filelight - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Select path to ignore
lv: Norādiet ignorējamo ceļu

en: Folder already ignored
lv: Mape jau tiek ignorēta

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
lv: <qt>Mape <i>„%1“</i> tiks <b>rekursīvi</b> un <b>neatgriezeniski</b> dzēsta.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
lv: <qt><i>„%1“</i> tiks <b>neatgriezeniski</b> dzēsts.</qt>

en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @info:notification]
en: Error while deleting: %1
lv: Kļūda dzēšot: %1

en: Graphical disk-usage information
lv: Diska izlietojuma grafiska reprezentācija

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: QtQuick Port
lv: „QtQuick“ ports

en: Original author
lv: Pirmais autors

en: Help and support
lv: Palīdzība un atbalsts

en: Inspiration
lv: Iedvesma

en: Original documentation
lv: Oriģinālā dokumentācija

en: Icon
lv: Ikona

en: Path or URL to scan
lv: Skenējamais ceļš vai URL

en: Select Folder to Scan
lv: Atlasīt skenējamo mapi

en: The entered URL cannot be parsed
lv: Ievadīto URL adresi neizdodas parsēt

en: it is invalid.
lv: tā nav derīga.

en: Filelight only accepts absolute paths
lv: „Filelight“ pieņem tikai absolūtus ceļus

en: eg. /%1
lv: piemēram, /%1

en: Folder not found: %1
lv: Mape nav atrasta: %1

en: Unable to enter: %1
lv: Nevar ieiet: %1

en: You do not have access rights to this location.
lv: Jums nav piekļuves tiesību šai vietai.

[ctx: @item:inmenu]
en: Scan
lv: Skenēt

[ctx: @item:inmenu]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @item:inmenu]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: @action Scan home folder]
en: Home Folder
lv: Mājas mape

[ctx: @action Scan root folder]
en: Root Folder
lv: Saknes mape

[ctx: @action Scan a user-selected folder]
en: Choose Folder…
lv: Izvēlēties mapi…

[ctx: @action Scan another folder]
en: Other Folder…
lv: Cita mape…

[ctx: @action]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: @action configure app]
en: Configure…
lv: Konfigurēt…

[ctx: @title:window]
en: Configure
lv: Konfigurācija

[ctx: @action]
en: Open Handbook
lv: Atvērt rokasgrāmatu

[ctx: @action opens about app page]
en: About
lv: Par

[ctx: @info:status]
en: Failed to abort scan
lv: Neizdevās izbeigt skenēšanu

[ctx: @info:status]
en: No files shown.
lv: Nav datņu, ko parādīt.

[ctx: @info:status]
en: 1 file shown | %1 files shown
lv[0]: Parādīta %1 datne
lv[1]: Parādītas %1 datnes
lv[2]: Parādītas %1 datnes

[ctx: @action]
en: Go to Overview
lv: Iet uz pārskatu

[ctx: @action]
en: Up
lv: Augšup

[ctx: @action]
en: Rescan
lv: Pārskenēt

[ctx: @action]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: @action]
en: Zoom In
lv: Pietuvināt

[ctx: @action]
en: Zoom Out
lv: Attālināt

[ctx: @action Open file or directory from context menu]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: @action]
en: Open Terminal Here
lv: Atvērt šo mapi terminālī

[ctx: @action focuses the filelight view on a given map segment]
en: Center Map Here
lv: Centrēt diagrammu šajā vietā

[ctx: @action]
en: Add to Do Not Scan List
lv: Pievienot ignorēšanas sarakstam

[ctx: @action rescan filelight map]
en: Rescan
lv: Pārskenēt

[ctx: @action]
en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @action delete file or folder]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
lv[0]: %1 datne (%2%)
lv[1]: %1 datnes (%2%)
lv[2]: %1 datņu (%2%)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
lv[0]: %1 datne
lv[1]: %1 datnes
lv[2]: %1 datņu

[ctx: part of tooltip indicating that the item under the mouse is clickable]
en: Click to go up to parent directory
lv: Spiest, lai dotos uz augstāku direktoriju

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
lv[0]: %1 datne, %2
lv[1]: %1 datnes, %2
lv[2]: %1 datņu, %2

en: No data available
lv: Nav informācijas

[ctx: @title]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: @title]
en: Welcome to Filelight
lv: Laipni lūgti programmā „Filelight“!

[ctx: @info]
en: Filelight analyzes disk usage so you can see what's using lots of space. Choose a folder to proceed:
lv: „Filelight“ analizē diska lietojumu, ļaujot redzēt, kas diskā aizņem daudz vietas. Lai turpinātu, izvēlieties mapi:

[ctx: @title]
en: Scanning
lv: Skenēšana

[ctx: @title]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:group]
en: Color Scheme
lv: Krāsu shēma

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: Rainbow
lv: Varavīksne

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: System colors
lv: Sistēmas krāsas

[ctx: @option:radio a color scheme variant]
en: High contrast
lv: Augsts kontrasts

[ctx: @label:slider]
en: Contrast
lv: Kontrasts

[ctx: @checkbox]
en: Show small files
lv: Rādīt mazās datnes

[ctx: @label]
en: Do not scan these folders:
lv: Neskenēt šīs mapes:

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Add…
lv: Pievienot…

[ctx: @action:button remove list entry]
en: Remove
lv: Noņemt

[ctx: @checkbox]
en: Scan across filesystem boundaries
lv: Skenēt, neievērojot datņu sistēmas robežas

[ctx: @checkbox]
en: Exclude remote filesystems
lv: Ignorēt attālās datņu sistēmas

en: 
    %1 file, with an average size of %2 | 
    %1 files, with an average size of %2
lv[0]: 
    %1 datne ar vidējo izmēru %2
lv[1]: 
    %1 datnes ar vidējo izmēru %2
lv[2]: 
    %1 datņu ar vidējo izmēru %2
