filelight - en to lt translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Scan
lt: &Skenuoti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
lt: Vietos įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
lt: Rodymo įrankinė

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
lt: <qt>Aplankas <i>„%1“</i> bus pilnai <b>rekursyviai</b> ir <b>galutinai</b> ištrintas.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
lt: <qt><i>„%1“</i> bus <b>galutinai</b> ištrintas.</qt>

en: &Delete
lt: &Trinti

en: Error while deleting
lt: Klaida trinant

[ctx: Go to the last path viewed]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: Go to forward in the history of paths viewed]
en: Forward
lt: Pirmyn

en: Graphical disk-usage information
lt: Grafinė disko naudojimo informacija

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Help and support
lt: Pagalba ir palaikymas

en: Inspiration
lt: Įkvėpimas

en: Original documentation
lt: Pradinė dokumentacija

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Select Folder to Scan
lt: Parinkite aplanką skenavimui

en: The entered URL cannot be parsed; it is invalid.
lt: Įvestas URL negali būti panaudotas, nes jis neteisingas.

en: Filelight only accepts absolute paths, eg. /%1
lt: Filelight priima tik absoliučius kelius, pavyzdžiui /%1

en: Folder not found: %1
lt: Nerastas aplankas: %1

en: Unable to enter: %1
    You do not have access rights to this location.
lt: Nepavyko įeiti į: %1
    Jūs neturite teisės įeiti į šią vietą.
