file-roller MASTER - en to et translation catalogue (272 entries)

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei aktsepteeri käsurealt antud dokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass documents to this desktop element
et: Dokumente pole võimalik sellele töölauakirjele edastada

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud seadistusi sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Archive Manager
et: Arhiivihaldur

en: Create and modify an archive
et: Arhiivi loomine ja muutmine

en: zip;tar;extract;unpack;
et: zip;tar;paki;paki lahti;kompressi;dekompressi;arhiiveeri;

en: How to sort files
et: Failide sortimine

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
et: Mis kriteeriumi alusel faile järjestatakse. Võimalikud väärtused: name (nimi), size (suurus), type (liik), time (kuupäev), path (asukoht).

en: Sort type
et: Sortimise liik

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
et: Kas faile sorditakse kasvavas või kahanevas järjekorras. Võimalikud väärtused on "ascending" (kasvavalt) ja "descending" (kahanevalt).

en: List Mode
et: Nimekirjarežiim

en: Use 'all-files' to view all the files in the archive in a single list, use 'as-folder' to navigate the archive as a folder.
et: Kasuta väärtust 'all-files', et kuvada kogu arhiivi sisu ühes loendis ning 'as-folder', et liikuda arhiivis selle kaustade järgi.

en: Display type
et: Liigi kuvamine

en: Display the type column in the main window.
et: Põhiaknas liigiveeru kuvamine.

en: Display size
et: Suuruse kuvamine

en: Display the size column in the main window.
et: Põhiaknas suuruseveeru kuvamine.

en: Display time
et: Aja kuvamine

en: Display the time column in the main window.
et: Põhiaknas ajaveeru kuvamine.

en: Display path
et: Raja kuvamine

en: Display the path column in the main window.
et: Põhiaknas rajaveeru kuvamine.

en: Name column width
et: Nimeveeru laius

en: The default width of the name column in the file list.
et: Nime tulba vaikimisi laius failide loendis.

en: View the sidebar
et: Külgriba näitamine

en: Whether to display the sidebar.
et: Kas külgriba kuvatakse või mitte.

en: Editors
et: Redaktorid

en: List of applications entered in the 'Open File' dialog and not associated with the file type.
et: Faili liigiga sidumata rakenduste nimekiri 'Faili avamise' dialoogis.

en: Compression level
et: Pakkimise tase

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
et: Failide arhiivi lisamisel kasutatav pakkimistase. Võimalikud väärtused on "very-fast" (väga kiire), "fast" (kiire), "normal" (tavaline), "maximum" (suurim).

en: Encrypt the archive header
et: Arhiivi päis krüpteeritakse

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
et: Kas arhiivi päis tuleb krüpteerida. Kui päis on krüpteeritud, on parool vajalik ka arhiivi sisu loendi nägemiseks.

en: Do not overwrite newer files
et: Uuemaid faile ei kirjutata üle

en: Recreate the folders stored in the archive
et: Arhiivi salvestatud kaustade taasloomine

en: Default volume size
et: Andmeruumi vaikimisi suurus

en: The default size for volumes.
et: Andmeruumi vaikimisi suurus.

en: Extract Here
et: Paki siia lahti

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine käesolevasse kataloogi

en: Extract To...
et: Paki lahti kataloogi...

en: Extract the selected archive
et: Valitud arhiivi lahtipakkimine

en: Compress...
et: Paki...

en: Create a compressed archive with the selected objects
et: Pakitud arhiivi loomine valitud objektidest

en: Could not add the files to the archive
et: Faile pole võimalik arhiivi lisada

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
et: Sul pole kataloogist "%s" lugemiseks vajalikke õigusi

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: _Options
et: _Valikud

note: load options
en: Load Options
et: Valikute laadimine

note: save options
en: Save Options
et: Salvesta valikud

note: clear options
en: Reset Options
et: Lähtesta valikud

en: _Options Name:
et: _Valikute nimi:

note: Translators: %s is a filename
en: Password required for "%s"
et: "%s" jaoks on vaja parooli

en: Wrong password.
et: Vale parool.

en: Compress
et: Pakkimine

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
et: Sihtkataloogi "%s" pole olemas.
    
    Kas tahad selle luua?

en: Create _Folder
et: Loo _kataloog

en: Extraction not performed
et: Lahtipakkimist ei teostatud

en: Could not create the destination folder: %s.
et: Sihtkataloogi pole võimalik luua: %s.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
et: Sul ei ole kataloogi "%s" lahtipakkimiseks piisavalt õigusi

en: Extract
et: Lahtipakkimine

en: There was an internal error trying to search for applications:
et: Rakenduste otsimise katsel tekkis sisemine viga:

en: Archive type not supported.
et: Arhiivi liik pole toetatud.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
et: %s failide jaoks pole käske paigaldatud.
    Kas soovid selle faili avamiseks sobilikku käsku otsida?

en: Could not open this file type
et: Seda failitüüpi pole võimalik avada

en: _Search Command
et: _Otsi käsku

en: Enter a password for "%s"
et: Sisesta arhiivi '%s' parool

en: %s Properties
et: %s omadused

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
et: Kas uuendada arhiivis "%2$s" olevat fail "%1$s"?

note: secondary text
en: The file has been modified with an external application. If you don't update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don't update the files in the archive, all of your changes will be lost.
et[0]: Faili on välise rakenduse poolt muudetud. Kui sa arhiivis olevat faili ei värskenda, siis lähevad tehtud muudatused jäädavalt kaotsi.
et[1]: %d faili on välise rakenduse poolt muudetud. Kui sa arhiivis olevat faili ei värskenda, siis lähevad tehtud muudatused jäädavalt kaotsi.

en: Update the files in the archive "%s"?
et: Kas uuendada arhiivis "%s" olevaid faile?

en: Add files to the specified archive and quit the program
et: Failide lisamine määratud arhiivi ja programmist väljumine

en: ARCHIVE
et: ARHIIV

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
et: Failide lisamine arhiivi koos arhiivi nime küsimisega ning programmist väljumine

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
et: Arhiivide lahtipakkimine määratud kataloogi ja programmist väljumine

en: FOLDER
et: KATALOOG

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
et: Arhiivi lahtipakkimine koos sihtkataloogi nime küsimisega ning programmist väljumine

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
et: Arhiivikataloogis olevate arhiivide lahtipakkimine ja programmist väljumine

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
et: Vaikekataloog, mida kasutatakse '--add' ja '--extract' käskude puhul

en: Create destination folder without asking confirmation
et: Sihtkataloogi loomine kinnitust küsimata

en: Use the notification system to notify the operation completion
et: Teatesüsteemi kasutamine operatsioonide lõpetamisest teatamiseks

en: Start as a service
et: Käivitatakse teenusena

en: Show version
et: Versiooni näitamine

en: Extract archive
et: Arhiivi lahtipakkimine

en: - Create and modify an archive
et: - Arhiivi loomine ja muutmine

en: Copyright © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.
et: Autoriõigused © 2001–2014 Free Software Foundation, Inc.

en: An archive manager for GNOME.
et: GNOME töölaua arhiivihaldur.

en: You don't have the right permissions.
et: Sul pole vajalikke õiguseid.

en: This archive type cannot be modified
et: Seda liiki arhiivi pole võimalik muuta

en: You can't add an archive to itself.
et: Sa pole võimalik lisada arhiivi iseendasse.

note: Translators: %s is a filename.
en: Adding "%s"
et: "%s" lisamine

note: Translators: %s is a filename.
en: Extracting "%s"
et: "%s" lahtipakkimine

en: Archive not found
et: Arhiivi ei leitud.

note: Translators: %s is a filename.
en: Removing "%s"
et: "%s" eemaldamine

en: Could not find the volume: %s
et: Andmeruumi pole võimalik leida: %s

en: Deleting files from archive
et: Failide kustutamine arhiivist

en: Recompressing archive
et: Arhiivi uuestipakkimine

en: Decompressing archive
et: Arhiivi lahtipakkimine

en: Could not load the location
et: Asukohta pole võimalik laadida

en: Could not create the archive
et: Arhiivi pole võimalik luua

en: You have to specify an archive name.
et: Sa pead määrama arhiivi nime.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
et: Sul pole siia kataloogi arhiivi loomiseks piisavalt õigusi

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
et: Sisestatud nimi on sama nagu eelmine, palun sisesta uus nimi.

en: A file named "%s" already exists.  Do you want to replace it?
et: Fail nimega "%s" on juba olemas.  Kas soovid selle asendada?

en: The file already exists in "%s".  Replacing it will overwrite its contents.
et: Fail on juba olemas asukohas "%s". Selle asendamine kirjutab faili sisu üle.

en: _Replace
et: _Asenda

en: Could not delete the old archive.
et: Vana arhiivi pole võimalik kustutada.

en: Open
et: Avamine

en: All archives
et: Kõik arhiivid

en: All files
et: Kõik failid

en: Operation completed
et: Operatsioon lõppes edukalt

en: Folder
et: Kataloog

en: [read only]
et: [ainult lugemiseks]

en: Could not display the folder "%s"
et: Kataloogi "%s" pole võimalik kuvada

note: Translators: %s is a filename
en: Creating "%s"
et: "%s" loomine

note: Translators: %s is a filename
en: Loading "%s"
et: "%s" laadimine

note: Translators: %s is a filename
en: Reading "%s"
et: "%s" lugemine

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting the files from "%s"
et: Failide kustutamine kohast "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Testing "%s"
et: "%s" testimine

en: Getting the file list
et: Failide nimekirja hankimine

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to "%s"
et: Failide kopeerimine arhiivi "%s" lisamiseks

note: Translators: %s is a filename
en: Adding the files to "%s"
et: Failide lisamine arhiivi "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting the files from "%s"
et: Failide lahtipakkimine arhiivist "%s"

en: Copying the extracted files to the destination
et: Lahtipakitud failide kopeerimine sihtkohta

note: Translators: %s is a filename
en: Saving "%s"
et: "%s" salvestamine

note: Translators: %s is a filename
en: Renaming the files in "%s"
et: Failinimede muutmine kohas "%s"

note: Translators: %s is a filename
en: Updating the files in "%s"
et: Failide uuendamine kohas "%s"

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Open the Archive
et: _Ava arhiiv

en: _Show the Files
et: _Näita faile

en: %d file remaining | %'d files remaining
et[0]: %d fail on jäänud
et[1]: %d faili on jäänud

en: Please wait…
et: Palun oota…

en: Extraction completed successfully
et: Lahtipakkimine lõppes edukalt

note: Translators: %s is a filename
en: "%s" created successfully
et: "%s" loodi edukalt

en: Command exited abnormally.
et: Käsk lõpetas ebanormaalselt.

en: An error occurred while extracting files.
et: Failide lahtipakkimisel tekkis viga.

en: Could not open "%s"
et: "%s" pole võimalik avada

en: An error occurred while loading the archive.
et: Arhiivi laadimisel tekkis viga.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
et: Failide arhiivist kustutamisel tekkis viga.

en: An error occurred while adding files to the archive.
et: Failide arhiivi lisamisel tekkis viga.

en: An error occurred while testing archive.
et: Arhiivi kontrollimisel tekkis viga.

en: An error occurred while saving the archive.
et: Arhiivi salvestamisel tekkis viga.

en: An error occurred while renaming the files.
et: Failinimede muutmisel esines viga.

en: An error occurred while updating the files.
et: Failide uuendamisel esines viga.

en: An error occurred.
et: Tekkis viga.

en: Command not found.
et: Käsku ei leitud.

en: Test Result
et: Kontrollimise tulemus

en: Could not perform the operation
et: Toimingut pole võimalik teostada

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
et: Kas soovid lisada selle faili aktiivsesse arhiivi või avada uue arhiivina?

en: Do you want to create a new archive with these files?
et: Kas soovid nende failidega uue arhiivi luua?

en: Create _Archive
et: Loo _arhiiv

en: New Archive
et: Uus arhiiv

en: Folders
et: Kataloogid

[ctx: File]
en: Size
et: Suurus

[ctx: File]
en: Type
et: Liik

[ctx: File]
en: Modified
et: Muudetud

[ctx: File]
en: Location
et: Asukoht

[ctx: File]
en: Name
et: Nimi

en: Find files by name
et: Failide otsimine nime järgi

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

en: Go to the next visited location
et: Liikumine järgmisesse külastatud kohta

en: Go to the home location
et: Liikumine kodukataloogi

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
et: Asu_koht:

en: Replace file "%s"?
et: Kas asendada fail "%s"?

en: Another file with the same name already exists in "%s".
et: Sama nimega fail on juba olemas kaustas "%s".

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Could not save the archive "%s"
et: Arhiivi "%s" pole võimalik salvestada

en: Save
et: Salvesta

en: Last Output
et: Viimane väljund

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
et: Sisestatud nimi on tühi, palun sisesta uus nimi.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
et: Nimi "%s" ei sobi, kuna see ei tohi sisaldada järgnevaid sümboleid: %s
    Palun sisesta uus nimi.

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
et: Kataloog "%s" on juba olemas.
    
    %s

en: Please use a different name.
et: Palun kasuta mõnda teist nime.

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
et: Fail "%s" on juba olemas.
    
    %s

en: Rename
et: Nime muutmine

en: _New folder name:
et: Kataloogi _uus nimi:

en: _New file name:
et: Faili _uus nimi:

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: Could not rename the folder
et: Kataloogi nime pole võimalik muuta

en: Could not rename the file
et: Arhiivi nime pole võimalik muuta

note: Translators: %s are archive filenames
en: Moving the files from "%s" to "%s"
et: Failide liigutamine kohast "%s" kohta "%s"

note: Translators: %s are archive filenames
en: Copying the files from "%s" to "%s"
et: Failide kopeerimine kohast "%s" kohta "%s"

en: Paste Selection
et: Valiku asetamine

en: _Destination folder:
et: _Sihtkataloog:

en: _Paste
et: _Aseta

note: This is the time format used in the "Date Modified" column and * in the Properties dialog.  See the man page of strftime for an * explanation of the values.
en: %d %B %Y, %H:%M
et: %d. %B %Y, %H:%M

en: Could not display help
et: Abiteavet pole võimalik kuvada

en: Change password visibility
et: Parooli nähtavuse muutmine

en: _Add
et: _Lisa

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: C_reate
et: _Paki

en: _Extract
et: _Paki lahti

en: _Open
et: _Ava

en: _Save
et: _Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Include _files:
et: Kaasapandavad _failid:

en: E_xclude files:
et: _Väljajäetavad failid:

en: _Exclude folders:
et: _Väljajäetavad failid:

en: example: *.o; *.bak
et: näide: *.o; *.bak

en: Actions
et: Tegevused

en: Add only if _newer
et: Lisatakse, kui on _uuem

en: _Follow symbolic links
et: _Sümbolviitade järgimine

en: _File
et: _Fail

en: _New Archive…
et: _Uus arhiiv…

en: _Open…
et: _Ava…

en: _Extract Files…
et: _Paki lahti…

en: Save _As…
et: Salvesta _kui…

en: _Test Integrity
et: Kontrolli _terviklust

en: Properties
et: Omadused

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Cu_t
et: _Lõika

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Add Files…
et: _Lisa faile…

en: _Rename…
et: Muuda _nime…

en: _Delete Files…
et: _Failide kustutamine…

en: _Select All
et: _Vali kõik

en: D_eselect All
et: Tü_hista valik

en: _Find
et: _Otsi

en: Set Pass_word…
et: _Määra salasõna…

en: _View
et: _Vaade

en: Sidebar
et: Külgriba

en: View All _Files
et: Kõigi _failide kuvamine

en: View as a F_older
et: _Kataloogina kuvamine

en: _Help
et: A_bi

en: Contents
et: Sisukord

en: _About
et: _Lähemalt

en: _New Archive
et: _Uus arhiiv

en: _Password:
et: _Salasõna:

en: Delete
et: Kustutamine

en: _Files:
et: _Failid:

en: example: *.txt; *.doc
et: näide: *.txt; *.doc

en: _All files
et: Kõ_ik failid

en: _Selected files
et: _Valitud failid

en: C_ommand Line Output:
et: Käsu_rea väljund:

en: _Keep directory structure
et: _Kataloogistruktuuri säilitamine

en: Do not _overwrite newer files
et: Uuemaid faile ei _kirjutata üle

en: Dese_lect All
et: Tü_hista valik

en: Show Hidden Files
et: Näita varjatud faile

en: Go up one level
et: Liikumine sammu võrra üles

en: Save As…
et: Salvesta kui…

en: Pass_word…
et: _Salasõna…

en: Close
et: Sulge

en: _Open With…
et: Ava _rakendusega…

en: _Extract…
et: _Paki lahti…

en: Cut
et: Lõika

en: Copy
et: Kopeeri

en: Paste
et: Aseta

en: _Filename:
et: _Failinimi:

en: Location
et: Asukoht

en: _Encrypt the file list too
et: Krüptitakse ka failide _nimekiri

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
et: Tükeldatakse _andmehulkadeks suurusega

en: _Other Options
et: _Muud valikud

en: Password
et: Salasõna

en: _Encrypt the file list
et: Krüptitakse ka failide _nimekiri

[ctx: File]
en: Name:
et: Nimi:

en: Archive size:
et: Arhiivi suurus:

note: after the colon there is a folder name.
en: Location:
et: Asukoht:

en: Compression ratio:
et: Pakkimise tase:

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Content size:
et: Sisu suurus:

en: Number of files:
et: Failide arv:

note: after the colon there is a file type.
en: Type:
et: Liik:

en: _Update
et: _Värskenda

en: S_elect the files you want to update:
et: _Vali failid, mida soovid värskendada:
