czas, używając:

en: Set maximum releases in repo before older ones are archived
pl: Ustaw maksymalne wydania w repo przed archiwizacją starszych

en: Set open file limit to {integer}
pl: Ustaw limit otwartych plików na {integer}

en: Set up an app build for a nightly build repo
pl: Skonfiguruj aplikację na nocne repozytorium

en: Setting open file limit failed:
pl: Ustawienie limitu otwartych plików nie powiodło się:

en: Setting {0} sec timeout for this build
pl: Ustawienie limitu czasu {0} w sek dla tej kompilacji

en: Sign and place packages in the repo
pl: Podpisz i umieść paczki w repozytorium

en: Sign indexes created using update --nosign
pl: Zarejestruj indeksy utworzone przy użyciu update --nosign

en: Skip scanning the source code for binaries and other problems
pl: Pomiń skanowanie kodu źródłowego dla plików binarnych i innych problemów

en: Skipping '{apkfilename}' with invalid signature!
pl: Pomijaj '{apkfilename}' z nieprawidłowym podpisem!

en: Skipping GitLab Pages mirror because the repo is too large (>%.2fGB)!
pl: Pomijanie serwera lustrzanego GitLab Pages, ponieważ repozytorium jest zbyt duże (>%.2fGB)!

en: Skipping index generation for {appid}
pl: Pomijaj generowanie indeksu dla {appid}

en: Skipping {apkfilename} with invalid signature!
pl: Pomijaj pliki {apkfilename} z nieprawidłowym podpisem!

en: Skipping {appid}: disabled
pl: Pomiń {appid}: wyłączone

en: Specify a local folder to sync the repo to
pl: Określ folder lokalny do synchronizacji repo do

en: Specify an identity file to provide to SSH for rsyncing
pl: Podaj plik tożsamości, który ma dostarczyć SSH dla rsyncing

en: Specify which debug keystore file to use.
pl: Określ, który plik pliku kluczy debugowania ma zostać użyty.

en: Spew out even more information than normal
pl: Wypluwaj jeszcze więcej informacji niż zwykle

en: Stripping mystery signature from {apkfilename}
pl: Usuwanie tajemniczego podpisu z {apkfilename}

en: Summary '%s' is just the app's name
pl: Podsumowanie '%s' to tylko nazwa aplikacji

en: Summary of length {length} is over the {limit} char limit
pl: Podsumowanie długości {length} przekracza limit {limit} char

en: System clock is older than date in {path}!
pl: Zegar systemowy jest starszy niż data w {path}!

en: Tags update mode only works for git, hg, bzr and git-svn repositories currently
pl: Tryb aktualizacji tagów działa obecnie tylko dla repozytoriów git, hg, bzr i git-svn

en: Tags update mode used in git-svn, but the repo was not set up with tags
pl: Tryb aktualizacji tagów użyty w git-svn, ale repozytorium nie zostało skonfigurowane z tagami

en: Test mode - put output in the tmp directory only, and always build, even if the output already exists.
pl: Tryb testowy - umieszczaj dane wyjściowe tylko w katalogu tmp i zawsze buduj, nawet jeśli dane wyjściowe już istnieją.

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: The OBB version code must come after "{name}.":
pl: Kod wersji OBB musi nadejść później "{name}.":

en: The base URL for the repo to log (default: https://f-droid.org)
pl: Podstawowy adres URL repo do logowania (default: https://f-droid.org)

en: The directory to write the mirror to
pl: Katalog do zapisania kopii lustrzanej

en: The file to be included in the repo (path or glob)
pl: Plik do uwzględnienia w repozytorium (ścieżka lub glob)

en: The repository's fingerprint does not match.
pl: Odcisk palca repozytorium nie pasuje.

en: The root dir for local_copy_dir "{path}" does not exist!
pl: Katalog główny katalogu local_copy_dir "{path}" nie istnieje!

en: There is a keyalias collision - publishing halted
pl: Istnieje kolizja keyalias - wstrzymano publikowanie

en: These are the apps that have been archived from the main repo.
pl: To są aplikacje, które zostały zarchiwizowane w głównym repozytorium.

en: This command should never be used to mirror f-droid.org! A full copy requires more than 600GB.
pl: To polecenie nigdy nie powinno być używane do tworzenia kopii lustrzanej f-droid.org! Pełna kopia wymaga więcej niż 600 GB.

en: This is a repository of apps to be used with F-Droid. Applications in this repository are either official binaries built by the original application developers, or are binaries built from source by the admin of f-droid.org using the tools on https://gitlab.com/fdroid.
pl: To jest repozytorium aplikacji używanych z F-Droid. Aplikacje w tym repozytorium są albo oficjalnymi plikami binarnymi utworzonymi przez oryginalnych programistów aplikacji, albo plikami binarnymi utworzonymi ze źródła przez administratora f-droid.org przy użyciu narzędzi na https://gitlab.com/fdroid.

en: This repo already has local metadata: %s
pl: To repo ma już lokalne metadane: %s

en: To complete the setup, add your APKs to "%s"
    then run "fdroid update -c; fdroid update".  You might also want to edit
    "config.yml" to set the URL, repo name, and more.  You should also set up
    a signing key (a temporary one might have been automatically generated).
    
    For more info: https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    and https://f-droid.org/docs/Signing_Process
pl: Aby zakończyć konfigurację, dodaj swoje pliki APK do „%s”
    następnie uruchom „fdroid update -c; fdroid update”. Możesz też chcieć zedytować
    „config.yml”, aby ustawić adres URL, nazwę repozytorium i inne. Powinieneś również skonfigurować
    klucz podpisu (tymczasowy mógł zostać wygenerowany automatycznie).
    
    Więcej informacji: https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    i https://f-droid.org/docs/Signing_Process

en: To use awsbucket, awssecretkey and awsaccesskeyid must also be set in config.yml!
pl: Aby użyć awsbucket, awssecretkey i awsaccesskeyid muszą być również ustawione w config.yml!

en: To use rclone, rclone_config and awsbucket must be set in config.yml!
pl: Aby używać rclone, rclone_config i awsbucket muszą być one również ustawione w config.yml!

en: URL must start with https:// or http://
pl: Adres URL musi rozpoczynać się od https:// lub http://

en: URL shorteners should not be used
pl: Skróty adresów URL nie powinny być używane

en: URL {url} in Description: {error}
pl: Adres URL {url} w opisie {error}

en: Unexpected license tag "{}"! Only use FSF or OSI approved tags from https://spdx.org/license-list
pl: Nieprawidłowy tag licencji "{}"! Używaj tylko tagów zgodnych z FSF lub OSI ze strony https://spdx.org/license-list

en: Unexpected license tag "{}"! Only use license tags configured in your config file
pl: Nieprawidłowy tag licencji "{}"! Używaj tylko tagów licencji skonfigurowanych w twoim pliku konfiguracji

en: Unknown entry {key} in {configname}
pl: Nieznany wpis {key} w {configname}

en: Unknown exception found!
pl: Znaleziono nieznany wyjątek!

en: Unknown file '{filename}' in build '{versionName}'
pl: Nieznany plik '{filename}' w kompilacji '{versionName}'

en: Unknown metadata format: %s
pl: Nieznany format metadanych: %s

en: Unknown metadata format: {path} (use: *.yml)
pl: Nieznany format metadanych: {path} (użyj: *.yml)

en: Unknown version of aapt, might cause problems:
pl: Nieznana wersja programu aapt może powodować problemy:

en: Unnecessary leading space
pl: Niepotrzebna przestrzeń wiodąca

en: Unnecessary trailing space
pl: Niepotrzebne spacje końcowe

en: Unrecognised app field '{fieldname}' in '{path}'
pl: Nierozpoznane pole aplikacji '{fieldname}' w '{path}'

en: Unrecognised build flag '{build_flag}' in '{path}'
pl: Nierozpoznana flaga kompilacji '{build_flag}' w '{path}'

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Unsupported file type "{extension}" for repo graphic
pl: Nieobsługiwany typ pliku "{extension}" dla grafiki repo

en: Unsupported graphics file found: {path}
pl: Znaleziono nieobsługiwany plik graficzny: {path}

en: Unused extlib at %s
pl: Niewykorzystane extlib o %s

en: Unused file at %s
pl: Plik UNUSED, o %s

en: Unused scandelete path: %s
pl: Nieużywana ścieżka scandelete: %s

en: Unused scanignore path: %s
pl: Nieużywana ścieżka scanignore: %s

en: Update repo information for new packages
pl: Zaktualizuj informacje o repozytorium dla nowych pakietów

en: Update the binary transparency log for a URL
pl: Zaktualizuj dziennik przejrzystości plików binarnych dla adresu URL

en: UpdateCheckData has invalid URL: {url}
pl: UpdateCheckData ma nieprawidłowy adres URL: {url}

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: UpdateCheckData must match the version code as integer (\d or [0-9]): {codeex}
pl: UpdateCheckData musi odpowiadać kodowi wersji jako liczba całkowita (\d lub [0-9]): {codeex}

en: UpdateCheckData must use HTTPS URL: {url}
pl: UpdateCheckData musi używać adresu URL HTTPS: {url}

en: UpdateCheckData not a valid URL: {url}
pl: UpdateCheckData nie jest prawidłowym adresem URL: {url}

en: UpdateCheckMode is set but it looks like checkupdates hasn't been run yet.
pl: UpdateCheckMode jest ustawiony, ale wygląda na to, że checkupdates nie został jeszcze uruchomiony

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: UpdateCheckName is set to the known application ID, it can be removed
pl: UpdateCheckName jest ustawiony na znany identyfikator aplikacji, można go usunąć

en: Uploading {apkfilename} to androidobservatory.org
pl: Przesyłanie {apkfilename} do androidobservatory.org

en: Uploading {apkfilename} to virustotal
pl: Przesyłanie {apkfilename} do virustotal

en: Use /HEAD instead of /master or /main to point at a file in the default branch
pl: Użyj /HEAD zamiast /master czy /main, aby wskazać plik w domyślnej gałęzi

en: Use `fdroid update -c` to create it.
pl: Użyj `fdroid update -c`, aby go utworzyć.

en: Use build server
pl: Użyj serwera kompilacji

en: Use date from APK instead of current time for newly added APKs
pl: Użyj daty z pliku APK zamiast aktualnego dla nowo dodanych pakietów APK

en: Using "{path}" for configuring s3cmd.
pl: Użyj "{path}" do konfiguracji s3cmd.

en: Using "{path}" for syncing with remote storage.
pl: Używanie "{path}" do synchronizacji ze zdalnym dyskiem.

en: Using APK Signature v2
pl: Używając APK Signature v2

en: Using APK Signature v3
pl: Używając APK Signature v3

en: Using JAR Signature
pl: Używanie podpisu JAR

en: Using Java's jarsigner, not recommended for verifying APKs! Use apksigner
pl: Korzystanie z jarsignera Java nie jest zalecane do weryfikacji plików APK! Użyj apksigner

en: Using blank dictionary instead of contents of {path}!
pl: Używanie pustego słownika zamiast zawartości {path}!

en: Using existing keystore "{path}"
pl: Korzystanie z istniejącego magazynu kluczy "{path}"

en: Using rclone to sync with: {url}
pl: Używanie rsync do synchronizacji z: {url}

en: Using s3cmd to sync with: {url}
pl: Użyj s3cmd do synchronizacji z: {url}

en: Valid commands are:
pl: Prawidłowe polecenia to:

en: Verify against locally cached copy rather than redownloading.
pl: Zweryfikuj lokalnie kopiowaną pamięć podręczną zamiast pobierać ponownie.

en: Verify the integrity of downloaded packages
pl: Sprawdź integralność pobranych pakietów

en: Verifying index signature:
pl: Weryfikowanie podpisu indeksu:

en: Verifying package {path} with apksigner.
pl: Weryfikacja pakietu {path} za pomocą apksigner.

en: VirusTotal API key cannot upload files larger than 32MB, use {url} to upload {path}.
pl: Klucz VirusTotal API nie może przesyłać plików większych niż 32 MB, użyj {url}, aby przesłać {path}.

en: Warn about possible metadata errors
pl: Ostrzegaj o możliwych błędach metadanych

en: WebAssembly binary file
pl: Plik binarny WebAssembly

en: When configured for signed indexes, create only unsigned indexes at this stage
pl: Po skonfigurowaniu dla indeksów podpisanych utwórz na tym etapie tylko niepodpisane indeksy

en: When linting the entire repository yamllint is disabled by default. This option forces yamllint regardless.
pl: Podczas linkowania całego repozytorium yamllint jest domyślnie wyłączony. Ta opcja wymusza yamllint niezależnie od tego.

en: When signing or verifying fails, exit with an error code.
pl: Jeśli podpisanie lub weryfikacja nie powiedzie się, zakończ z kodem błędu.

en: Would you like to download and install F-Droid.apk via adb? (YES/no)
pl: Czy chcesz pobrać i zainstalować F-Droid.apk przez adb? (TAK/NIE)

en: Would you like to download the app(s) from f-droid.org? (YES/no)
pl: Czy chcesz pobrać aplikacje ze strony f-droid.org? (TAK/NIE)

en: X.509 'Distinguished Name' used when generating keys
pl: X.509 'Distinguished Name' używana podczas generowania kluczy

en: You can use ANDROID_HOME to set the path to your SDK, i.e.:
pl: Możesz użyć ANDROID_HOME, aby ustawić ścieżkę do SDK, tj .:

en: ZIP file archive
pl: Plik archiwum ZIP

en: adb reports {serial} is "{status}"!
pl: adb zgłasza, że {serial} to "{status}"!

en: adding IdentityFile to {path}
pl: dodawanie pliku IdentityFile do {path}

en: adding to {name}: {path}
pl: dodaj do {name}: {path}

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
pl: niejednoznaczna opcja: %(option)s może dopasować %(matches)s

en: apksigner in build-tools;{version} passes APKs with invalid v3 signatures, ignoring.
pl: apksigner w build-tools;{version} przekazuje pliki APK z nieprawidłowymi podpisami v3, ignorując je.

en: apksigner not found! Cannot sign or verify modern APKs
pl: Nie znaleziono apksignera! Nie można podpisać ani zweryfikować nowoczesnych pakietów APK

en: apksigner not found, it's required for signing!
pl: apksigner nie znaleziono, jest wymagane do podpisania!

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: application ID of file to operate on
pl: Identyfikator aplikacji, na której ma działać

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: application ID with optional versionCode in the form APPID[:VERCODE]
pl: identyfikator aplikacji z opcjonalnym kodem wersji w postaci APPID [: VERCODE]

en: archive_url needs to end with /archive
pl: archive_url musi kończyć się na /archive

en: argument "-" with mode %r
pl: argument "-" w trybie %r

en: attempting bare SSH connection to test deploy key:
pl: próba połączenia odsłoniętego SSH w celu przetestowania klucza wdrożenia:

en: can not parse scrlib spec (not a string): '{}'
pl: can not parse scrlib spec (not a string):' {}'

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
pl: nie można otworzyć „%(filename)s”: %(error)s

en: can't open non-https url: '{};
pl: nie można otworzyć adresu URL innego niż https: „{}”

en: cannot find required srclibs: "{path}"
pl: Nie można znaleźć wymaganych srclibs: "{path}"

en: cannot have multiple subparser arguments
pl: nie może mieć wielu argumentów o różnych argumentach

en: cannot merge actions - two groups are named %r
pl: nie można scalać działania - dwie grupy są nazywane %r

en: cannot publish update, did you set the deploy key?
pl: nie mogę opublikować aktualizacji, czy ustawiłeś klucz wdrożenia?

en: cloning {url}
pl: klonowanie {url}

en: commands from plugin modules:
pl: polecenia z modułów plugin:

en: conflicting option string: %s | conflicting option strings: %s
pl[0]: sprzeczny ciąg opcji: %s
pl[1]: sprzecznych ciągów opcji: %s
pl[2]: sprzeczne ciągi opcji: %s

en: conflicting subparser alias: %s
pl: kolidujący alias subparsera: %s

en: conflicting subparser: %s
pl: kolidujący subparser: %s

en: could not parse '{path}'
pl: nie można przeanalizować '{path}'

en: could not parse srclib spec (no name specified): '{}'
pl: nie można przeanalizować specyfikacji srclib (nie podano nazwy): '{}'

en: could not parse srclib spec (no ref specified): '{}'
pl: could not parse srclib spec (no ref specified):' {}'

en: created {path}
pl: tworzony {path}

en: current version is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
pl: aktualna wersja jest nowsza: stary vercode={old}, nowy vercode={new}

en: deleting: repo/{apkfilename}
pl: usuwanie: repo/{apkfilename}

en: dependency file without lock
pl: plik zależności bez blokady

en: deployed process log {path} to {dest}
pl: wdrożony dziennik procesów {path} do {dest}

en: dest= is required for options like %r
pl: dest = jest wymagany dla opcji takich jak %r

en: downloading '{}'
pl: pobieranie „{}”

en: downloading scanner signatures from '{}' failed
pl: nie udało się pobrać sygnatur skanera z „{}”

en: executable binary, possibly code
pl: wykonywalny binarny, ewentualnie kod

en: expected %s argument | expected %s arguments
pl[0]: oczekiwany argument %s
pl[1]: oczekiwanych argumentów %s
pl[2]: oczekiwane argumenty %s

en: expected at least one argument
pl: spodziewano się co najmniej jednego argumentu

en: expected at most one argument
pl: spodziewano się co najwyżej jednego argumentu

en: expected one argument
pl: oczekiwano jednego argumentu

en: fetch the latest version of signatures from the web
pl: pobierz najnowszą wersję sygnatur z sieci

en: force metadata errors (default) to be warnings, or to be ignored.
pl: wymuszaj błędy metadanych (domyślnie), aby były ostrzeżeniami lub aby zostały zignorowane.

en: git svn clone failed
pl: klon git svn nie powiódł się

en: gzip file archive
pl: plik archiwum gzip

en: ignored explicit argument %r
pl: zignorował wyraźny argument %r

en: index-v1 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
pl: index-v1 musi mieć podpis, użyj `fdroid signindex` aby go utworzyć!

en: index-v2 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
pl: index-v2 musi mieć podpis, użyj `fdroid signindex`, aby go utworzyć!

en: invalid %(type)s value: %(value)r
pl: nieprawidłowe %(type)s wartość: %(value)r

en: invalid choice: %(value)r (choose from %(choices)s)
pl: nieprawidłowy wybór: %(value)r (wybierz z %(choices)s)

en: invalid conflict_resolution value: %r
pl: niepoprawna wartość parametru conflict_resolution: %r

en: invalid option string %(option)r: must start with a character %(prefix_chars)r
pl: niepoprawny ciąg opcji %(option)r: musi zaczynać się od postaci %(prefix_chars)r

en: ipfs_cid not found, skipping CIDv1 generation
pl: nie znaleziono ipfs_cid, pomijanie generowania CIDv1

en: latest build recipe is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
pl: najnowsza instrukcja kompilacji jest nowsza: stary vercode={old}, nowy vercode={new}

en: local_copy_dir does not end with "fdroid", perhaps you meant: "{path}"
pl: local_copy_dir nie kończy się na "fdroid", może masz na myśli: "{path}"

en: local_copy_dir must be an absolute path!
pl: local_copy_dir musi być ścieżką bezwzględną!

en: local_copy_dir must be directory, not a file!
pl: local_copy_dir musi być katalogiem, a nie plikiem!

en: mirror '%s' does not end with 'fdroid'!
pl: mirror '%s'nie kończy się na 'fdroid'!

en: mirrors set twice, in config.yml and {path}!
pl: serwery lustrzane zostały ustawione dwukrotnie w config.yml i {path}!

en: mutually exclusive arguments must be optional
pl: wykluczające się wzajemnie argumenty muszą być opcjonalne

en: next {name} cache update due in {time}
pl: następna aktualizacja pamięci podręcznej {name} zaplanowana na {time}

en: no "icon" in {appid}
pl: brak "ikony" w {appid}

en: no APK supplied
pl: nie dostarczono pakietu APK

en: no version information found
pl: nie znaleziono informacji o wersji

en: not allowed with argument %s
pl: niedozwolone z argumentem %s

en: one of the arguments %s is required
pl: jeden z argumentów %s jest wymagany

en: only accepts strings, lists, and tuples
pl: akceptuje tylko łańcuchy, listy i krotki

en: options
pl: opcje

en: overwriting existing {path}
pl: nadpisanie istniejącego {path}

en: positional arguments
pl: argumenty pozycyjne

en: process log deploy {path} to {dest} failed!
pl: proces wdrażania dziennika {path} do {dest} nie powiódł się!

en: reference binary missing signature
pl: brakujący podpis binarnego pliku odniesienia

en: refuse downloading via insecure HTTP connection (use HTTPS or specify --no-https-check): {apkfilename}
pl: odmów pobierania przez niezabezpieczone połączenie HTTP (użyj HTTPS lub określ --no-https-check): {apkfilename}

en: repo_icon "repo/icons/%s" does not exist, generating placeholder.
pl: repo_icon "repo / icons / %s" nie istnieje, generuje symbol zastępczy.

en: repo_url needs to end with /repo
pl: repo_url musi kończyć się na /repo

en: rsync is missing or broken: {error}
pl: rsync nie działa lub działa nieprawidłowo: {error}

en: s3cmd sync indexes {path} to {url} and delete
pl: s3cmd zsynchronizuj indeksy {path} do {url} i usuń

en: s3cmd syncs indexes from {path} to {url} and deletes removed
pl: s3cmd synchronizuje indeksy z {path} do {url} i usuwa usunięte

en: scanner cache is malformed! You can clear it with: '{clear}'
pl: pamięć podręczna skanera jest zniszczona! Możesz to wyczyścić poleceniem: „{clear}”

en: serverwebroot: path does not end with "fdroid", perhaps you meant one of these:
pl: serverwebroot: ścieżka nie kończy się na "fdroid", być może miałeś na myśli jedno z tych:

en: shared library
pl: biblioteka współdzielona

en: show this help message and exit
pl: pokaż ten komunikat pomocy i zakończ

en: signed APK, either a file-path or HTTPS URL.
pl: podpisany plik APK - ścieżka do pliku lub URL HTTPS.

en: skip deploying full build logs: log content is empty
pl: pomiń wdrażanie dzienników pełnej kompilacji: zawartość dziennika jest pusta

en: skip deploying full build logs: not enabled in config
pl: pomiń wdrażanie pełnych dzienników kompilacji: nie włączone w konfiguracji

en: skipping source tarball: {path}
pl: pomijanie archiwum źródłowego: {path}

en: srclibs missing name and/or @
pl: brak nazwy srclibs i/lub @

en: static library
pl: biblioteka statyczna

en: supplied reference binary has allowed signer {signer}
pl: dostarczony referencyjny plik binarny umożliwił podpis {signer}

en: the following arguments are required: %s
pl: wymagane są następujące argumenty: %s

en: true
pl: prawda

en: unexpected option string: %s
pl: nieoczekiwany ciąg opcji: %s

en: unknown parser %(parser_name)r (choices: %(choices)s)
pl: nieznana składnia (parser) %(parser_name)r (wybierz: %(choices)s)

en: unrecognized arguments: %s
pl: nierozpoznane argumenty: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
pl: niebezpieczne uprawnienia na '{config_file}' (powinno być 0600)!

en: usage:
pl: stosowanie:

en: using Apache libcloud to sync with {url}
pl: używając Apache libcloud do zsynchronizowania z {url}

en: virustotal.com is rate limiting, waiting to retry...
pl: virustotal.com jest ograniczenie stawki, czeka na ponowną próbę...

en: yes
pl: tak

en: {0} app, {1} key aliases | {0} apps, {1} key aliases
pl[0]: {0} app, {1} kluczowy alias
pl[1]: {0} app, {1} kluczowe aliasy
pl[2]: {0} apps, {1} kluczowych aliasów

en: {apkfilename} ({appid}) has no metadata!
pl: {apkfilename} ({appid}) nie ma metadanych!

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {apkfilename}'s AndroidManifest.xml has a bad date:
pl: {apkfilename} AndroidManifest.xml ma złą datę:

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {appid} does not have a name! Using application ID instead.
pl: {appid} nie ma nazwy! Zamiast tego używam identyfikatora aplikacji.

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {appid} from {path} is not a valid Android application ID!
pl: {appid} z {path} nie jest prawidłowym identyfikatorem aplikacji na system Android!

en: {appid} from {path} is not a valid Java Package Name!
pl: {appid} z {path} nie jest prawidłową nazwą pakietu Java!

en: {appid} has both APKs and files: {files}
pl: {appid} zawiera zarówno pliki APK, jak i pliki: {files}

en: {appid} is missing {name}
pl: {appid} brakuje {name}

en: {appid}: Unknown extlib {path} in build '{versionName}'
pl: {appid}: Nieznany extlib {path} w kompilacji '{versionName}'

en: {appid}: no builds specified, running on current source state
pl: {appid}: nie określono żadnych kompilacji, działa na bieżącym stanie źródła

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}!'
pl: {appid}: {field} musi być '{type}', ale to jest '{fieldtype}!'

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}'!
pl: {appid}: {field} musi być '{type}', ale to jest '{fieldtype}'!

en: {build_flag} must be an integer, found: {value}
pl: {build_flag} musi być liczbą całkowitą, znaleziono: {value}

en: {build_flag} must be list or string, found: {value}
pl: {build_flag} musi być listą lub ciągiem, znaleziono: {value}

en: {file} is blank or corrupt!
pl: {file} jest pusty lub uszkodzony!

en: {name} "{section}/icons/{path}" does not exist! Check "config.yml".
pl: {name} "{section}/icons/{path}" nie istnieje! Sprawdź "config.yml".

en: {path} already exists, ignoring import results!
pl: {path} już istnieje, ignorowanie rezultatów importowania!

en: {path} does not exist!  Create it by running:
pl: {path} nie istnieje! Utwórz go, uruchamiając:

en: {path} has bad file signature "{pattern}", possible Janus exploit!
pl: {path} ma zły podpis pliku "{pattern}", możliwe wykorzystanie Janusa!

en: {path} has been flagged by virustotal {count} times:
pl: {path} została oznaczona przez virustotal {count} razy:

en: {path} has the wrong fingerprint ({fingerprint})!
pl: {path} ma niewłaściwy odcisk palca {fingerprint}!

en: {path} is not "key: value" dict, but a {datatype}!
pl: {path} nie jest słownikiem "klucz: wartość", lecz {datatype}!

en: {path} is not a standard config file!
pl: {path} nie jest standardowym plikiem konfiguracyjnym!

en: {path} is not list, but a {datatype}!
pl: {path} inie jest listą, lecz {datatype}!

en: {path} is not {expected_type}, but a {datatype}!
pl: {path} nie jest {expected_type}, lecz {datatype}!

en: {path} is zero size!
pl: {path} ma zerowy rozmiar!

en: {path} more than 200MB, manually upload: {url}
pl: {path} więcej niż 200MB, przesłane ręcznie: {url}

en: {path}: "{code}" is not a valid ISO_3166-1 alpha-2 country code!
pl: {path}: "{code}" nie jest prawidłowym kodem ISO_3166-1 alpha-2 country!

en: {url} does not end with "fdroid", check the URL path!
pl: {url} nie kończy się na 'fdroid', sprawdź ścieżkę URL!

en: {url} does not start with "http"!
pl: {url} nie zaczyna się od "http"!

en: {} build failed | {} builds failed
pl[0]: {} kompilacja nie powiodła się
pl[1]: {} kompilacji nie powiodło się
pl[2]: {} kompilacje nie powiodły się

en: {} build succeeded | {} builds succeeded
pl[0]: {} kompilacja powiodła się
pl[1]: {} kompilacji powiodło się
pl[2]: {} kompilacje powiodły się
