filelight - en to ug translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Scan
ug: شويلىلا(&S)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
ug: ئورۇن قورال بالدىقى

note: i18n: ectx: ToolBar (viewToolBar)
en: View Toolbar
ug: كۆرۈنۈش ۋە جايلاشتۇرۇش قورال ئىستونى

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: Error while deleting
ug: ئۆچۈرۈشتە خاتالىق كۆرۈلدى

[ctx: Go to the last path viewed]
en: Back
ug: كەينى

[ctx: Go to forward in the history of paths viewed]
en: Forward
ug: ئالدى

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Original author
ug: ئەسلى ئاپتور

en: Icon
ug: سىنبەلگە
