file-roller - en to fy translation catalogue (133 entries)

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin deugdlike .desktop-triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Net weromkende fersje '%s' fan desktop-triem

en: Starting %s
fy: Uteinsette fan %s

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Net weromkende opstartopsje: %d

en: Can't pass documents to this desktop element
fy: Kin gjin dokuminten nei dit buroblêdelement trochjaan

en: Not a launchable item
fy: Gjin útein te setten item

en: Disable connection to session manager
fy: Skeakelje ferbining mei sesjebehearder út

en: Specify file containing saved configuration
fy: Spesifisear triem mei bewarre konfiguraasje

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Tsjut sesjebehear-ID oan

en: Session management options:
fy: Sesjebehearkarren:

en: Show session management options
fy: Lit sesjebehearkarren sjen

en: Archive Manager
fy: Triemûnthâldbehear

en: Create and modify an archive
fy: Foarmje in triemûnthâld

en: Load Options
fy: Ynlaadmooglikheden

en: C_reate
fy: Oanm_eitsje

en: Compress
fy: Komprimearje

en: Location
fy: Lokaasje

en: _Filename:
fy: Triemnamme:

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
fy: _Lokaasje:

en: _Other Options
fy: _Oare Opsjes

en: _Password:
fy: _Wachtwurd

en: Delete
fy: Wiskje

en: _All files
fy: _Alle triemmen

en: _Files:
fy: _Triemmen

en: _Selected files
fy: _Keazen triemmen

en: example: *.txt; *.doc
fy: foarbyld: *.txt; *.doc

en: A_vailable application:
fy: B_eskikbere tapassing

en: Open Files
fy: Triemmen iepenje

en: R_ecent applications:
fy: N_ijere tapassingen:

en: _Application:
fy: _Tapassing:

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
fy: <i><b>Opmerking:</b> it wachtwurd sil brûkt wurde om triemmen te fersiferjen dy't jo bewarje yn it archyf en om dyselde fersifering fan triemmen te iepenjen út it archyf wei. As jo it archyf slute, sil it wachtwurd ferneatige wurde.</i>

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Extract Here
fy: Hjirhinne ûtpakke

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
fy: It selekteare argyf nei de warbere posysje útpakke

en: Extract To...
fy: Ûtpakke Nei ...

en: Extract the selected archive
fy: It selekteare argyf útpakke

en: Could not create the archive
fy: Der koe gjin archyf oanmakke wurde

en: You have to specify an archive name.
fy: Jo moatte de namme fan it archyf jaan.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
fy: Jo hawwe gjin tastimming om in archyf yn dizze triemtafel te meitsjen

en: Archive type not supported.
fy: Archyftype wurdt net stipe.

en: Could not delete the old archive.
fy: It âlde archyf koe net wiske wurde.

en: Open
fy: Iepenje

en: All archives
fy: Alle archyfen

en: All files
fy: Alle triemmen

en: Last Output
fy: Lêste útfier

en: Copyright © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
fy: Auteursrjocht © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.

en: An archive manager for GNOME.
fy: In archyfbehearder foar GNOME

en: Could not add the files to the archive
fy: De triemmen koenen net oan it archyf taheakke wurde.

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
fy: Jo hawwe gjin tastimming triemmen út triemtafel "%s" te lêzen.

en: Add Files
fy: Triemmen taheakje

en: Add a Folder
fy: In triemtafel taheakje

en: _Include subfolders
fy: _ ûndertriemtafels ynslûte

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
fy: Triemtafels, dy't symbolyske skea_kels binne, útsûnderje

en: example: *.o; *.bak
fy: foarbyld: *.o; *.bak

en: E_xclude files:
fy: Utsûndere triemmen:

en: _Load Options
fy: _Opsjes lade

en: Sa_ve Options
fy: Opsjes be_warje

en: Save Options
fy: Opsjes bewarje

en: Options Name:
fy: Opsjenammen:

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
fy: De namme "%s" is net tastien om't er net de folgjende tekens hawwe mei: %s
    
    
    
    %s

en: Please use a different name.
fy: Graach in oare namme brûke.

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
fy: Jo hawwe net de krekte tastimming om in triemûnthâld yn de doeltriemtafel te meitsjen.

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
fy: Doeltriemtafel "%s" bestiet net.
    
    Wolle jo it oanmeitjse?

en: Create _Folder
fy: Meitsje _Triemtafel

en: Could not create the destination folder: %s.
fy: Doeltriemtafel, %s, koe net makke wurde.

en: Archive not created
fy: Archyf net makke

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
fy: It archyf bestiet al. Wolle jo der oerhinne skriuwe?

en: _Overwrite
fy: _Der oerhinne skriuwe

en: Extraction not performed
fy: Ûtpakken hat gjin stal krigen

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
fy: Jo hawwe net de krekte tastimming triemûnthâlden nei triemtafel "%s" ta te ûntsiferjen

en: Extract
fy: Ûtpakke

en: Actions
fy: Aksjes

en: Over_write existing files
fy: Oer_ besteande triemmen hinne skriuwe

en: Do not e_xtract older files
fy: Gjin âldere triemmen ûtpakke

[ctx: File]
en: New
fy: Nij

[ctx: File]
en: Save
fy: Bewarje

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: Location:
fy: Lokaasje:

[ctx: File]
en: Name:
fy: Namme:

en: %s Properties
fy: %s eigenskippen

en: Modified on:
fy: Oanpast op:

en: Archive size:
fy: Archyfgrutte:

en: Content size:
fy: Ynhâldsgrutte

en: Number of files:
fy: Oantal triemmen:

en: All Files
fy: Alle Triemen

en: By Extension
fy: Op Taheaksel

en: Extension(s)
fy: Taheaksel(s)

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Adding file:
fy: It taheakjen fan triem:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Extracting file:
fy: It ûntsiferjen fan triem:

note: Translators: after the colon there is a filename.
en: Removing file:
fy: It wiskjen fan triem:

en: Deleting files from archive
fy: It wiskjen fan triemmen út it triemûnthâld

en: _Add
fy: _Taheakje

en: _Extract
fy: Ûtpakk_e

en: %d object (%s) | %d objects (%s)
fy[0]: %d objekt (%s)
fy[1]: %d objekten (%s)

en: %d object selected (%s) | %d objects selected (%s)
fy[0]: %d objekt selekteare (%s)
fy[1]: %d objekt selekteare (%s)

en: Folder
fy: Map

en: Archive:
fy: Argyf:

en: Could not open "%s"
fy: Koe "%s" net openje

en: Create _Archive
fy: _Archyf Meitsje

en: Folders
fy: Mappen

[ctx: File]
en: Size
fy: Grutte

[ctx: File]
en: Date Modified
fy: Datum Oanpast:

[ctx: File]
en: Location
fy: Lokaasje

[ctx: File]
en: Name
fy: Namme

en: Find:
fy: Fine:

en: Open archive
fy: Argyf openje

en: Destination folder
fy: Doeltriemtafel

note: Expander
en: Command _Line Output
fy: Kommando _Rigelútfier

en: Lha (.lzh)
fy: Jar (.jar)

en: ARCHIVE
fy: ARGYF

en: FOLDER
fy: MAP

en: _Archive
fy: _Argivearje

en: _Edit
fy: B_ewurkje

en: _View
fy: _Sjen litte

note: Translators: this is the label for the "open recent file" sub-menu.
en: Open _Recent
fy: Openje _Resint

en: Contents
fy: Ynhâld

en: _Extract...
fy: Útpakke...

en: Find...
fy: Fine...

[ctx: File]
en: New...
fy: Nij...

[ctx: File]
en: Open...
fy: Iepenje

en: _Open With...
fy: _Openje Mei...

en: Pass_word...
fy: _Wachtwurd...

[ctx: File]
en: Save As...
fy: Bewarje As...

en: Select all files
fy: Selektearje alle triemen

en: _Toolbar
fy: Arkbalke

en: Stat_usbar
fy: Tastânsbalke

en: _Folders
fy: Mappen

en: View All _Files
fy: Lit Alle Triemen Sjen

en: View as a F_older
fy: Lit Sjen As Map

en: by _Name
fy: op _Namme

en: by _Size
fy: op Grutte

en: by T_ype
fy: op T_ype

note: Translators: this is the "sort by file location" menu item
en: by _Location
fy: op _Lokaasje
