FeedReader - en to lt translation catalogue (205 entries)

en: FeedReader Autostart
lt: FeedReader automatinis paleidimas

en: RSS Client
lt: RSS klientas

en: RSS client for various webservices
lt: RSS klientas, skirtas įvarioms saityno paslaugoms

en: FeedReader is a program designed to complement an already existing web-based RSS reader account.
lt: FeedReader yra sukurta tam, kad papildytų jau esamą saitynu pagrįstą RSS skaityklės paskyrą.

en: Currently supported services:
lt: Šiuo metu palaikomos paslaugos:

en: Read feeds from web services
lt: Skaityti kanalus iš saityno paslaugų

en: About FeedReader
lt: Apie FeedReader

note: http auth stuff ----------------------------------------------------
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Please log in to FeedHQ and enjoy using FeedReader
lt: Prašome prisijungti prie FeedHQ ir mėgautis, naudojantis FeedReader

en: Login
lt: Prisijungti

en: Please log in to Feedbin to enjoy using FeedReader
lt: Norint mėgautis FeedReader naudojimusi, prašome prisijungti

en: HTTP Authorization
lt: HTTP prieigos teisių suteikimas

en: Please log in to your freshRSS server and enjoy using FeedReader
lt: Prašome prisijungti prie savo freshRSS serverio ir mėgautis, naudojantis FeedReader

en: Done
lt: Atlikta

en: Adding Feeds
lt: Pridedami kanalai

note: Logger.info("Got content: " + item.description); Logger.info("Converted to: " + item.description);
en: Nothing to read here.
lt: Čia nėra ką skaityti.

en: Please log in to the Old Reader and enjoy using FeedReader
lt: Prašome prisijungti prie Old Reader ir mėgautis, naudojantis FeedReader

note: ---------------------------------------------------------------------
en: Please log in to your Nextcloud News instance and enjoy using FeedReader
lt: Prašome prisijungti prie savo Nextcloud naujienų egzemplioriaus ir mėgautis, naudojantis FeedReader

en: Invalid URL
lt: Neteisingas URL

en: URL content is HTML, no feeds available
lt: URL turinys yra HTML, neprieinami jokie kanalai

en: URL content is HTML which contains multiple feeds.
lt: URL turinys yra HTML, kuriame yra keletas kanalų.

en: Couldn't download the URL content.
lt: Nepavyko atsisiųsti URL turinio.

en: The content is invalid XML.
lt: Turinys yra neteisingas XML.

en: Error reaching tt-rss
lt: Klaida, gaunant prieigą prie tt-rss

en: Please log in to your Tiny Tiny RSS server and enjoy using FeedReader
lt: Prašome prisijungti prie savo Tiny Tiny RSS serverio ir mėgautis, naudojantis FeedReader

en: Open in Browser
lt: Atverti naršyklėje

en: Hey,
    
    Check out this interesting article I used FeedReader to read: $URL
lt: Labas,
    
    Pasižiūrėk šį įdomų straipsnį, kurį ką perskaičiau, naudojant FeedReader: $URL

en: To:
lt: Kam:

en: Send
lt: Siųsti

en: Write Email
lt: Rašyti el. laišką

en: Username or Password incorrect
lt: Neteisingas naudotojo vardas ar slaptažodis

en: waiting
lt: laukiama

en: Hey, check out this interesting article I used FeedReader to read
lt: Labas, pasižiūrėk šį įdomų straipsnį, kurį ką tik perskaičiau, naudojant FeedReader

en: Send Telegram
lt: Siųsti Telegram

note: no login, so change the labels
en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Šalinti

en: Info: Telegram would need to be installed for this plugin to work.
lt: Informacija: Tam, kad šis įskiepis veiktų, reikės įdiegti programą Telegram.

en: Hey,
    
    Check out this interesting article I just read: $URL
lt: Labas,
    
    Pasižiūrėk šį įdomų straipsnį, kurį ką perskaičiau: $URL

en: Limit:
lt: Riba:

en: Tweet
lt: Tauškalas

en: Tweet to Followers
lt: Siųsti tauškalą sekėjams

en: Client ID:
lt: Kliento ID:

en: Client Secret:
lt: Kliento paslaptis:

en: Please fill in the URL.
lt: Prašome užpildyti URL.

en: URL seems to not be valid.
lt: Atrodo, kad URL yra neteisingas.

en: Please fill in the clientID.
lt: Prašome užpildyti kliento ID.

en: Please fill in the clientSecret.
lt: Prašome užpildyti kliento paslaptį.

en: Please fill in the password.
lt: Prašome užpildyti slaptažodį.

en: Please fill in the username.
lt: Prašome užpildyti naudotojo vardą.

en: Something went wrong.
lt: Kažkas nutiko.

en: Getting feeds and categories
lt: Gaunami kanalai ir kategorijos

en: Getting articles
lt: Gaunami straipsniai

note: get marked articles
en: Getting starred articles
lt: Gaunami žvaigždute pažymėti straipsniai

note: get articles for each tag
en: Getting tagged articles
lt: Gaunami pažymėti straipsniai

note: get unread articles
en: Getting unread articles
lt: Gaunami neskaityti straipsniai

en: Desktop Client for various RSS Services
lt: Darbalaukio klientas, skirtas įvairioms RSS paslaugoms

en: About
lt: Apie

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Change Account
lt: Pakeisti paskyrą

en: Quit
lt: Išeiti

en: Report a Bug
lt: Pranešti apie klaidą

en: Bounties
lt: Premijos

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Unknown tag
lt: Nežinoma žymė

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Yesterday
lt: Vakar

en: New articles
lt: Nauji straipsniai

en: There is 1 new article (%u unread)
lt: Yra 1 naujas straipsnis (%u neskaitytų)

en: There are %u new articles (%u unread)
lt: Yra %u nauji straipsniai(-ių) (%u neskaitytų)

en: Logout
lt: Atsijungti

en: No Preview Available
lt: Peržiūra neprieinama

en: No Text available for this article :(
lt: Šiam straipsniui tekstas neprieinamas :(

en: posted by: %s,
lt: paskelbė: %s,

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Save
lt: Įrašyti

en: Category:
lt: Kategorija:

en: OPML File:
lt: OPML failas:

en: Select OPML File
lt: Pasirinkti OPML failą

en: Import
lt: Importuoti

en: Add feed
lt: Pridėti kanalą

en: Import OPML
lt: Importuoti OPML

en: Sync is in progress. Articles should appear any second.
lt: Sinchronizavimas yra eigoje. Straipsniai turėtų pasirodyti bet kuriuo metu.

en: scroll up
lt: slinkti aukštyn

en: No Articles
lt: Nėra straipsnių

en: No unread articles
lt: Nėra neskaitytų straipsnių

en: No starred articles
lt: Nėra žvaigždute pažymėtų straipsnių

en: No articles
lt: Nėra straipsnių

en: No Article selected.
lt: Nepasirinktas joks straipsnis.

en: WebKit has crashed
lt: WebKit užstrigo

en: Save image as
lt: Įrašyti paveikslą kaip

en: Tag article
lt: Pridėti straipsniui žymę

en: Print article
lt: Spausdinti straipsnį

en: Share article
lt: Dalintis straipsniu

en: Category "%s" removed
lt: Kategorija "%s" pašalinta

en: Mark as read
lt: Žymėti kaip skaitytą

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Remove (with Feeds)
lt: Šalinti (su kanalais)

en: rename
lt: pervadinti

en: add
lt: pridėti

en: All
lt: Visi

en: Show all articles
lt: Rodyti visus straipsnius

en: Unread
lt: Neskaityti

en: Show only unread articles
lt: Rodyti tik neskaitytus straipsnius

en: Starred
lt: Pažymėti žvaigždute

en: Show only starred articles
lt: Rodyti tik žvaigždute pažymėtus straipsnius

en: Update feeds
lt: Atnaujinti kanalus

en: Search Articles
lt: Ieškoti straipsnius

en: Read article fullscreen
lt: Skaityti straipsnį viso ekrano veiksenoje

en: All Articles
lt: Visi straipsniai

en: Tags
lt: Žymės

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Feeds
lt: Kanalai

en: New Tag
lt: Nauja žymė

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: Remove feed
lt: Šalinti kanalą

en: Copy URL
lt: Kopijuoti URL

en: Remove only from %s
lt: Šalinti tik iš %s

en: Feed removed: %s
lt: Kanalas pašalintas: %s

en: Leave fullscreen mode
lt: Išeiti iš viso ekrano veiksenos

en: Where are your feeds?
lt: Kur yra jūsų kanalai?

en: Please select the RSS service you are using and log in to get going.
lt: Norėdami tęsti, pasirinkite naudojamą RSS tarnybą ir prisijunkite.

en: Ignore all TLS errors from now on
lt: Nuo šiol, nepaisyti visų TLS klaidų

en: Please select a service first
lt: Prašome, iš pradžių, pasirinkti tarnybą

en: Please enter a valid username
lt: Prašome įvesti teisingą naudotojo vardą

en: Please enter a valid password
lt: Prašome įvesti teisingą slaptažodį

en: Please enter a valid URL
lt: Prašome įvesti teisingą URL

en: Please enter your Login details
lt: Prašome įvesti savo prisijungimo informaciją

en: Sorry, something went wrong.
lt: Atleiskite, kažkas nutiko.

en: The server reported an API-error.
lt: Serveris pranešė apie API klaidą.

en: Either your username or the password are not correct.
lt: Jūsų naudotojo vardas arba slaptažodis yra neteisingas.

en: No connection to the server. Check your internet connection and the server URL!
lt: Nėra ryšio su serveriu. Patikrinkite savo interneto ryšį ir serverio URL!

en: API access is disabled on the server. Please enable it first!
lt: API prieiga serveryje yra išjungta. Prašome, iš pradžių, ją įjungti!

en: Not authorized to access URL
lt: Nesuteikta teisių URL prieigai

en: No valid CA certificate available!
lt: Neprieinamas joks teisingas liudijimų įstaigos liudijimas!

en: Please install the "api_feedreader"-plugin on your tt-rss instance!
lt: Prašome savo tt-rss egzemplioriuje įdiegti "api_feedreader" įskiepį!

en: Attachments
lt: Priedai

en: Remove "%s"
lt: Šalinti "%s"

en: Tag "%s" removed
lt: Žymė "%s" pašalinta

en: Feed "%s" removed
lt: Kanalas "%s" pašalintas

en: Change Account?
lt: Pakeisti paskyrą?

en: You are about to change the account you want FeedReader to use.
     This means deleting all local data of your old account.
lt: Jūs ketinate pakeisti paskyrą, kurią naudos FeedReader.
     Tai reiškia, kad bus ištrinti visi jūsų senos paskyros vietiniai duomenys.

en: New account
lt: Nauja paskyra

en: Waiting for current sync to finish
lt: Laukiama kol bus užbaigtas esamas sinchronizavimas

en: I changed my mind
lt: Aš persigalvojau

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Internals
lt: Vidus

en: Share
lt: Dalinimasis

en: Feed List:
lt: Kanalų sąrašas:

en: Only show feeds
lt: Rodyti tik kanalus

en: Only show unread
lt: Rodyti tik neskaitytus

en: Sort Feed List by
lt: Rikiuoti kanalų sąrašą pagal

en: Received
lt: Gauta

en: Alphabetically
lt: Abėcėlė

en: Theme
lt: Tema

en: Dark
lt: Tamsi

en: Article List:
lt: Straipsnių sąrašas:

en: Sort articles by
lt: Rikiuoti straipsnius pagal

en: Date
lt: Data

en: Oldest first
lt: Iš pradžių, seniausi

en: Only affects "Unread" column
lt: Įtakoja tik stulpelį "Neskaityti"

en: Mark read by scrolling past
lt: Praslinkus, žymėti kaip skaitytus

en: Article View:
lt: Straipsnio rodinys:

en: Default
lt: Numatytasis

en: Spring
lt: Pavasaris

en: Midnight
lt: Vidurnaktis

en: Parchment
lt: Pergamentas

en: Font Familly
lt: Šriftas

en: Sync:
lt: Sinchronizavimas:

en: Number of articles
lt: Straipsnių skaičius

en: Interval in Minutes (0 = OFF)
lt: Intervalas, minutėmis (0 = IŠJUNGTA)

en: Database:
lt: Duomenų bazė:

en: Delete articles after
lt: Ištrinti straipsnius po

en: Never
lt: Niekada

en: 1 Week
lt: 1 savaitė

en: 1 Month
lt: 1 mėnesis

en: 6 Months
lt: 6 mėnesiai

en: Additional Functionality:
lt: Papildomas funkcionalumas:

en: Content Grabber
lt: Turinio glemžikas

en: Download Images
lt: Atsisiųsti paveikslus

en: Internal Media Player
lt: Vidinis medijos grotuvas

en: System Accounts
lt: Sistemos paskyros

en: FeedReader Accounts
lt: FeedReader paskyros

en: Add accounts
lt: Pridėti paskyras

note: --------------------------------------------------
en: General
lt: Bendra

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Search
lt: Ieškoti

note: --------------------------------------------------
en: Feed List
lt: Kanalų sąrašas

en: Select next item
lt: Pasirinkti kitą elementą

en: Select previous item
lt: Pasirinkti ankstesnį elementą

en: Collapse/Expand categories
lt: Suskleisti/Išskleisti kategorijas

en: Mark the currently selected as read
lt: Žymėti šiuo metu pasirinktą kaip skaitytą

note: --------------------------------------------------
en: Article List
lt: Straipsnių sąrašas

en: Select next/previous article
lt: Pasirinkti ankstesnį/kitą straipsnį

en: Toggle reading status of selected article
lt: Perjungti pasirinkto straipsnio skaitymo būseną

en: Toggle marking of selected article
lt: Perjungti pasirinkto straipsnio žymėjimą

en: Open the URL of the selected article
lt: Atverti pasirinkto straipsnio URL

en: Scroll all the way up/down
lt: Slinkti į patį viršų/apačią

en: Center the currently selected article
lt: Centruoti šiuo metu pasirinktą straipsnį

note: --------------------------------------------------
en: Article View
lt: Straipsnio rodinys

en: Scroll up/down
lt: Slinkti aukštyn/žemyn

en: FeedReader is cleaning the database.
    This shouldn't take too long.
lt: FeedReader išvalo duomenų bazę.
    Tai neturėtų ilgai užtrukti.

en: Add Tag:
lt: Pridėti žymę:

en: Tags:
lt: Žymės:

en: add Tag
lt: pridėti žymę
