filelight - en to sk translation catalogue (51 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Scan
sk: Pre&hľadať

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
sk: Panel umiestenia

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
sk: Panel nástrojov Zobraziť

en: Select path to ignore
sk: Vyberte cestu na vylúčenie

en: That folder is already set to be excluded from scans.
sk: Tento priečinok už je vylúčený z prehľadávania.

en: Folder already ignored
sk: Priečinok je už ignorovaný

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
sk: <qt>Priečinok <i>'%1'</i> bude <b>rekurzívne</b> a <b>nenávratne</b> odstránený.</qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
sk: <qt><i>'%1'</i> bude <b>nenávratne</b> odstránený.</qt>

en: &Delete
sk: O&dstrániť

en: Error while deleting
sk: Chyba pri odstraňovaní

[ctx: Go to the last path viewed]
en: Back
sk: Späť

[ctx: Go to forward in the history of paths viewed]
en: Forward
sk: Dopredu

en: Graphical disk-usage information
sk: Grafické informácie o využití disku

en: Maintainer
sk: Správca

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Help and support
sk: Pomocník a podpora

en: Inspiration
sk: Inšpirácia

en: Original documentation
sk: Pôvodná dokumentácia

en: Icon
sk: Ikona

en: Path or URL to scan
sk: Cesta alebo URL na prehľadanie

en: Select Folder to Scan
sk: Vyberte priečinok, ktorý chcete prehľadať

en: The entered URL cannot be parsed; it is invalid.
sk: Zadanú URL adresu sa nepodarilo spracovať, pretože je neplatná.

en: Filelight only accepts absolute paths, eg. /%1
sk: Filelight akceptuje iba absolútne cesty, napr. /%1

en: Folder not found: %1
sk: Priečinok sa nenašiel: %1

en: Unable to enter: %1
    You do not have access rights to this location.
sk: Nepodarilo sa vstúpiť do: %1
    K tomuto umiestneniu nemáte prístupové práva.

[ctx: @item:inmenu]
en: Scan
sk: Prehľadať

[ctx: @item:inmenu]
en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: @item:inmenu]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: @action]
en: Scan Folder
sk: Prehľadať priečinok

[ctx: @action]
en: Scan Home Folder
sk: Prehľadať domovský priečinok

[ctx: @action]
en: Scan Root Folder
sk: Prehľadať koreňový priečinok

[ctx: @action]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: @action configure app]
en: Configure…
sk: Nastaviť...

[ctx: @action]
en: Open Handbook
sk: Otvoriť príručku

[ctx: @action opens about app page]
en: About
sk: O aplikácii

[ctx: @info:status]
en: No files.
sk: Žiadne súbory.

[ctx: @info:status]
en: 1 file | %1 files
sk[0]: 1 Súbor
sk[1]: %1 súbory
sk[2]: %1 súbory

[ctx: @info:status]
en: Aborting Scan...
sk: Ruší sa prehľadávanie...

[ctx: @action]
en: Up
sk: Hore

[ctx: @action]
en: Rescan
sk: Znovu prehľadať

[ctx: @action]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: @action]
en: Zoom In
sk: Priblížiť

[ctx: @action]
en: Zoom Out
sk: Oddialiť

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File (%2%) | %1 Files (%2%)
sk[0]: %1 Súbor (%2%)
sk[1]: %1 Súbory (%2%)
sk[2]: %1 Súborov (%2%)

[ctx: Tooltip of folder, %1 is number of files]
en: %1 File | %1 Files
sk[0]: %1 Súbor
sk[1]: %1 Súbory
sk[2]: %1 Súborov

[ctx: Scanned number of files and size so far]
en: %1 File, %2 | %1 Files, %2
sk[0]: %1 Súbor, %2
sk[1]: %1 Súbory, %2
sk[2]: %1 Súborov, %2

en: No data available
sk: Údaje nedostupné

[ctx: @title]
en: Overview
sk: Prehľad

[ctx: @title]
en: Welcome to Filelight
sk: Vitajte vo Filelight
