linuxmint - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Fingerprints
el: Αποτυπώματα

en: Fingerprint configuration tool
el: Εργαλείο ρύθμισης δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: fingerprint;authentication;security;biometric;
el: fingerprint;authentication;security;biometric;αποτύπωμα;δακτυλικό;ταυτοποίηση;βιομετρικά;ασφάλεια;

en: Right index finger
el: Δεξιός δείκτης

en: Right middle finger
el: Δεξιός μέσος

en: Right ring finger
el: Δεξιός παράμεσος

en: Right little finger
el: Δεξιό μικρό δάκτυλο

en: Right thumb
el: Δεξιός αντίχειρας

en: Left index finger
el: Αριστερός δείκτης

en: Left middle finger
el: Αριστερός μέσος

en: Left ring finger
el: Αριστερός παράμεσος

en: Left little finger
el: Αριστερό μικρό δάκτυλο

en: Left thumb
el: Αριστερός αντίχειρας

en: Disable fingerprint authentication
el: Απενεργοποίηση ταυτοποίησης με αποτύπωμα

en: About
el: Πληροφορίες

en: Quit
el: Έξοδος

en: Place your finger on the scanner...
el: Τοποθετήστε το δάκτυλό σας στον σαρωτή...

en: Well done! Your fingerprint was saved successfully.
el: Εξαιρετικά! Το δακτυλικό σας αποτύπωμα αποθηκεύτηκε επιτυχώς.

en: Good scan (%d so far)! Do it again...
el: Καλή σάρωση (%d μέχρι στιγμής)! Κάντε το ξανά...

en: Try again...
el: Δοκιμάστε ξανά...

en: Sorry, your fingerprint could not be saved.
el: Δυστυχώς, δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του δακτυλικού σας αποτυπώματος.

en: This fingerprint is already saved, use a different finger.
el: Το αποτύπωμα είναι ήδη αποθηκευμένο· δοκιμάστε με κάποιο άλλο δάχτυλο.

en: No fingerprint reader detected
el: Δεν εντοπίστηκε καμία συσκευή ανάνγωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων

en: Fingerprint authentication disabled
el: Η ταυτοποίηση με δακτυλικό αποτύπωμα απενεργοποιήθηκε

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Choose a finger to configure it:
el: Επιλέξτε ένα δάκτυλο για να το ρυθμίσετε:

en: Active fingerprints are highlighted in green.
el: Τα ενεργά αποτυπώματα επισημαίνονται με πράσινο χρώμα.

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Delete this fingerprint
el: Διαγραφή αποτυπώματος

en: Add a fingerprint
el: Προσθήκη αποτυπώματος
