linuxmint - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Fingerprints
bg: Пръстови отпечатъци

en: Fingerprint configuration tool
bg: Инструмент за конфигуриране на отпечатъци

en: fingerprint;authentication;security;biometric;
bg: отпечатък;удостоверяване;сигурност;биометрия

en: Right index finger
bg: Десен показалец

en: Right middle finger
bg: Десен среден пръст

en: Right ring finger
bg: Десен безименен пръст

en: Right little finger
bg: Дясно кутре

en: Right thumb
bg: Десен палец

en: Left index finger
bg: Ляв показалец

en: Left middle finger
bg: Ляв среден пръст

en: Left ring finger
bg: Ляв безименен пръст

en: Left little finger
bg: Ляво кутре

en: Left thumb
bg: Ляв палец

en: Disable fingerprint authentication
bg: Изключване на удостоверяване с пръстов отпечатък

en: About
bg: Относно

en: Quit
bg: Изход

en: Place your finger on the scanner...
bg: Поставете пръста си върху сензора за пръстови отпечатъци...

en: Well done! Your fingerprint was saved successfully.
bg: Поздравления! Вашия пръстов отпечатък бе успешно запазен.

en: Good scan (%d so far)! Do it again...
bg: Добро засичане (%d до тука)! Направете го пак!

en: Try again...
bg: Опитайте отново!

en: Sorry, your fingerprint could not be saved.
bg: Съжаляваме, обаче пръстовият ви отпечатък не можа да бъде запазен

en: This fingerprint is already saved, use a different finger.
bg: Този пръстов отпечатък вече бе запазен! Моля използвайте друг пръст.

en: This device cannot store any more fingerprints.
bg: Това устройство не може да запази повече отпечатъци.

en: An unknown error occured.
bg: Възникна неизвестна грешка.

en: No fingerprint reader detected
bg: Няма засечен сензор за пръстови отпечатъци.

en: Fingerprint authentication disabled
bg: Удостоверяване чрез пръстов отпечатък изключен

en: Enable
bg: Активиране

en: Choose a finger to configure it:
bg: Изберете пръст, който да конфигурирате:

en: Active fingerprints are highlighted in green.
bg: Активни пръстови отпечатъци са оцветени в зелено.

en: Cancel
bg: Отмени

en: Delete this fingerprint
bg: Изтрийте този пръстов отпечатък

en: Add a fingerprint
bg: Добавете пръстов отпечатък
