fdroidserver 1.0.0-95-gd7af22b - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Build a package from source
ug: مەنبەدىن بىر بوغچا قۇرۇش

en: Categories are not set
ug: تۈرلەر قۇرۇلمىغان

en: no "icon" in {appid}
ug: {appid} ئىچىدە "سىنبەلگە" تېپىلمىدى

en: no APK supplied
ug: ھېچقانداق APK تەمىنلەنمىگەن

en: no version info found!
ug: نەشىر ئۇچۇرى تېپىلمىدى!
