linuxmint - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Fingerprints
sl: Prstni odtisi

en: Fingerprint configuration tool
sl: Orodje za prilagoditev prstnih odtisov

en: fingerprint;authentication;security;biometric;
sl: prstni odtis;prstni odtisi;ovejranje;pristnost;overjanje pristnosti;varnost;biometrično;

en: Right index finger
sl: Desni kazalec

en: Right middle finger
sl: Desni sredinec

en: Right ring finger
sl: Desni prstanec

en: Right little finger
sl: Desni mezinec

en: Right thumb
sl: Desni palec

en: Left index finger
sl: Levi kazalec

en: Left middle finger
sl: Levi sredinec

en: Left ring finger
sl: Levi prstanec

en: Left little finger
sl: Levi mezinec

en: Left thumb
sl: Levi palec

en: Disable fingerprint authentication
sl: Onemogoči overjanje pristnosti s prstnim odtisom

en: About
sl: O programu

en: Quit
sl: Izhod

en: Place your finger on the scanner...
sl: Postavite svoj prst na bralnik ...

en: Well done! Your fingerprint was saved successfully.
sl: Odlično! Vaš prstni odtis je uspešno shranjen.

en: Good scan (%d so far)! Do it again...
sl: Dobro brannje (doslej %d)! Ponovite ...

en: Try again...
sl: Poskusite znova ...

en: Sorry, your fingerprint could not be saved.
sl: Žal vašega prstnega odtisa ni možno shraniti.

en: This fingerprint is already saved, use a different finger.
sl: Prstni odtis je že shranjen, uporabite drug prst.

en: This device cannot store any more fingerprints.
sl: Ta naprava ne more hraniti nobenega prstega odtisa več

en: An unknown error occured.
sl: Prišlo je do neznane napake.

en: No fingerprint reader detected
sl: Bralnik prstnih odtisov ni zaznan

en: Fingerprint authentication disabled
sl: Overjanje pristnosti s prstnim odtisom je onemogočeno

en: Enable
sl: Omogoči

en: Choose a finger to configure it:
sl: Izberite prst, za katerega ga želite nastaviti:

en: Active fingerprints are highlighted in green.
sl: Aktivni prstni odtisi so poudarjeni z zeleno barvo.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Delete this fingerprint
sl: Izbriši ta prstni odtis

en: Add a fingerprint
sl: Dodaj prstni odtis
