gnome-games master - en to ast translation catalogue (42 entries)

en: Remove colored balls from the board by forming lines
ast: Desaniciar boles de colores del tableru formando llinies

en: Preferences
ast: Preferencies

en: Appearance
ast: Apariencia

en: _Image:
ast: _Imaxe:

en: B_ackground color:
ast: Collor _Fondu:

en: Board Size
ast: Tamañu Tableru

en: _Small
ast: _Pequeñu

en: _Medium
ast: _Medianu

en: _Large
ast: _Grande

en: General
ast: Xeneral

en: _Use fast moves
ast: _Usar movimientos rápidos

en: Next:
ast: Siguiente:

en: Score:
ast: Puntuación:

en: _New Game
ast: Xuegu _Nuevu

en: Scores
ast: Puntuaciones

en: Playing field size
ast: Tamañu del campu del xuegu

en: Playing field size. 1=Small, 2=Medium, 3=Large. Any other value is invalid.
ast: Tamañu del campu del xuegu. 1=Pequeñu, 2=Medianu, 3=Grande. Otru valor nun ye válidu.

en: Ball style
ast: Estilu bola

en: Ball style. The filename of the images to use for the balls.
ast: Estilu bola. El nome de ficheru de les imaxenes pa usar cómo boles.

en: Background color
ast: Collor fondu

en: Background color. The hex specification of the background color.
ast: Collor fondu. La especificación hexadecimal pal collor de fondu.

en: Time between moves
ast: Tiempu ente movimientos

en: Time between moves in milliseconds.
ast: Tiempo ente movimientos en milisegundos.

en: Game score
ast: Puntuación del xuegu

en: Game score from last saved session.
ast: Puntuación del xuegu dende la cabera sesión guardada.

en: Game field
ast: Campu xuegu

en: Game field from last saved session.
ast: Campu xuegu dende la cabera sesión guardada.

en: Game preview
ast: Vista previa del xuegu

en: Game preview from last saved session.
ast: Vista previa del xuegu dende la cabera sesión guardada.

[ctx: board size]
en: Small
ast: Pequeñu

[ctx: board size]
en: Medium
ast: Medianu

[ctx: board size]
en: Large
ast: Grande

en: Could not load theme
ast: Nun puede cargase tema

en: Unable to locate file:
    %s
    
    The default theme will be loaded instead.
ast: Nun puede localizase'l ficheru:
    %s
    
    El tema por defeutu será cargáu dafechu.

en: Unable to locate file:
    %s
    
    Please check that Five or More is installed correctly.
ast: Nun puede llocalizase'l ficheru:
    %s
    
    Por favor, comprueba que Five or More esta instaláu correutamente.

en: Match five objects of the same type in a row to score!
ast: ¡Xunta cinco oxetos de la mesma triba nuna fila pa puntuar!

en: _Board size:
ast: Tamañu _tableru:

en: Game Over!
ast: ¡Game Over!

en: _Cancel
ast: En_caboxar

en: _Restart
ast: _Reaniciar

en: _Undo
ast: _Desfacer

en: _Close
ast: _Zarrar
