filelight - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Select path to ignore
az: Nzəzrə alınmayacaq qovluğu seçmək

en: Folder already ignored
az: Qovluq artıq nəzərə alınmır

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
az: <qt> <i>"%1"</i> ünvanında yerləşən qovluq <b>rekursiv</b> olaraq və  <b>həmişəlik</b> silinəcək.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
az: <qt><i>"%1"</i> qovluğu <b>həmişəlik</b> silinəcək.</qt>

en: &Delete
az: &silin

en: Graphical disk-usage information
az: İstifadə olunan disk sahəsinin analizi

en: Maintainer
az: Himayəçi

en: Original author
az: Əsas müəllifi

en: Help and support
az: Kömək və dəstək

en: Inspiration
az: İdeya

en: Original documentation
az: Sənədləşmənin müəllifi

en: Icon
az: Nişan

en: Path or URL to scan
az: Axtarış üçün Yol və ya URL

en: Select Folder to Scan
az: Analiz üçün qovluğu seçmək

en: Folder not found: %1
az: Tapılmayan qovluq: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Scan
az: Analiz edin

[ctx: @item:inmenu]
en: Settings
az: Ayarlar

[ctx: @item:inmenu]
en: Help
az: Kömək

[ctx: @action]
en: Quit
az: Çıxış

[ctx: @action configure app]
en: Configure…
az: Tənzimləyin...

[ctx: @action]
en: Open Handbook
az: Sorğu kitabçasını açın

[ctx: @action opens about app page]
en: About
az: Haqqında

[ctx: @action]
en: Go to Overview
az: Ümumi baxış

[ctx: @action]
en: Up
az: Yuxarı

[ctx: @action]
en: Rescan
az: Təkrar analiz edin

[ctx: @action]
en: Stop
az: Dayandırın

[ctx: @action]
en: Zoom In
az: Yaxınlaşdırın

[ctx: @action]
en: Zoom Out
az: Uzaqlaşdırın

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
az[0]: %1 Fayl (%2%)
az[1]: %1 Fayl (%2%)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
az[0]: %1 Fayl
az[1]: %1 Fayl

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
az[0]: %1 Fayl, %2
az[1]: %1 Fayl, %2

en: No data available
az: Əlçatan məlumat yoxdur

[ctx: @title]
en: Overview
az: Ümumi baxış

[ctx: @title]
en: Welcome to Filelight
az: Filelight-a xoş gəldiniz
