filelight - en to et translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Scan
et: &Uurimine

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
et: Asukohariba

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
et: Vaateriba

en: Select path to ignore
et: Eiratava asukoha valimine

en: That folder is already set to be excluded from scans.
et: Kataloog on juba määratud uurimisest välja jääma.

en: Folder already ignored
et: Kataloogi juba eiratakse

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
et: <qt>Kataloog <i>'%1'</i> kustutatakse <b>rekursiivselt</b> ja <b>jäädavalt</b>.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
et: <qt><i>'%1'</i> kustutatakse <b>jäädavalt</b>.</qt>

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Error while deleting
et: Viga kustutamisel

[ctx: Go to the last path viewed]
en: Back
et: Tagasi

[ctx: Go to forward in the history of paths viewed]
en: Forward
et: Edasi

en: Graphical disk-usage information
et: Graafiline kettakasutuse teave

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Original author
et: Algne autor

en: Help and support
et: Abi ja toetus

en: Inspiration
et: Innustus

en: Original documentation
et: Algne dokumentatsioon

en: Icon
et: Ikoon

en: Path or URL to scan
et: Uuritav asukoht või URL

en: Select Folder to Scan
et: Uuritava kataloogi valimine

en: The entered URL cannot be parsed; it is invalid.
et: Sisestatud URL-i parsimine nurjus, see on vigane.

en: Filelight only accepts absolute paths, eg. /%1
et: Filelight tunnistab ainult absoluutseid asukohti, nt. /%1

en: Folder not found: %1
et: Kataloogi ei leitud: %1

en: Unable to enter: %1
    You do not have access rights to this location.
et: Sisenemine nurjus: %1
    Sul ei ole selles asukohas õigusi.

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
et[0]: %1 fail (%2%)
et[1]: %1 faili (%2)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
et[0]: %1 fail
et[1]: %1 faili

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
et[0]: %1 fail, %2
et[1]: %1 faili, %2
