filelight - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Select path to ignore
lt: Pasirinkite kelią, kurio nepaisyti

en: Folder already ignored
lt: Aplankas jau nepaisomas

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
lt: <qt>Aplankas ties <i>„%1“</i> bus <b>rekursyviai</b> ir <b>visam laikui</b> ištrintas.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
lt: <qt><i>„%1“</i> bus <b>visam laikui</b> ištrintas.</qt>

en: &Delete
lt: &Ištrinti

[ctx: @info:notification]
en: Error while deleting: %1
lt: Klaida ištrinant: %1

en: Graphical disk-usage information
lt: Grafinė disko naudojimo informacija

en: (C) 2006 Max Howell
    (C) 2008-2014 Martin Sandsmark
    (C) 2017-2022 Harald Sitter
lt: (C) 2006 Max Howell
    (C) 2008–2014 Martin Sandsmark
    (C) 2017–2022 Harald Sitter

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: QtQuick Port
lt: QtQuick realizavimas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Help and support
lt: Pagalba ir palaikymas

en: Inspiration
lt: Įkvėpimas

en: Original documentation
lt: Pradinė dokumentacija

en: Icon
lt: Piktograma

en: Path or URL to scan
lt: Kelias ar URL, kurį skenuoti

en: Select Folder to Scan
lt: Pasirinkite, kurį aplanką skenuoti

en: The entered URL cannot be parsed
lt: Įvestas URL negali būti išnagrinėtas

en: it is invalid.
lt: jis neteisingas.

en: Filelight only accepts absolute paths
lt: Filelight priima tik absoliučius kelius

en: eg. /%1
lt: pvz., /%1

en: Folder not found: %1
lt: Aplankas nerastas: %1

en: Unable to enter: %1
lt: Nepavyko įeiti į: %1

en: You do not have access rights to this location.
lt: Jūs neturite prieigos teisių įeiti į šią vietą.

[ctx: @item:inmenu]
en: Scan
lt: Skenuoti

[ctx: @item:inmenu]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @item:inmenu]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @action Scan home folder]
en: Home Folder
lt: Namų aplankas

[ctx: @action Scan root folder]
en: Root Folder
lt: Šakninis aplankas

[ctx: @action Scan a user-selected folder]
en: Choose Folder…
lt: Pasirinkti aplanką…

[ctx: @action Scan another folder]
en: Other Folder…
lt: Kitas aplankas…

[ctx: @action]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: @action configure app]
en: Configure…
lt: Konfigūruoti…

[ctx: @title:window]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @action]
en: Open Handbook
lt: Atverti žinyną

[ctx: @action opens about app page]
en: About
lt: Apie

[ctx: @info:status]
en: Failed to abort scan
lt: Nepavyko nutraukti skenavimo

[ctx: @info:status]
en: No files shown.
lt: Nerodoma jokių failų.

[ctx: @info:status]
en: 1 file shown | %1 files shown
lt[0]: Rodomas 1 failas
lt[1]: Rodomi %1 failai
lt[2]: Rodoma %1 failų
lt[3]: Rodomas %1 failas

[ctx: @action]
en: Go to Overview
lt: Eiti į apžvalgą

[ctx: @action]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: @action]
en: Rescan
lt: Skenuoti iš naujo

[ctx: @action]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: @action]
en: Zoom In
lt: Didinti

[ctx: @action]
en: Zoom Out
lt: Mažinti

[ctx: @action Open file or directory from context menu]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: @action]
en: Open Terminal Here
lt: Atverti čia terminalą

[ctx: @action focuses the filelight view on a given map segment]
en: Center Map Here
lt: Centruoti žemėlapį čia

[ctx: @action]
en: Add to Do Not Scan List
lt: Pridėti į neskenavimo sąrašą

[ctx: @action rescan filelight map]
en: Rescan
lt: Skenuoti iš naujo

[ctx: @action]
en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į iškarpinę

[ctx: @action delete file or folder]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
lt[0]: %1 failas (%2%)
lt[1]: %1 failai (%2%)
lt[2]: %1 failų (%2%)
lt[3]: %1 failas (%2%)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

[ctx: part of tooltip indicating that the item under the mouse is clickable]
en: Click to go up to parent directory
lt: Spustelėkite, norėdami pereiti į virškatalogį

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
lt[0]: %1 failas, %2
lt[1]: %1 failai, %2
lt[2]: %1 failų, %2
lt[3]: %1 failas, %2

en: No data available
lt: Nėra prieinamų duomenų

[ctx: @title]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: @title]
en: Welcome to Filelight
lt: Jus sveikina Filelight

[ctx: @info]
en: Filelight analyzes disk usage so you can see what's using lots of space. Choose a folder to proceed:
lt: Filelight ištiria diske naudojamą vietą, kad galėtumėte pamatyti, kas užima daug vietos. Norėdami tęsti, pasirinkite aplanką:

[ctx: @title]
en: Scanning
lt: Skenuojama

[ctx: @title]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:group]
en: Color Scheme
lt: Spalvų rinkinys

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: Rainbow
lt: Vaivorykštė

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: System colors
lt: Sistemos spalvos

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: High contrast
lt: Didelis kontrastas

[ctx: @label:slider]
en: Contrast
lt: Kontrastas

[ctx: @checkbox]
en: Show small files
lt: Rodyti mažus failus

[ctx: @label]
en: Do not scan these folders:
lt: Neskenuoti šių aplankų:

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Remove
lt: Šalinti

[ctx: @checkbox]
en: Scan across filesystem boundaries
lt: Skenuoti už failų sistemos ribų

[ctx: @checkbox]
en: Exclude remote filesystems
lt: Išskyrus nuotolines failų sistemas

en: 
    %1 file, with an average size of %2 | 
    %1 files, with an average size of %2
lt[0]: 
    %1 failas, vidutinis dydis – %2
lt[1]: 
    %1 failai, vidutinis dydis – %2
lt[2]: 
    %1 failų, vidutinis dydis – %2
lt[3]: 
    %1 failas, vidutinis dydis – %2
