file-roller - en to nl translation catalogue (298 entries)

en: File Roller
nl: File-roller

en: Open, modify and create compressed archive files
nl: Openen, bewerken en creëren van gecomprimeerde archiefbestanden

en: Archive Manager (also known as File Roller) is the default GNOME application for opening, creating, and modifying archive and compressed archive files.
nl: Archiefbeheer (ook bekend als File Roller) is de standaard Gnome-toepassing voor het openen, aanmaken en wijzigen van archiefbestanden en gecomprimeerde archiefbestanden.

en: Archive Manager supports a wide range of different archive files, including:
nl: Archiefbeheer ondersteunt een ruim aantal verschillende archiefbestanden, waaronder:

en: gzip archives (.tar.gz, .tgz)
nl: GZIP-archieven (.tar.gz, .tgz)

en: bzip archives (.tar.bz, .tbz)
nl: BZIP-archieven (.tar.bz, .tbz)

en: zip archives (.zip)
nl: ZIP-archieven (.zip)

en: xz archives (.tar.xz)
nl: XZ-archieven (.tar.xz)

en: Archive Manager
nl: Archiefbeheer

en: Create and modify an archive
nl: Archieven maken en wijzigen

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: zip;tar;extract;unpack;
nl: zip;tar;extract;unpack;archiveren;uitpakken;comprimeren;

en: How to sort files
nl: Hoe bestanden te sorteren

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
nl: Geeft aan welke criteria gebruikt worden om bestanden te sorteren. Mogelijke waardes zijn ‘name’, ‘size’, ‘type’, ‘time’ en ‘path’.

en: Sort type
nl: Sorteertype

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
nl: Geeft aan of er in oplopende of aflopende volgorde gesorteerd dient te worden. Mogelijke waardes zijn ‘ascending’ en ‘descending’.

en: List Mode
nl: Lijstmodus

en: Use “all-files” to view all the files in the archive in a single list, use “as-folder” to navigate the archive as a folder.
nl: Gebruik ‘all-files’ om alle bestanden in het archief als een enkele lijst te tonen. Gebruik ‘as-folder’ om het archief als een map door te bladeren.

en: Display type
nl: Type tonen

en: Display the type column in the main window.
nl: De kolom ‘type’ tonen in het hoofdvenster.

en: Display size
nl: Grootte tonen

en: Display the size column in the main window.
nl: De kolom ‘grootte’ tonen in het hoofdvenster.

en: Display time
nl: Tijd tonen

en: Display the time column in the main window.
nl: De kolom ‘tijd’ tonen in het hoofdvenster.

en: Display path
nl: Pad tonen

en: Display the path column in the main window.
nl: De kolom ‘pad’ tonen in het hoofdvenster.

en: Name column width
nl: Breedte van de naam-kolom

en: The default width of the name column in the file list.
nl: De standaardbreedte van de naamkolom in de bestandenlijst.

en: View the sidebar
nl: Zijbalk tonen

en: Whether to display the sidebar.
nl: Geeft aan of de zijbalk getoond wordt.

en: List of applications entered in the “Open File” dialog and not associated with the file type.
nl: Lijst van toepassingen die in het ‘Bestand openen’-venster ingevoerd zijn, maar niet aan het bestandstype gekoppeld zijn.

en: Compression level
nl: Compressieniveau

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very-fast, fast, normal, maximum.
nl: Het te gebruiken compressieniveau bij het toevoegen van bestanden aan een archief. Mogelijke waardes zijn ‘very-fast’, ‘fast’, ‘normal’ en ‘maximum’.

en: Encrypt the archive header
nl: De archief-header versleutelen

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
nl: Geeft aan of de archief-header versleuteld dient te worden. Als de header versleuteld wordt, is het wachtwoord ook nodig om een lijst van de inhoud van het archief te tonen.

en: Do not overwrite newer files
nl: Nieuwere bestanden niet overschrijven

en: Recreate the folders stored in the archive
nl: De mappen in het archief opnieuw aanmaken

en: Show/hide the extra options
nl: Extra opties tonen/verbergen

en: Whether to show other options. If set the extra options will be shown.
nl: Bepaalt of andere opties getoond worden. Indien ingesteld worden de extra opties getoond.

en: Default volume size
nl: Standaard volumegrootte

en: The default size for volumes.
nl: De standaard grootte voor volumes.

en: Extract Here
nl: Hier uitpakken

note: Translators: the current position is the current folder
en: Extract the selected archive to the current position
nl: Het geselecteerde archief uitpakken naar de huidige locatie

en: Extract To…
nl: Uitpakken naar…

en: Extract the selected archive
nl: Het geselecteerde archief uitpakken

en: Could not add the files to the archive
nl: Toevoegen van de bestanden aan het archief is mislukt

en: You don’t have the right permissions to read files from folder “%s”
nl: U beschikt niet over de rechten om bestanden in map ‘%s’ te lezen

[ctx: Window title]
en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: _Options
nl: _Voorkeuren

[ctx: Window title]
en: Load Options
nl: Voorkeuren openen

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: _Delete
nl: _Verwijderen

[ctx: Window title]
en: Save Options
nl: Voorkeuren opslaan

en: _Options Name:
nl: Naam _voorkeuren:

en: _OK
nl: _Oké

note: Translators: %s is a filename
en: Password required for “%s”
nl: ‘%s’ vereist een wachtwoord

en: Wrong password.
nl: Onjuist wachtwoord.

en: Compress
nl: Comprimeren

en: Destination folder “%s” does not exist.
    
    Do you want to create it?
nl: Doelmap ‘%s’ bestaat niet.
    
    Wilt u deze aanmaken?

en: Create _Folder
nl: _Nieuwe map

en: Extraction not performed
nl: Archief niet uitgepakt

en: Could not create the destination folder: %s.
nl: Aanmaken van de doelmap ‘%s’ is mislukt.

en: You don’t have the right permissions to extract archives in the folder “%s”
nl: U heeft geen rechten om archieven in de map ‘%s’ uit te pakken

[ctx: Window title]
en: Extract
nl: Uitpakken

en: Could not perform the operation
nl: Uitvoeren van de opdracht is mislukt

en: There was an internal error trying to search for applications:
nl: Interne fout bij het zoeken naar toepassingen:

en: Archive type not supported.
nl: Archieftype wordt niet ondersteund.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
nl: Er is geen toepassing geïnstalleerd voor ‘%s’-bestanden.
    Wilt u zoeken naar een toepassing om dit bestand te openen?

en: Could not open this file type
nl: Openen van dit bestandstype is mislukt

en: _Search Command
nl: _Zoekopdracht

en: Enter a password for “%s”
nl: Voer een wachtwoord voor ‘%s’ in

en: %s Properties
nl: Eigenschappen voor ‘%s’

en: Update the file “%s” in the archive “%s”?
nl: Bestand ‘%s’ in archief ‘%s’ bijwerken?

note: secondary text
en: The file has been modified with an external application. If you don’t update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %d files have been modified with an external application. If you don’t update the files in the archive, all of your changes will be lost.
nl[0]: Het bestand is door een externe toepassing aangepast. Als de versie in het archief niet bijgewerkt wordt, zullen alle wijzigingen verloren gaan.
nl[1]: %d bestanden zijn door een externe toepassing aangepast. Als de versies in het archief niet bijgewerkt worden, zullen alle wijzigingen verloren gaan.

en: Update the files in the archive “%s”?
nl: Bestanden in archief ‘%s’ bijwerken?

en: _Update
nl: _Bijwerken

en: Update Files
nl: Bestanden bijwerken

en: An archive manager for GNOME.
nl: Archiefbeheer voor Gnome.

en: Add files to the specified archive and quit the program
nl: bestanden toevoegen aan het opgegeven archief en programma afsluiten

en: ARCHIVE
nl: ARCHIEF

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
nl: naam voor het archief vragen, bestanden toevoegen en afsluiten

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
nl: Archieven uitpakken naar de opgegeven map en programma afsluiten

en: FOLDER
nl: MAP

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
nl: naam van de doelmap vragen, bestanden uitpakken en afsluiten

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
nl: inhoud van de archieven uitpakken in de archiefmap en de toepassing afsluiten

en: Default folder to use for the “--add” and “--extract” commands
nl: standaardmap voor het gebruik van de opdrachten ‘--add’ en ‘--extract’

en: Create destination folder without asking confirmation
nl: doelmap aanmaken zonder toestemming te vragen

en: Use the notification system to notify the operation completion
nl: notificatiesysteem gebruiken om afronding van de opdracht te melden

en: Start as a service
nl: Als service starten

en: Show version
nl: versie tonen

[ctx: Window title]
en: Extract archive
nl: Archief uitpakken

en: — Create and modify an archive
nl: — Een archief aanmaken en wijzigen

en: You don’t have the right permissions.
nl: U beschikt niet over de juiste rechten.

en: This archive type cannot be modified
nl: Dit archieftype kan niet gewijzigd worden

en: You can’t add an archive to itself.
nl: U kunt een archief niet aan zichzelf toevoegen.

note: Translators: %s is a filename.
en: Adding “%s”
nl: ‘%s’ toevoegen

note: Translators: %s is a filename.
en: Extracting “%s”
nl: ‘%s’ uitpakken

note: Translators: %s is a filename.
en: Removing “%s”
nl: ‘%s’ verwijderen

en: Could not find the volume: %s
nl: Vinden van volumen ‘%s’ is mislukt

en: Deleting files from archive
nl: Bestanden uit het archief verwijderen

en: Recompressing archive
nl: Archief opnieuw comprimeren

en: Decompressing archive
nl: Archief decomprimeren

en: Archive not found
nl: Archief niet gevonden

en: Could not load the location
nl: Openen van de locatie is mislukt

en: Could not create the archive
nl: Aanmaken van het archief is mislukt

en: You have to specify an archive name.
nl: U dient een archiefnaam op te geven.

en: You don’t have permission to create an archive in this folder
nl: U heeft geen rechten om een archief in deze map aan te maken

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is the same as old one, please type other name.
nl: De naam is gelijk aan de bestaande, gebruik een andere naam.

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
nl: Er bestaat al een bestand met de naam ‘%s’. Wilt u het vervangen?

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
nl: Het bestand bestaat al in ‘%s’. De inhoud zal worden overschreven bij vervanging.

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: Could not delete the old archive.
nl: Het oude archief kan niet verwijderd worden.

[ctx: Window title]
en: Open
nl: Openen

en: All archives
nl: Alle archieven

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Operation completed
nl: Opdracht voltooid

en: Folder
nl: Map

en: [read only]
nl: [alleen-lezen]

en: Could not display the folder “%s”
nl: Kan map ‘%s’ niet weergeven

note: Translators: %s is a filename
en: Creating “%s”
nl: ‘%s’ aanmaken

note: Translators: %s is a filename
en: Loading “%s”
nl: ‘%s’ laden

note: Translators: %s is a filename
en: Reading “%s”
nl: ‘%s’ lezen

note: Translators: %s is a filename
en: Deleting the files from “%s”
nl: Bestanden uit ‘%s’ verwijderen

note: Translators: %s is a filename
en: Testing “%s”
nl: ‘%s’ controleren

en: Getting the file list
nl: Bestandenlijst ophalen

note: Translators: %s is a filename
en: Copying the files to add to “%s”
nl: Bestanden kopiëren om ze aan ‘%s’ toe te voegen

note: Translators: %s is a filename
en: Adding the files to “%s”
nl: Bestanden aan ‘%s’ toevoegen

note: Translators: %s is a filename
en: Extracting the files from “%s”
nl: Uitpakken van bestanden uit ‘%s’

en: Copying the extracted files to the destination
nl: De uitgepakte bestanden naar de bestemming kopiëren

note: Translators: %s is a filename
en: Saving “%s”
nl: ‘%s’ opslaan

note: Translators: %s is a filename
en: Renaming the files in “%s”
nl: Bestanden in ‘%s’ hernoemen

note: Translators: %s is a filename
en: Updating the files in “%s”
nl: Bestanden in ‘%s’ bijwerken

en: %d file remaining | %'d files remaining
nl[0]: %d bestand resteert
nl[1]: %d bestanden resteren

en: Please wait…
nl: Een ogenblik geduld…

en: Extraction completed successfully
nl: Uitpakken voltooid

en: _Show the Files
nl: Bestanden _tonen

note: Translators: %s is a filename
en: “%s” created successfully
nl: ‘%s’ is aangemaakt

en: _Open the Archive
nl: Het archief _openen

en: Command exited abnormally.
nl: Opdracht abnormaal afgesloten.

en: An error occurred while extracting files.
nl: Het uitpakken van bestanden is mislukt.

en: Could not open “%s”
nl: Openen van ‘%s’ is mislukt

en: An error occurred while loading the archive.
nl: Het laden van het archief is mislukt.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
nl: Het verwijderen van bestanden uit het archief is mislukt.

en: An error occurred while adding files to the archive.
nl: Het toevoegen van bestanden aan het archief is mislukt.

en: An error occurred while testing archive.
nl: Het testen van het archief is mislukt.

en: An error occurred while saving the archive.
nl: Het opslaan van het archief is mislukt.

en: An error occurred while renaming the files.
nl: Hernoemen van de bestanden is mislukt.

en: An error occurred while updating the files.
nl: Bijwerken van de bestanden is mislukt.

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Command not found.
nl: Opdracht niet gevonden.

en: Test Result
nl: Testresultaten

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
nl: Wilt u dit bestand aan het huidig archief toevoegen of het bestand openen als een nieuw archief?

en: Do you want to create a new archive with these files?
nl: Wilt u een nieuw archief aanmaken met deze bestanden?

en: Create _Archive
nl: _Nieuw archief aanmaken

en: New Archive
nl: Nieuw archief

en: Folders
nl: Mappen

[ctx: File]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: File]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: File]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: File]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Action]
en: _Extract
nl: _Uitpakken

[ctx: Action]
en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Find files by name
nl: Bestanden op naam zoeken

en: Go to the previous visited location
nl: Naar vorige locatie

en: Go to the next visited location
nl: Naar vorige bezochte locatie

en: Go to the home location
nl: Naar hoofdmap gaan

note: Translators: after the colon there is a folder name.
en: _Location:
nl: _Locatie:

[ctx: Action]
en: Open
nl: Openen

en: Replace file “%s”?
nl: Bestand ‘%s’ vervangen?

en: Another file with the same name already exists in “%s”.
nl: Er bestaat al een bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Replace _Nothing
nl: _Niets vervangen

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: Could not save the archive “%s”
nl: Opslaan van het archief ‘%s’ is mislukt

en: Save
nl: Opslaan

en: Last Output
nl: Laatste uitvoer

note: Translators: the name references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: New name is void, please type a name.
nl: Een nieuwe naam ontbreekt, voer een naam in.

note: Translators: the %s references to a filename.  This message can appear when renaming a file.
en: Name “%s” is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
nl: De naam ‘%s’ is niet geldig omdat het een of meerdere van de volgende tekens bevat: %s. Kies een andere naam.

en: A folder named “%s” already exists.
    
    %s
nl: Map ‘%s’ bestaat al.
    
    %s

en: Please use a different name.
nl: Gebruik een andere naam.

en: A file named “%s” already exists.
    
    %s
nl: Bestand ‘%s’ bestaat al.
    
    %s

en: Rename
nl: Hernoemen

en: _New folder name:
nl: _Nieuwe mapnaam:

en: _New file name:
nl: _Nieuwe bestandsnaam:

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: Could not rename the folder
nl: Hernoemen van de map is mislukt

en: Could not rename the file
nl: Hernoemen van het archief is mislukt

note: Translators: %s are archive filenames
en: Moving the files from “%s” to “%s”
nl: Bestanden verplaatsen van ‘%s’ naar ‘%s’

note: Translators: %s are archive filenames
en: Copying the files from “%s” to “%s”
nl: Bestanden kopiëren van ‘%s’ naar ‘%s’

en: Paste Selection
nl: De selectie plakken

en: _Destination folder:
nl: _Doelmap:

en: _Paste
nl: _Plakken

en: C_ommand Line Output:
nl: Uitvoer opdrachtregel:

en: Could not display help
nl: Tonen hulptekst is mislukt

en: Change password visibility
nl: Zichtbaarheid wachtwoord wijzigen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: C_reate
nl: _Maken

en: _Extract
nl: _Uitpakken

en: _Open
nl: _Openen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: Load Options
nl: Voorkeuren openen

en: Save Options
nl: Voorkeuren opslaan

en: Reset Options
nl: Voorkeuren herstellen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Include _files:
nl: Bestanden _opnemen:

en: E_xclude files:
nl: Bestanden _uitsluiten:

en: _Exclude folders:
nl: Mappen _uitsluiten:

en: example: *.o; *.bak
nl: voorbeeld: *.o; *.bak

en: Actions
nl: Acties

en: Add only if _newer
nl: _Alleen toevoegen indien nieuwer

en: _Follow symbolic links
nl: Symbolische koppelingen _volgen

en: _File
nl: _Bestand

en: _New Archive…
nl: _Nieuw archief…

en: _Open…
nl: _Openen…

en: _Extract Files…
nl: _Uitpakken…

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: _Test Integrity
nl: Correctheid _testen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: _Edit
nl: Be_werken

en: Cu_t
nl: Knip_pen

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Add Files…
nl: Bestanden _toevoegen…

en: _Rename…
nl: _Hernoemen…

en: _Delete Files…
nl: Bestanden _verwijderen…

en: _Select All
nl: Alles _selecteren

en: D_eselect All
nl: _Niets selecteren

en: _Find
nl: _Zoeken

en: Set Pass_word…
nl: Wacht_woord instellen…

en: _View
nl: Beel_d

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: View All _Files
nl: _Alle bestanden weergeven

en: View as a F_older
nl: Weergeven als een _map

en: _Help
nl: _Hulp

en: Contents
nl: Inhoud

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: _About
nl: _Info

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _All files
nl: _Alle bestanden

en: _Selected files
nl: _Geselecteerde bestanden

en: _Files:
nl: _Bestanden:

en: example: *.txt; *.doc
nl: voorbeeld: *.txt; *.doc

[ctx: Action]
en: Extract
nl: Uitpakken

en: _Keep directory structure
nl: Mappenstructuur _behouden

en: Do not _overwrite newer files
nl: Nieuwere bestanden niet _overschrijven

en: Dese_lect All
nl: _Niets selecteren

en: Show Hidden Files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Go up one level
nl: Eén niveau omhoog

en: _Save As…
nl: Op_slaan als…

en: Pass_word…
nl: Wacht_woord…

en: _Properties
nl: Eigenscha_ppen

en: Side_bar
nl: Zij_balk

en: _Keyboard Shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _About Archive Manager
nl: _Over Archiefbeheer

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Show help
nl: Hulp tonen

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

[ctx: shortcut window]
en: Close window
nl: Venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Quit
nl: Afsluiten

[ctx: shortcut window]
en: Archive
nl: Archief

[ctx: shortcut window]
en: Create new archive
nl: Nieuw archief aanmaken

[ctx: shortcut window]
en: Open an archive
nl: Archief openen

[ctx: shortcut window]
en: Extract an archive
nl: Archief uitpakken

[ctx: shortcut window]
en: Save with another name
nl: Opslaan met andere naam

[ctx: shortcut window]
en: View archive properties
nl: Archiefeigenschappen bekijken

[ctx: shortcut window]
en: Rename file or folder in an archive
nl: Bestand of map in archief hernoemen

[ctx: shortcut window]
en: View
nl: Weergave

[ctx: shortcut window]
en: Display the tree view of the folders in the side pane
nl: Boomstructuur van mappen in zijbalk weergeven

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a list of files
nl: Inhoud van archief als bestandenlijst bekijken

[ctx: shortcut window]
en: View the content of an archive as a folder structure
nl: Inhoud van archief als mappenstructuur bekijken

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: shortcut window]
en: Common
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Find
nl: Zoeken

[ctx: shortcut window]
en: Select all
nl: Alles selecteren

[ctx: shortcut window]
en: Deselect all
nl: Selectie opheffen

[ctx: shortcut window]
en: Delete files or folders from an archive
nl: Mappen of bestanden uit archief verwijderen

[ctx: shortcut window]
en: Stop the operation
nl: Bewerking stoppen

en: _Open With…
nl: _Openen met…

en: Open _Item Location
nl: Bestandslocat_ie openen

en: _Extract…
nl: _Uitpakken…

en: Cut
nl: Knippen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Paste
nl: Plakken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: _Filename:
nl: _Bestandsnaam:

en: Location
nl: Locatie

en: _Encrypt the file list too
nl: Bestandenlijst ook ver_sleutelen

note: this is part of a sentence, for example "split into volumes of 10.0 MB", where MB stands for megabyte.
en: Split into _volumes of
nl: Splitsen in _volumina van

en: _Other Options
nl: _Overige instellingen

en: _Encrypt the file list
nl: Bestandenlijst ver_sleutelen

[ctx: File]
en: Name:
nl: Naam:

note: after the colon there is a folder name.
en: Location:
nl: Locatie:

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd op:

en: Archive size:
nl: Archiefgrootte:

en: Content size:
nl: Inhoudsgrootte:

en: Compression ratio:
nl: Compressieverhouding:

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: S_elect the files you want to update:
nl: S_electeer de bestanden die u wilt bijwerken:
