nautilus-actions - en to ca translation catalogue (89 entries)

en: The GNOME Translation Project <gnome-i18n@gnome.org>
ca: Josep Puigdemont i Casamajó <josep.puigdemont@gmail.com>Francesc Vilches Batet <francesc.vilches@gmail.com>

en: GNOME desktop
ca: Escriptori GNOME

en: KDE desktop
ca: Escriptori KDE

en: LXDE desktop
ca: Escriptori LXDE

en: ROX desktop
ca: Escriptori ROX

en: XFCE desktop
ca: Escriptori XFCE

en: Capabilities
ca: Capacitats

en: OK.
ca: D'acord.

en: test.example.net
ca: exemple

en: user
ca: usuari

en: Standard output:
ca: Sortida estàndard:

en: Standard error:
ca: Error estàndard:

en: Description
ca: Descripció

en: Icon name
ca: Nom de la icona

en: File is not a valid .desktop file
ca: El fitxer no és un fitxer .desktop vàlid

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ca: Es desconeix la versió «%s» del fitxer d'escriptori

en: Starting %s
ca: S'està iniciant %s

en: Application does not accept documents on command line
ca: L'aplicació no accepta documents des de la línia d'ordres

en: Unrecognized launch option: %d
ca: Opció d'execució desconeguda: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ca: No es poden passar els URI del document a una entrada d'escriptori del tipus «Type=Link»

en: Not a launchable item
ca: No és un element executable

en: Disable connection to session manager
ca: Inhabilita la connexió al gestor de sessions

en: Specify file containing saved configuration
ca: Especifica el fitxer que conté la configuració desada

en: FILE
ca: FITXER

en: Specify session management ID
ca: Especifica l'identificador de gestió de sessió

en: ID
ca: Identificador

en: Session management options:
ca: Opcions de gestió de la sessió:

en: Show session management options
ca: Mostra les opcions de gestió de la sessió

en: <b>Scheme</b>
ca: <b>Esquema</b>

en: Summary
ca: Resum

note: i18n: label of the push button when there is not yet any shortcut
en: None
ca: Cap

en: _Action
ca: _Acció

en: Scheme filter
ca: Filtre d'esquemes

en: _File
ca: _Fitxer

en: _Edit
ca: _Edita

en: _View
ca: _Visualitza

en: _Toolbars
ca: _Barra d'eines

en: _Tools
ca: Ei_nes

en: _Help
ca: A_juda

note: i18n: tooltip displayed in the status bar when selecting 'Quit' item
en: Quit the application
ca: Surt de l'aplicació

en: D_uplicate
ca: D_uplica

en: Contents
ca: Continguts

en: <b>Assistants</b>
ca: <b>Auxiliars</b>

en: minutes
ca: minuts

en: _Import
ca: _Importa

en: _Export
ca: _Exporta

en: _Schemes
ca: _Esquemes

en: _Up
ca: Am_unt

en: _Down
ca: _Avall

en: Readable
ca: Llegible

en: Keyword
ca: Paraula clau

note: i18n notes : description of 'file' scheme
en: Local files
ca: Fitxers locals

note: i18n notes : description of 'sftp' scheme
en: SSH files
ca: Fitxers SSH

note: i18n notes : description of 'smb' scheme
en: Windows files
ca: Fitxers Windows

note: i18n notes : description of 'ftp' scheme
en: FTP files
ca: Fitxers FTP

note: i18n notes : description of 'dav' scheme
en: WebDAV files
ca: Fitxers WebDAV

note: i18n notes : scheme name set for a new entry in the scheme list
en: new-scheme
ca: esquema-nou

note: i18n: NactTreeView property short description
en: Widget name
ca: Nom del giny

en: End of session
ca: S'ha finalitzat la sessió

en: <span size="larger"><b>Parameter Legend</b></span>
ca: <span size="larger"><b>Llegenda del paràmetre</b></span>

en: <b>%c</b> :
ca: <b>%c</b>:

en: <b>%d</b> :
ca: <b>%d</b>:

en: <b>%D</b> :
ca: <b>%D</b>:

en: <b>%p</b> :
ca: <b>%p</b>:

en: <b>%s</b> :
ca: <b>%s</b>:

en: <b>%u</b> :
ca: <b>%u</b>:

en: <b>%U</b> :
ca: <b>%U</b>:

en: <b>%%</b> :
ca: <b>%%</b>:

en: <b>%f</b> :
ca: <b>%f</b>:

en: <b>%n</b> :
ca: <b>%n</b>:

en: <b>%o</b> :
ca: <b>%o</b>:

en: _Icon :
ca: _Icona:

en: _Browse...
ca: _Navega...

en: _Label :
ca: _Etiqueta:

en: <b>Profile</b>
ca: <b>Perfil</b>

en: _Path :
ca: _Camí:

en: P_arameters :
ca: _Paràmetres:

en: B_rowse...
ca: _Navega...

en: Example
ca: Exemple

en: <b>Command</b>
ca: <b>Ordre</b>

en: <b>Execution mode</b>
ca: <b>Mode d'execució</b>

en: _Folders
ca: _Carpetes

en: <b>Appears if selection contains</b>
ca: <b>Apareix si la selecció conté</b>

en: Bro_wse...
ca: _Navega...

en: Brow_se...
ca: _Navega...

en: _Description :
ca: _Descripció:

en: P_roperties
ca: _Propietats

en: Miscellaneous options
ca: Opcions diverses

en: Syntax error: %s
ca: Error de sintaxi: %s
