file-roller master - en to gd translation catalogue (268 entries)

en: Open, modify and create compressed archive files
gd: Fosgail, atharraich is cruthaich tasglannan dùmhlaichte de dh’fhaidhlichean

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
gd: ’S e an aplacaid GNOME thùsail gus faidhlichean tasglainn ’s faidhlichean tasglainn dùmhlaichte fhosgladh, a chruthachadh ’s a dheasachadh a th’ ann am Manaidsear nan tasglann (air a bheil File Roller cuideachd).

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
gd: Cuiridh Manaidsear nan tasglannan taic ri roghainn fharsaing de dh’fhaidhlichean tasglainn, a’ gabhail a-steach:

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
gd: tasglannan gzip (.tar.gz, .tgz)

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
gd: tasglannan bzip (.tar.bz, .tbz)

en: zip archives (.zip)
gd: tasglannan zip (.zip)

en: xz archives (.tar.xz)
gd: tasglannan xz (.tar.xz)

en: Archive Manager
gd: Manaidsear nan tasglann

en: Create and modify an archive
gd: Cruthaich agus atharraich tasglann

en: zip;tar;extract;unpack;
gd: zip;tar;extract;unpack;dì-dhùmhlaich;dùmhlaichte;dùmhlachadh;

en: How to sort files
gd: Mar a sheòrsaichear na faidhlichean

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
gd: Na cuspairean-deuchainn a thèid a chleachdadh gus faidhlichean a sheòrsachadh. Seo na luachan a dh’fhaodadh a bhith ann: name, size, type, time, path.

en: Sort type
gd: Seòrsa an t-seòrsachaidh

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
gd: Co-dhiù am bi an seòrsachadh a’ dìreadh no a’ teàrnadh. Seo na luachan a dh’fhaodadh a bhith ann: ascending, descending.

en: List Mode
gd: Modh liosta

en: Use “all-files” to view all the files in the archive in a single list, use “as-folder” to navigate the archive as a folder.
gd: Cleachd “all-files” gus na h-uile faidhle san tasglann a shealltainn air an aon liosta, cleachd “as-folder” gus an tasglann a sheòladh mar phasgan.

en: Display type
gd: Seall an seòrsa

en: Display the type column in the main window.
gd: Seall colbh an seòrsa sa phrìomh uinneag.

en: Display size
gd: Seall am meud

en: Display the size column in the main window.
gd: Seall colbh a’ mheud sa phrìomh uinneag.

en: Display time
gd: Seall an t-àm

en: Display the time column in the main window.
gd: Seall colbh na h-ama sa phrìomh uinneag.

en: Display path
gd: Seall an t-slighe

en: Display the path column in the main window.
gd: Seall colbh na slighe sa phrìomh uinneag.

en: Name column width
gd: Leud aig colbh an ainm

en: The default width of the name column in the file list.
gd: An leud tùsail air colbh an ainm ann an liosta nam faidhlichean.

en: View the sidebar
gd: Seall am bàr-taoibh

en: Whether to display the sidebar.
gd: Co-dhiù an dèid am bàr-taoibh a shealltainn gus nach dèid.

en: Editors
gd: Deasaichean

en: List of applications entered in the “Open File” dialog and not associated with the file type.
gd: Liosta nan aplacaidean sa chòmhradh “Fosgail faidhle” nach eil dàimheach ris an seòrsa fhaidhle.

en: Compression level
gd: Ìre an dùmhlachaidh

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
gd: Ìre an dùmhlachaidh a thèid a chleachdadh nuair a chuirear faidhle ri tasglann. Seo na luachan a dh’fhaodadh a bhith ann: very-fast, fast, normal, maximum.

en: Encrypt the archive header
gd: Crioptaich bann-cinn na tasglainn

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
gd: An tèid bann-cinn na tasglainn a chrioptachadh gus nach tèid. Ma thèid am bann-cinn a chrioptachadh, bidh feum air facal-faire gus liosta de na tha san tasglann a shealltainn cuideachd.

en: Do not overwrite newer files
gd: Na sgrìobh thairis air faidhlichean nas ùire

en: Recreate the folders stored in the archive
gd: Ath-chruthaich na pasganan a tha san tasglann

en: Default volume size
gd: Meud iom-thasglainn tùsail

en: The default size for volumes.
gd: Am meud tùsail airson iom-thasglannan.

en: Extract Here
gd: Dì-dhùmhlaich an-seo

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
gd: Dì-dhùmhlaich an tasglann a thagh thu san ionad làithreach

en: Extract To…
gd: Dì-dhùmhlaich gu…

en: Extract the selected archive
gd: Dì-dhùmhlaich an tasglann a thagh thu

en: Could not add the files to the archive
gd: Cha deach leinn na faidhlichean a chur ris an tasglann

en: You don’t have the right permissions to read files from folder “%s”
gd: Chan eil cead agad gus faidhlichean a leughadh on phasgan “%s”

[ctx: Window title]
en: Add Files
gd: Cuir faidhlichean ris

en: _Options
gd: R_oghainnean

[ctx: Action]
note: load options
en: Load Options
gd: Luchdaich roghainnean

[ctx: Action]
note: save options
en: Save Options
gd: Sàbhail na roghainnean

note: clear options
en: Reset Options
gd: Ath-shuidhich na roghainnean

[ctx: Window title]
en: Load Options
gd: Luchdaich roghainnean

en: _Apply
gd: Cuir _an sàs

en: _Delete
gd: _Sguab às

[ctx: Window title]
en: Save Options
gd: Sàbhail na roghainnean

en: _Options Name:
gd: Ainm nan r_oghainnean:

en: _OK
gd: _Ceart ma-thà

note: Translators: %s is a filename
en: Password required for “%s”
gd: Tha feum air facal-faire airson “%s”

en: Wrong password.
gd: Facal-faire cearr.

en: Compress
gd: Dùmhlaich

en: Destination folder “%s” does not exist.
    
    Do you want to create it?
gd: Chan eil am pasgan-uidhe “%s” ann.
    
    A bheil thu airson a chruthachadh?

en: Create _Folder
gd: Cruthaich _pasgan

en: Extraction not performed
gd: Cha deach an dì-dhùmhlachadh a dhèanamh

en: Could not create the destination folder: %s.
gd: Cha b’ urrainn dhuinn am pasgan-uidhe a chruthachadh: %s.

en: You don’t have the right permissions to extract archives in the folder “%s”
gd: Chan eil cead agad gus tasglannan a dhì-dhùmhlachadh sa phasgan “%s”

[ctx: Window title]
en: Extract
gd: Dì-dhùmhlaich

en: There was an internal error trying to search for applications:
gd: Thachair mearachd inntearnail fhad ’s a bha sinn a’ lorg aplacaidean:

en: Archive type not supported.
gd: Cha chuirear taic ris an seòrsa tasglainn.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
gd: Cha deach àithne a stàladh airson faidhlichean dhen t-seòrsa “%s”
    A bheil thu airson àithne a lorg a dh’fhosglas am faidhle seo?

en: Could not open this file type
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an seòrsa faidhle seo fhosgladh

en: _Search Command
gd: _Lorg àithne

en: Enter a password for “%s”
gd: Cuir a-steach facal-faire agad airson “%s”

en: %s Properties
gd: Roghainnean %s

en: Update the file “%s” in the archive “%s”?
gd: A bheil thu airson am faidhle “%s” san tasglann “%s” ùrachadh?

note: secondary text
en: The file has been modified with an external application. If you don’t update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don’t update the files in the archive, all of your changes will be lost.
gd[0]: Chaidh %d fhaidhle atharrachadh le aplacaid taobh a-muigh. Thèid gach atharrachadh air chall mur ùraich thu na faidhlichean san tasglann.
gd[1]: Chaidh %d fhaidhle atharrachadh le aplacaid taobh a-muigh. Thèid gach atharrachadh air chall mur ùraich thu na faidhlichean san tasglann.
gd[2]: Chaidh %d faidhlichean atharrachadh le aplacaid taobh a-muigh. Thèid gach atharrachadh air chall mur ùraich thu na faidhlichean san tasglann.
gd[3]: Chaidh %d faidhle atharrachadh le aplacaid taobh a-muigh. Thèid gach atharrachadh air chall mur ùraich thu na faidhlichean san tasglann.

en: Update the files in the archive “%s”?
gd: A bheil thu airson na faidhlichean san tasglann “%s” ùrachadh?

en: _Update
gd: Ùraic_h

en: Update Files
gd: Ùraich na faidhlichean

en: Add files to the specified archive and quit the program
gd: Chuir faidhlichean ris an tasglann shònraichte agus fàg am prògram

en: ARCHIVE
gd: TASGLANN

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
gd: Chuir faidhlichean ris a’ faighneachd airson ainm na tasglainn agus fàg am prògram

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
gd: Dì-dhùmhlaich tasglannan dhan phasgan shònraichte agus fàg am prògram

en: FOLDER
gd: PASGAN

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
gd: Dì-dhùmhlaich tasglannan a’ faighneachd airson a’ phasgain-uidhe agus fàg am prògram

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
gd: Dì-dhùmhlaich susbaint nan tasglannan ann am pasgan na tasglainn agus fàg am prògram

en: Default folder to use for the “--add” and “--extract” commands
gd: Am pasgan a thèid a chleachdadh a ghnàth airson nan àitheantan “--add” agus “--extract”

en: Create destination folder without asking confirmation
gd: Cruthaich pasgan-uidhe gun a bhith ag iarraidh dearbhadh

en: Use the notification system to notify the operation completion
gd: Cleachd siostam nam brathan airson brath mu choileanas an obrachaidh

en: Start as a service
gd: Tòisich na sheirbheis

en: Show version
gd: Seall an tionndadh

[ctx: Window title]
en: Extract archive
gd: Dì-dhùmhlaich tasglann

en: — Create and modify an archive
gd: – Cruthaich agus atharraich tasglann

en: An archive manager for GNOME.
gd: Manaidsear thasglannan airson GNOME.

en: You don’t have the right permissions.
gd: Chan eil na ceadan iomchaidh agad.

en: This archive type cannot be modified
gd: Cha ghabh an seòrsa tasglainn seo atharrachadh

en: You can’t add an archive to itself.
gd: Chan urrainn dhut tasglann a chur na broinn fhèin.

note: Translators: %s is a filename.
en: Adding “%s”
gd: A’ cur ris “%s”

note: Translators: %s is a filename.
en: Extracting “%s”
gd: A’ dì-dhùmhlachadh “%s”

en: Archive not found
gd: Cha deach an tasglann a lorg

note: Translators: %s is a filename.
en: Removing “%s”
gd: A’ toirt air falbh “%s”

en: Could not find the volume: %s
gd: Cha deach leinn an iom-thasglann a lorg: %s

en: Deleting files from archive
gd: A’ sguabadh às faidhlichean on tasglann

en: Recompressing archive
gd: A’ dùmhlachadh na tasglainn às ùr

en: Decompressing archive
gd: A’ dì-dhùmhlachadh na tasglainn

en: Could not load the location
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an t-ionad a luchdadh

en: Could not create the archive
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an tasglann a chruthachadh

en: You have to specify an archive name.
gd: Feumaidh tu ainm na tasglainn a thoirt seachad.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
gd: Chan eil cead agad gus tasglann a chruthachadh sa phasgan seo

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
gd: Cha an t-ainm ùr co-ionnann ris an seann ainm, cuir a-steach ainm eile.

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
gd: Tha faidhle air a bheil “%s” ann mu thràth. A bheil thu airson seo a chur ’na àite?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
gd: Tha am faidhle ann an “%s” mar-thà. Ma chuireas tu seo na àite, thèid sgrìobhadh thairis air an t-susbaint a tha ann.

en: _Replace
gd: Cui_r ’na àite

en: Could not delete the old archive.
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an t-seann tasglann a sguabadh às.

[ctx: Window title]
en: Open
gd: Fosgail

en: All archives
gd: Na h-uile tasglann

en: All files
gd: Na h-uile faidhle

en: Operation completed
gd: Chaidh an t-obrachadh a choileanadh

en: Folder
gd: Pasgan

en: [read only]
gd: [ri leughadh a-mhàin]

en: Could not display the folder “%s”
gd: Cha deach leinn am pasgan “%s” a shealltainn

note: Translators: %s is a filename
en: Creating “%s”
gd: A’ cruthachadh “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Loading “%s”
gd: A’ luchdadh “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Reading “%s”
gd: A’ leughadh “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting the files from “%s”
gd: A’ sguabadh às na faidhlichean o “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Testing “%s”
gd: A’ dearbhadh “%s”

en: Getting the file list
gd: A’ faighinn liosta nam faidhlichean

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to “%s”
gd: A’ dèanamh lethbhreac de dh’fhaidhlichean gus an cur ri “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Adding the files to “%s”
gd: A’ cur na faidhlichean ri “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting the files from “%s”
gd: A’ dì-dhùmhlachadh na faidhlichean o “%s”

en: Copying the extracted files to the destination
gd: A’ cur lethbhreac dhe na faidhlichean air an dì-dhùmhlachadh dhan cheann-uidhe

note: Translators: %s is a filename
en: Saving “%s”
gd: A’ sàbhaladh “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Renaming the files in “%s”
gd: A’ toirt ainm ùr air na faidhlichean ann an “%s”

note: Translators: %s is a filename
en: Updating the files in “%s”
gd: Ag ùrachadh na faidhlichean ann an “%s”

en: %d file remaining | %'d files remaining
gd[0]: %d fhaidhle air fhàgail
gd[1]: %d fhaidhle air am fàgail
gd[2]: %d faidhlichean air am fàgail
gd[3]: %d faidhlichean air am fàgail

en: Please wait…
gd: Fuirich greiseag…

en: Extraction completed successfully
gd: Chaidh an dì-dhùmhlachadh a choileanadh

en: _Show the Files
gd: _Seall na faidhlichean

note: Translators: %s is a filename
en: “%s” created successfully
gd: Chaidh “%s” a chruthachadh

en: _Open the Archive
gd: F_osgail an tasglann

en: Command exited abnormally.
gd: Dh’fhàgadh an àithne gu mì-ghnàthach.

en: An error occurred while extracting files.
gd: Tachair mearachd le dì-dhùmhlachadh nam faidhlichean.

en: Could not open “%s”
gd: Cha deach leinn “%s” fhosgladh

en: An error occurred while loading the archive.
gd: Thachair mearachd le luchdadh na tasglainn.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
gd: Thachair mearachd le sguabadh às fhaidhlichean on tasglann.

en: An error occurred while adding files to the archive.
gd: Thachair mearachd le cur faidhlichean ris an tasglann.

en: An error occurred while testing archive.
gd: Thachair mearachd le dearbhadh na tasglainn.

en: An error occurred while saving the archive.
gd: Thachair mearachd le sàbhaladh na tasglainn.

en: An error occurred while renaming the files.
gd: Thachair mearachd le toirt ainm ùr air na faidhlichean.

en: An error occurred while updating the files.
gd: Tachair mearachd le ùrachadh nam faidhlichean.

en: An error occurred.
gd: Thachair mearachd.

en: Command not found.
gd: Cha deach an àithne a lorg.

en: Test Result
gd: Toradh an dearbhaidh

en: Could not perform the operation
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an t-obrachadh a dhèanamh

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
gd: A bheil thu airson am faidhle seo a chur ris an tasglann làithreach no fhosgladh na thasglann ùr?

en: Do you want to create a new archive with these files?
gd: A bheil thu airson tasglann ùr a chruthachadh leis na faidhlichean seo?

en: Create _Archive
gd: Cruthaich t_asglann

en: New Archive
gd: Tasglann ùr

en: Folders
gd: Pasganan

[ctx: File]
en: Size
gd: Meud

[ctx: File]
en: Type
gd: Seòrsa

[ctx: File]
en: Modified
gd: Air atharrachadh

[ctx: File]
en: Location
gd: Ionad

[ctx: File]
en: Name
gd: Ainm

[ctx: Action]
en: Extract
gd: Dì-dhùmhlaich

[ctx: Action]
en: Add Files
gd: Cuir faidhlichean ris

en: Find files by name
gd: Lorg faidhlichean le ainm

en: Go to the previous visited location
gd: Rach gun ionad air an do thadhail thu roimhe

en: Go to the next visited location
gd: Rach gun ath-ionad air an do thadhail thu

en: Go to the home location
gd: Rach gun ionad dachaigh

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
gd: _Ionad:

[ctx: Action]
en: Open
gd: Fosgail

en: Replace file “%s”?
gd: A bheil thu airson seo a chur an àite an fhaidhle “%s”?

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
gd: Tha faidhle eile ann an “%s” mar-thà air a bheil an aon ainm.

en: Replace _All
gd: Cuir an àite n_a h-uile

en: _Skip
gd: Gearr leum thairi_s air

en: Could not save the archive “%s”
gd: Cha b’ urrainn dhuinn an tasglann “%s” a shàbhaladh

en: Save
gd: Sàbhail

en: Last Output
gd: An t-às-chur mu dheireadh

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
gd: Tha an t-ainm ùr falamh, cuir a-steach ainm.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name “%s” is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
gd: Chan eil an t-ainm “%s” dligheach on a tha co-dhiù aon dhe na caractaran a leanas na bhroinn: %s, cuir a-steach ainm eile.

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
gd: Tha pasgan air a bheil “%s” ann mar-thà.
    
    %s

en: Please use a different name.
gd: Feuch an cleachd thu ainm eile.

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
gd: Tha faidhle air a bheil “%s” ann mar-thà.
    
    %s

en: Rename
gd: Thoir ainm ùr air

en: _New folder name:
gd: Ai_nm ùr a’ phasgain:

en: _New file name:
gd: Ai_nm ùr an fhaidhle:

en: _Rename
gd: Thoi_r ainm ùr air

en: Could not rename the folder
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ainm ùr a thoirt air a’ phasgan

en: Could not rename the file
gd: Cha b’ urrainn dhuinn ainm ùr a thoirt air an fhaidhle

note: Translators: %s are archive filenames
en: Moving the files from “%s” to “%s”
gd: A’ gluasad nam faidhlichean o “%s” gu “%s”

note: Translators: %s are archive filenames
en: Copying the files from “%s” to “%s”
gd: A’ cur lethbhreac dhe na faidhlichean o “%s” gu “%s”

en: Paste Selection
gd: Cuir ann na thagh thu

en: _Destination folder:
gd: _Pasgan-uidhe:

en: _Paste
gd: _Cuir ann

en: C_ommand Line Output:
gd: Às-chur na l_oidhne-àithne:

en: Could not display help
gd: Cha b’ urrainn dhuinn a’ chobhair a shealltainn

en: Change password visibility
gd: Atharraich faicsinneachd an fhacail-fhaire

en: _Add
gd: _Cuir ris

en: _Cancel
gd: _Sguir dheth

en: _Close
gd: _Dùin

en: C_reate
gd: C_ruthaich

en: _Extract
gd: Dì-dhù_mhlaich

en: _Open
gd: F_osgail

en: _Save
gd: _Sàbhail

en: Add
gd: Cuir ris

en: Include _files:
gd: Gabh a-steach _faidhlichean:

en: E_xclude files:
gd: Dùi_n a-mach faidhlichean:

en: _Exclude folders:
gd: Dùin a-mach _pasganan:

en: example: *.o; *.bak
gd: ball-eisimpleir: *.o; *.bak

en: Actions
gd: Gnìomhan

en: Add only if _newer
gd: Na cuir ris ach ma tha e _nas ùire

en: _Follow symbolic links
gd: _Lean air ceanglaichean samhlachail

en: _File
gd: _Faidhle

en: _New Archive…
gd: Tasgla_nn ùr…

en: _Open…
gd: F_osgail…

en: _Extract Files…
gd: Dì-dhù_mhlaich faidhlichean…

en: Save _As…
gd: Sàbhail m_ar…

en: _Test Integrity
gd: Dearbhaich an _treibhdhireas

en: Properties
gd: Roghainnean

en: _Edit
gd: D_easaich

en: Cu_t
gd: _Gearr às

en: _Copy
gd: Dèan lethbhrea_c

en: _Add Files…
gd: Cuir f_aidhlichean ris…

en: _Rename…
gd: Thoi_r ainm ùr air…

en: _Delete Files…
gd: Sguab às na fai_dhlichean…

en: _Select All
gd: Tagh na _h-uile

en: D_eselect All
gd: _Na tagh gin

en: _Find
gd: _Lorg

en: Set Pass_word…
gd: _Suidhich facal-faire…

en: _View
gd: _Sealladh

en: Sidebar
gd: Bàr-taoibh

en: View All _Files
gd: Seall na h-uile _faidhle

en: View as a F_older
gd: Seall na phas_gan

en: _Help
gd: Cob_hair

en: Contents
gd: Clàr-innse

en: _About
gd: _Mu dhèidhinn

en: _Quit
gd: _Fàg an-seo

en: _Password:
gd: _Facal-faire:

en: _All files
gd: N_a h-uile faidhle

en: _Selected files
gd: Na _faidhlichean a thagh thu

en: _Files:
gd: _Faidhlichean:

en: example: *.txt; *.doc
gd: ball-eisimpleir: *.txt; *.doc

en: _Keep directory structure
gd: _Cum structar nam pasganan

en: Do not _overwrite newer files
gd: Na sgrì_obh thairis air faidhlichean nas ùire

en: Dese_lect All
gd: _Na tagh gin

en: Show Hidden Files
gd: Seall faidhlichean falaichte

en: Go up one level
gd: Rach suas leibheil

en: Save As…
gd: Sàbhail mar…

en: Pass_word…
gd: _Facal-faire…

en: _Open With…
gd: F_osgail le…

en: _Extract…
gd: Dì-dhù_mhlaich…

en: Cut
gd: Gearr às

en: Copy
gd: Dèan lethbhreac

en: Paste
gd: Cuir ann

en: Delete
gd: Sguab às

en: _Filename:
gd: Ainm an _fhaidhle:

en: Location
gd: Ionad

en: _Encrypt the file list too
gd: Crioptaich liosta nam faidhlichean cuid_eachd

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
gd: Sgoilt nan iom-thasglannan de

en: _Other Options
gd: R_oghainnean eile

en: _Encrypt the file list
gd: Crioptaich liosta nam faidhlich_ean

[ctx: File]
en: Name:
gd: Ainm:

note: after the colon there is a folder name.
en: Location:
gd: Ionad:

note: after the colon there is a file type.
en: Type:
gd: Seòrsa:

en: Last modified:
gd: An t-atharrachadh mu dheireadh:

en: Archive size:
gd: Meud na tasglainn:

en: Content size:
gd: Meud na susbainte:

en: Compression ratio:
gd: Co-mheas an dùmhlachaidh:

en: Number of files:
gd: Àireamh de dh’fhaidhlichean:

en: S_elect the files you want to update:
gd: Tagh na faidhlich_ean a tha thu airson ùrachadh:
