filelight - en to ka translation catalogue (76 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Scan
ka: &სკანირება

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ka: &ხედი

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
ka: მდებარეობის ხელსაწყოების ზოლი

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
ka: ხელსაწყოთა ზოლის ნახვა

en: Select path to ignore
ka: აირჩიეთ დასაიგნორებელი ბილიკი

en: That folder is already set to be excluded from scans.
ka: ეს საქაღალდე სკანირებიდან უკვე ამოღებულია.

en: Folder already ignored
ka: საქაღალდე უკვე დაიგნორებულია

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
ka: <qt>საქაღალდე მისამართზე <i>'%1'</i> <b>რეკურსიულად</b> და <b>სამუდამოდ</b> წაიშლება.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
ka: <qt><i>'%1'</i> <b>სამუდამოდ</b> წაიშლება.</qt>

en: &Delete
ka: &წაშლა

en: Error while deleting
ka: შეცდომა წაშლისას

[ctx: Go to the last path viewed]
en: Back
ka: უკან

[ctx: Go to forward in the history of paths viewed]
en: Forward
ka: წინ

en: Graphical disk-usage information
ka: გრაფიკული დისკზე-ადგილის ინფორმაცია

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Harald Sitter
ka: ჰერალდ სიტერი

en: QtQuick Port
ka: QtQuick -ის პორტი

en: Original author
ka: საწყისი ავტორი

en: Inspiration
ka: ინსპირაცია

en: Original documentation
ka: საწყისი დოკუმენტაცია

en: Icon
ka: ხატულა

en: Path or URL to scan
ka: დასასკანერებელი ბილიკი ან URL

en: Select Folder to Scan
ka: აირჩიეთ დასასკანერებელი საქაღალდეები

en: The entered URL cannot be parsed; it is invalid.
ka: შეყვანილი URL-ის დამუშავების შეცდომა. ის არასწორია.

en: Filelight only accepts absolute paths, eg. /%1
ka: Filelight მხოლოდ აბსოლუტურ ბილიკებს ამუშავებს. მაგ: /%1

en: Folder not found: %1
ka: საქაღალდე ვერ ვიპოვე: %1

en: Unable to enter: %1
    You do not have access rights to this location.
ka: %1-ში შესვლის შეცდომა
    ამ მდებარეობასთან წვდომა არ გაგაჩნიათ.

[ctx: @item:inmenu]
en: Scan
ka: სკანირება

[ctx: @item:inmenu]
en: Settings
ka: &მორგება

[ctx: @item:inmenu]
en: Help
ka: დახმარება

[ctx: @action]
en: Scan Folder
ka: საქაღალდის სკანირება

[ctx: @action]
en: Scan Home Folder
ka: საწყისი საქაღალდის სკანირება

[ctx: @action]
en: Scan Root Folder
ka: Root საქაღალდის სკანირება

[ctx: @action]
en: Quit
ka: დატოვება

[ctx: @action configure app]
en: Configure…
ka: მორგება…

[ctx: @title:window]
en: Configure
ka: მორგება

[ctx: @action]
en: Open Handbook
ka: სახელმძღვანელოს გახსნა

[ctx: @action opens about app page]
en: About
ka: შესახებ

[ctx: @info:status]
en: No files.
ka: ფაილების გარეშე.

[ctx: @info:status]
en: 1 file | %1 files
ka[0]: 1 ფაილი
ka[1]: %1 ფაილი

[ctx: @info:status]
en: Aborting Scan...
ka: სკანირების გაუქმება...

[ctx: @action]
en: Go to Overview
ka: მიმოხილვაზე გადასვლა

[ctx: @action]
en: Up
ka: მაღლა

[ctx: @action]
en: Rescan
ka: თავიდან სკანირება

[ctx: @action]
en: Stop
ka: შეჩერება

[ctx: @action]
en: Zoom In
ka: გადიდება

[ctx: @action]
en: Zoom Out
ka: დაპატარავება

[ctx: @action Open file or directory from context menu]
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: @action]
en: Open Terminal Here
ka: ტერმინალის აქ გასნა

[ctx: @action focuses the filelight view on a given map segment]
en: Center Map Here
ka: რუკის აქ დაცენტრება

[ctx: @action]
en: Add to Do Not Scan List
ka: &არ-სკანირების სიაში ჩამატება

[ctx: @action rescan filelight map]
en: Rescan
ka: თავიდან სკანირება

[ctx: @action]
en: Copy to clipboard
ka: &ბუფერში კოპირება

[ctx: @action delete file or folder]
en: Delete
ka: წაშლა

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
ka[0]: %1 ფაილი (%2%)
ka[1]: %1 ფაილი (%2%)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
ka[0]: %1 ფაილი
ka[1]: %1 ფაილი

[ctx: part of tooltip indicating that the item under the mouse is clickable]
en: Click to go up to parent directory
ka: დააწკაპუნეთ მშობელ საქაღალდეზე გადასასვლელად

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
ka[0]: %1 ფაილი, %2
ka[1]: %1 ფაილი, %2

en: No data available
ka: მონაცემები მიუწვდომელია

[ctx: @title]
en: Overview
ka: მიმოხილვა

[ctx: @title]
en: Welcome to Filelight
ka: მოგესალმებით Firelight-ში

[ctx: @title]
en: Scanning
ka: სკანირება

[ctx: @title]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @title:group]
en: Color Scheme
ka: ფერების სქემა

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: Rainbow
ka: ცისარტყელა

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: System colors
ka: სისტემის ფერები

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: High contrast
ka: მაღალი კონტრასტი

[ctx: @label:slider]
en: Contrast
ka: კონტრასტი

[ctx: @checkbox]
en: Show small files
ka: პატარა ფაილების ჩვენება

[ctx: @label]
en: Do not scan these folders:
ka: ეს საქაღალდეები არ დასკანირდება:

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Remove
ka: წაშლა

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Add…
ka: დამატება…

[ctx: @checkbox]
en: Scan across filesystem boundaries
ka: ფაილური სისტემის საზღვრებში სკანირება

[ctx: @checkbox]
en: Exclude remote filesystems
ka: დაშორებული ფაილური სისტემების გამორიცხვა

en: 
    %1 file, with an average size of %2 | 
    %1 files, with an average size of %2
ka[0]: 
    %1 ფაილი. საშუალო ზომით %2
ka[1]: 
    %1 ფაილი. საშუალო ზომით %2
